MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Секрети флірту
Секрети флірту
OlenkaДата: Вівторок, 15.11.2016, 14:31 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3286


Ти побачила його, і твоє серце завмерло? Тобі здається, що ти закохалася в нього з першого погляду?

Як же показати свій інтерес до хлопця, і миттєво дати йому зрозуміти, що, можливо, він тобі небайдужий?

Кожна історія великої любові починалася з невловимих, здавалося б, моментів. З погляду, з жесту, з дотику. Це вже потім ми згадуємо - "А пам'ятаєш, ти так подивився на мене?", "А я подумала, що якщо не познайомлюся з тобою, помру на місці", "А я так чекав, щоб ти посміхнулася мені, а потім думав, це особисто мені або все-таки всім"...

Усі ці швидкоплинні прояви інтересу не обов'язково випадкові та спонтанні. У хід іде старе, як світ, мистецтво флірту. Флірт - це мистецтво легке і невимушене, мистецтво жестів і поглядів, моментальної реакції і стовідсотково складається всього лише з натяків і таємниць. Яка ж зброя фліртуючої панночки?

Погляд

Кинути погляд на того, хто тобі цікавий і затримати його, трохи довше ніж потрібно - це говорить про твій інтерес без будь-яких слів. Не перестарайся. Якщо ти будеш пильно когось роздивлятися, це швидше викличе у нього неспокій. Тобі ж потрібний погляд очі в очі, що триває декілька секунд. Стрілянина очима - миттєва зброя флірту.

Посмішка

Посміхайся частіше. Адже саме посмішка говорить про нашу симпатію. Це наймогутніша зброя для того, щоб ладнати зі всім світом, не говорячи вже про того, хто тобі подобається. Постарайся адресувати посмішку персонально тому, на кого хочеш справити враження. І ти миттєво досягнеш мети!

Реагуй миттєво

Відповідай позитивно на будь-яке звернення до тебе. Якщо ти довго роздумуватимеш над тим, що треба сказати або як себе поводити, пропустиш момент, коли він чекає реакції на свої дії. Якщо навіть не знаєш, що сказати або зробити, просто посміхнися.

Легкість і невимушеність

Флірт - це не партія в шахи. Він приносить задоволення і такий же природний, як дихати. Будь собою, залишайся природною, складні комбінації й інтриги, роздуми і вагання тут не потрібні. Це всього лише гра, що не вимагає продовження. Тут все просто: якщо ти відчуваєш, що він подобається тобі, дій без зволікання.

Упевненість в собі

Немає причин комплексувати. Адже флірт - це не освідчення у коханні  й не іспит з якоїсь дисципліни. Це всього лише спроба дізнатися, наскільки ви один одному цікаві. Немає причин для неспокою. І навіть якщо критичні дні хочуть позбавити тебе упевненості в собі, скористайся новими Always Ultra. У них на 20% гелю більше і з ними ти будеш вмить захищена від неспокою через зайві проблеми.

Слухай уважно

Немає кращих співрозмовників, ніж уважні слухачі. Це подобається всім, і твій хлопець - не виключення. Окрім цього, люди, захоплені розповіддю про себе, можуть розповісти багато про те, що їм подобається. А ти з цього можеш зробити масу корисних висновків.

Мистецтво флірту, таке в цілому просте та зрозуміле, не терпить вульгарності і нахабства. Усю романтичну інтригу може зруйнувати агресивна поведінка, питання в лоб і дуже старанне виконання. Тому в цьому питанні краще недоговорити, ніж переграти. Залиш місце для таємниці й загадки. Хай він мучиться в роздумах, чи було місце натяку або він видає бажане за дійсне? Чи посміхалася ти йому частіше, ніж іншим? Чи зацікавив він тебе? Що ти думаєш про нього? Хай це буде його роздумами. А для тебе це повинно стати джерелом гарного настрою, приємної схвильованості, захопленості та ...мистецтвом. Хто може посперечатися з тим, що це велике мистецтво? Мистецтво вміло скористатися моментом.
Прикріплення: 8352598.jpg(87.5 Kb)
 
OlenkaДата: Понеділок, 21.11.2016, 12:04 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3286
Головне посміхатися!
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Секрети флірту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом