MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Моральне насильство та переслідування.
OlenkaДата: Четвер, 11.08.2016, 07:27 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Насильство, якщо ваш партнер:
-Переглядає часто ваш телефон, дивиться на ваші фотографії, тексти та вихідні дзвінки.
-Говорить вам, з ким ви можете або не можете бути друзями на Facebook чи інших сайтах.

Ви не заслуговують того, щоб бути поганим, онлайн чи ні. Пам'ятайте:

Ваш партнер повинен поважати твої кордони відносин.
-Це нормально, щоб вимкнути телефон. Ви маєте право бути на самоті і проводити час з друзями та родиною без і ваш партнер має розуміти а не злитися.
 
OlenkaДата: Субота, 13.08.2016, 20:10 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Насильство в сім'ї може трапитися з будь-якою людиною будь-якої раси, віку, сексуальної орієнтації, релігії або статі.

Це може трапитися з одруженою парою, живуть разом чи зустрічаються. Насильство в сім'ї впливає на людей всіх соціально-економічних верств і рівнів освіти.

Насильство-це повторювана модель поведінки для збереження влади і контролю над партнером. Це поведінка,яка викликає страх, запобігання партнера робити те, що вони хочуть або змушувати їх вести себе таким чином,як вони не хочуть. Жорстоке поводження включає в себе використання фізичного і сексуального насильства, погроз і залякування, емоційного насильства і економічних заходів. Багато з цих різних форм насильства можуть відбутися в будь-який час.

Якщо ваш партнер здійснює контроль шляхом:

-Обзиває тебе, ображає або постійно критикує
-Відмовившись довіряти тобі і веде себе ревнивцем і власником
-Намагається ізолювати вас від сім'ї або друзів
-Моніторить куди ви йдете, хто Вам дзвонив і з ким ти проводиш час
-Вимагаючи знати, де ви знаходитесь кожну хвилину
-Караю тебе по утриманню любові
-Принижувати тебе
-Звинувачувати вас за зловживання
-Маніпулює
-Звинувачую тебе в зраді
-Обманює вас навмисно, щоб нашкодити вам
-Намагається контролювати зовнішній вигляд: те, що ви носите, як багато/мало косметики, яку ви носите, і т. д.
-Каже вам, що ви ніколи не знайдете нікого краще, або що вам пощастило з такою людиною як він

Сексуально образливі методів утримання влади і контролю включають в себе жорстокість партнера:

-Змушуючи тебе до заняття сексом або дії сексуального характеру
-Вимагати сексу, коли ви хворі, втомилися
-Ігноруючи ваші почуття щодо сексу
-Сексуальне примушування

-Ви відчуваєте, як ви винні йому секс. Тому що ти у відносинах, тому що у тебе був секс, тому що вони витратили гроші на вас і купляв вам подарунок
-Граючи на те, що ти у відносинах, кажучи такі речі, як: "секс-це спосіб довести свою любов для мене", "якщо я не отримаю секс від тебе, я знайду ту яка дасть"
--Намагаючись нормалізувати свої сексуальні очікування: вих. "Мені це потрібно, я людина"
Навіть якщо ваш партнер змушує вас робити статевий акт проти вашої волі, відчувати себе зобов'язаним-це примус сам по собі. Зустрічаєшся з кимось, перебуваючи в стосунках чи шлюбі не означає, що ви повинні своєму партнеру близькість.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом