MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Моральне насильство та переслідування. (Партнер реанує та змушує почувати себе винною.)
Моральне насильство та переслідування.
OlenkaДата: Четвер, 11.08.2016, 07:27 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Насильство, якщо ваш партнер:
-Переглядає часто ваш телефон, дивиться на ваші фотографії, тексти та вихідні дзвінки.
-Говорить вам, з ким ви можете або не можете бути друзями на Facebook чи інших сайтах.

Ви не заслуговують того, щоб бути поганим, онлайн чи ні. Пам'ятайте:

Ваш партнер повинен поважати твої кордони відносин.
-Це нормально, щоб вимкнути телефон. Ви маєте право бути на самоті і проводити час з друзями та родиною без і ваш партнер має розуміти а не злитися.

OlenkaДата: Субота, 13.08.2016, 20:10 | Сообщение # 2
Постів: 3286
Насильство в сім'ї може трапитися з будь-якою людиною будь-якої раси, віку, сексуальної орієнтації, релігії або статі.

Це може трапитися з одруженою парою, живуть разом чи зустрічаються. Насильство в сім'ї впливає на людей всіх соціально-економічних верств і рівнів освіти.

Насильство-це повторювана модель поведінки для збереження влади і контролю над партнером. Це поведінка,яка викликає страх, запобігання партнера робити те, що вони хочуть або змушувати їх вести себе таким чином,як вони не хочуть. Жорстоке поводження включає в себе використання фізичного і сексуального насильства, погроз і залякування, емоційного насильства і економічних заходів. Багато з цих різних форм насильства можуть відбутися в будь-який час.

Якщо ваш партнер здійснює контроль шляхом:

-Обзиває тебе, ображає або постійно критикує
-Відмовившись довіряти тобі і веде себе ревнивцем і власником
-Намагається ізолювати вас від сім'ї або друзів
-Моніторить куди ви йдете, хто Вам дзвонив і з ким ти проводиш час
-Вимагаючи знати, де ви знаходитесь кожну хвилину
-Караю тебе по утриманню любові
-Принижувати тебе
-Звинувачувати вас за зловживання
-Маніпулює
-Звинувачую тебе в зраді
-Обманює вас навмисно, щоб нашкодити вам
-Намагається контролювати зовнішній вигляд: те, що ви носите, як багато/мало косметики, яку ви носите, і т. д.
-Каже вам, що ви ніколи не знайдете нікого краще, або що вам пощастило з такою людиною як він

Сексуально образливі методів утримання влади і контролю включають в себе жорстокість партнера:

-Змушуючи тебе до заняття сексом або дії сексуального характеру
-Вимагати сексу, коли ви хворі, втомилися
-Ігноруючи ваші почуття щодо сексу
-Сексуальне примушування

-Ви відчуваєте, як ви винні йому секс. Тому що ти у відносинах, тому що у тебе був секс, тому що вони витратили гроші на вас і купляв вам подарунок
-Граючи на те, що ти у відносинах, кажучи такі речі, як: "секс-це спосіб довести свою любов для мене", "якщо я не отримаю секс від тебе, я знайду ту яка дасть"
--Намагаючись нормалізувати свої сексуальні очікування: вих. "Мені це потрібно, я людина"
Навіть якщо ваш партнер змушує вас робити статевий акт проти вашої волі, відчувати себе зобов'язаним-це примус сам по собі. Зустрічаєшся з кимось, перебуваючи в стосунках чи шлюбі не означає, що ви повинні своєму партнеру близькість.

Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Моральне насильство та переслідування. (Партнер реанує та змушує почувати себе винною.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом