MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Вагітність та пологи » Вагітність Дівчини - Підлітка . Як сказати батькам
Вагітність Дівчини - Підлітка . Як сказати батькам
OlenochkaДата: Вівторок, 29.08.2017, 13:08 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4510
Юлія, 16 років:  Тільки що дізналася, що я вагітна. Моє життя пішло під укіс, всі плани, мрії, школа... було достатньо одного
незахищеного сексу... у мене немає мужності сказати про це батькам, тому що
боюся їх реакції. Абсолютно не знаю, як сказати батькам про вагітність,
де шукати підтримки і допомоги.




Іноді достатньо найменшої неуважності, чучуть забагато алкоголю, або наївне "ми будемо обережні". Якщо ви не плануєте стати мамою/батьком найближчим часом, потрібно берегтися! Ну, в
любовному моменті ми не думаємо про "таке", те що можк змінити наше життя на 180 градусів.


"Не варто плакати над пролитим молоком" – треба якось адаптуватися до нової ситуації. Перше, що повинна зробити це, провести розмову з батьком дитину, про ще не народжену дитину. Вн має право знати про вагітність. Якщо це Ваш постійний партнер, ви можете обговорити з Ним які у вас плани щодо ситуації. Розмовляючи пам'ятайте також про власні потреби: якщо партнер вирішить втекти від відповідальності, це не означає що самі ми не зможете виховувати дитину. Наступним кроком, який Тебе чекає, - це бесіда з батьками, під час якої вам доведеться сказати батькам про вагітність. Не варто з цим зволікати – з плином часу, буде ставати складніше, і набагато напруженіше.

Як сказати батькам про вагітність?

Відомо, що найбільш стресовою бесідою з батьками може виявитись та сповіщення їх про вагітність. Але, батьки хочуть нам добра, і хоча може видатися інакше, вони підтримують Нас у будь-якій ситуації. Розмову ти повинна почати спокійно, без поспіху. Розкажи про свої почуття: як ти
шкодуєш, що підвела їх. Дайте час мамі і татові на реакцію, відповідай на питання і вислухай, що вони хочуть сказати.

Обговоріть з Ними, варіант який Вам здається самим розумним. Ти повинна показати батькам, що незважаючи на свою помилку ти в змозі нести відповідальність за наслідки. Не відмовляйся від допомоги батьків, тому що вона тобі буде потрібна не тільки до моменту пологів, а також при вихованні дитини та погодження обов'язків (у тому числі зі школою та витратами). У разі подальших страхів перед розмовою, ви можете шукати допомоги та підтримки у фахівців, а також в організаціях
і установах, які допомагають вагітним жінкам.
Прикріплення: 5283443.jpg (19.1 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Вагітність та пологи » Вагітність Дівчини - Підлітка . Як сказати батькам
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом