MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Весілля » Яким ВИ бачите свій день весілля? (Весільні дзвони, чи звуки тамтама?))))
Яким ВИ бачите свій день весілля?
OlenkaДата: Вівторок, 13.12.2016, 20:43 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Котра з дівчат у певний період свого життя не мріяла про те, що англійці називають «white wedding»??? І дійсно, яка чудова картина: наречена в пишній білій сукні, поруч неї молодий у смокінгу, чи «трійці», довкола родина, друзі…



Але чи залишаються із нами ті ж самі мрії, коли справа дійсно вже доходить до оцього доленосного «ТАК!» і починається бурхливе планування власної весільної церемонії??? Звісно, навіть найпростіше весілля можна прикрасити непересічними конкурсами, музикою, іще якимись цікавинками, але, хіба ж  не хочеться, щоб саме цей день, коли дві душі зливаються в одну став не таким, як у всіх?? Щоб запам’ятався направду на ціле життя і щоб ще їхні діти та внуки дивлячись на весільні фото захоплено казали «Оце ж то так!!!! І як ви тільки таке придумали???»



Звісно, далеко не усім по кишені втілити у життя щось неординарне, та й  стандартна весільна забава обійдеться далеко недешево. Чому б, наприклад, не влаштувати весілля у вигляді тематичної вечірки? Прибрати хоча б дружок, дружбів та найближчих родичів у костюми, відповідно до тематики (а це ж може бути що завгодно – стародавня Греція, чиказькі гангстери, і ще бозна що))))) та відповідно продумати структуру свята. А чому б не втекти із рідного міста (якщо мова йде про Львів, то від остогидлих фотографій, на яких молодята тримаються за руки йдучи по рейках навпроти ратуші). Комусь може захотітися (ну звісно якщо фінанси дозволять) якоїсь супер-мега-екзотики (от я, наприклад, не відмовилась би) на одному із островів Французької Полінезії, де молодих вбирають за полінезійським обрядом у парео, розмальовують татуажем, наречений припливає за коханою на пірозі і під звуки барабанів та тубільних танців їм видають шлюбне свідоцтво на шматку кори (нехай така церемонія не має юридичної сили, але ж яка краса…). Та не обов’язково гнатися за екзотикою та неординарністю так далеко. Як захоплююче та вражаюче виглядає наше рідне гуцульське весілля у Карпатах!!! Які чудові головні убори та багаті національні костюми в молодих, які душевні та близькі серцю обряди, упевнена, що така церемонія та забава із мальовничими краєвидами запам’ятаються усім)))

Тож, друзі мої, хотілося б спитати вашої думки з цього приводу). І, як уже казала, не лише дівчат, котрі безперечно більше замислюються над такими питаннями (бо ж від наших хлопців лише й чуєш «я ще занадто молодий, щоб впрягтися в оте ярмо». Без образ, хлопці.

Яким ВИ бачите свій день весілля????????
Прикріплення: 7001212.jpg (34.0 Kb) · 7253930.jpg (14.8 Kb)
 
OlenkaДата: Середа, 14.12.2016, 18:27 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Ну, а по темі – то тут так виходить – весільне паті як завжди в деталях продумують дівчата, чомусь їм то дууууже важливо, а хлопцям паралельно. Чому – стандарт напевно. Але мені якщо чесно – чисто все рівно, де його святкувати – хоч на місяці, і одяг не має значення, можна взагалі без нього. Ні, ну мінімальний має бути, звичайно :secret:
Головне – що буде після того “видатного” вечора. Та, і щоб наречена була задоволена і не пиляла свого чоловіка решту життя, що весілля не вдалося
 
OlenkaДата: Четвер, 15.12.2016, 20:50 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Ясно чим пам’ятний! Коли всі родичі зібрались пообсирати твоє весілля і напитись шо сєлєзєнь – а тут опа – молодих нема!А загалом, фактично кожне свято (від весілля до хрестин, уродин, припердин, обісрин і т.д.), особливо то, яке включає в себе велику кількість родичів – то є не для себе, а “про людське око”. Аби не сказали шо шось “не так” і шо когось не запросили. І тоді буде ще рік, а то й два-три гудіти все село… “А от Мариська Іваньова, та шо косоока, ну та котра через браму і штири городи – племінниця свого двоюрідного кума свата свого брата по лінії троюрідної небіжки сестри свого прадіда від родини своєї похресниці невідомого стрика нашого сина сусідського діда – так от вона осмілилась не виставити за своє 14 років 8 місяців і 14 днів! От сучка крашена! Та я сама виділа най мене кров нагла залєє як до неї наркоман хахаль на жовтому опелі зу Стрия приїздит! Во мафія! Піду сусіду на бураки насеру! Най би си знав!”
 
OlenkaДата: Субота, 17.12.2016, 14:48 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Чомусь в нас так повелося, що весілля переважно роблять не “для себе”, а “про людське око”. Бо є люди, в яких були ми і яких треба запросити, є родичі, яких треба запросити, є ті, кому ти просто чимісь зобов”язаний і тому їх треба запросити… І дуже мало людей яких би хотілось запросити… Але така наша свідомість і менталітет такий, що ми (більшість з нас і в 99 wacko робимо так як треба, а не так, як хочем.
Як для себе, то точно знаю, що не хочу купи тих, кого “треба”; робити те, що від тебе очікують; старатися, щоб твоє весілля запам”яталось комусь і щоб не дай бог хтось не сказав, що щось “не так”.  До речі, ідея tirol (ота, щоб втекти) з”являлась і в мене. Але краще не після церкви, а десь за тиждень до весілля  , щоб зробити цей день пам”ятним для себе і коханого (а от чим саме, то вже не скажу)
 
OlenkaДата: Субота, 17.12.2016, 14:48 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Ясно чим пам’ятний! Коли всі родичі зібрались пообсирати твоє весілля і напитись шо сєлєзєнь – а тут опа – молодих нема!
А загалом, фактично кожне свято (від весілля до хрестин, уродин, припердин, обісрин і т.д.), особливо то, яке включає в себе велику кількість родичів – то є не для себе, а “про людське око”. Аби не сказали шо шось “не так” і шо когось не запросили. І тоді буде ще рік, а то й два-три гудіти все село… “А от Мариська Іваньова, та шо косоока, ну та котра через браму і штири городи – племінниця свого двоюрідного кума свата свого брата по лінії троюрідної небіжки сестри свого прадіда від родини своєї похресниці невідомого стрика нашого сина сусідського діда – так от вона осмілилась не виставити за своє 14 років 8 місяців і 14 днів! От сучка крашена! Та я сама виділа най мене кров нагла залєє як до неї наркоман хахаль на жовтому опелі зу Стрия приїздит! Во мафія! Піду сусіду на бураки насеру! Най би си знав!”
 
OlenkaДата: Неділя, 18.12.2016, 17:28 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
Із дивним погоджуюсь на всі 100, здебільшогоми ми робимо, бо так усі роблять, АБО.. нас запросили на весілля, курди, ми їх теж повинні запросити.. а кому то потрібно? це тупий стадний інстинкт? боязнь, що засміють, чи осоромлять позаочі…
та замість того, аби робити весілля на н-нну кількість людей, краще вже кудись махнути із кохано дюдиною, і дешевше в сумі вийде і набагато приємніше
 
OlenkaДата: Неділя, 25.12.2016, 17:37 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 3285
Ну, а по темі – то тут так виходить – весільне паті як завжди в деталях продумують дівчата, чомусь їм то дууууже важливо, а хлопцям паралельно. Чому – стандарт напевно. Але мені якщо чесно – чисто все рівно, де його святкувати – хоч на місяці, і одяг не має значення, можна взагалі без нього. Ні, ну мінімальний має бути, звичайно 
Головне – що буде після того “видатного” вечора. Та, і щоб наречена була задоволена і не пиляла свого чоловіка решту життя, що весілля не вдалос
 
OlenochkaДата: Понеділок, 06.08.2018, 09:20 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4515
Дуже довго зустрічався зі своєю дівчиною і діло йшло до весілля.. але одружився я на своїй коханці. Бо все таки великі груди і анальний секс рішають
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Весілля » Яким ВИ бачите свій день весілля? (Весільні дзвони, чи звуки тамтама?))))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом