MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » інтроверт
інтроверт
knopaДата: Понеділок, 26.06.2017, 02:55 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
О боги яка чудова інструкція! Тобі слід відпочити...багато відпочити.

[c]інтровертів характерна поведінка, більш пов'язана з комфортною самітністю, внутрішніми роздумами і переживаннями, творчістю або спостереженням за процесом. Інтроверти стримані, педантичні, пунктуальні, небагатослівні. Це категорія людей, які перш ніж сказати, все ретельно обдумують, і тільки потім, можливо, вирішують вербалізувати інформацію. Завдяки своїй вдумливості, розважливості і спокою інтроверти полюбляють вникати в суть речей.

Найважливіша характерна риса інтровертів полягає в джерелі енергії: інтроверти черпають енергію зі свого внутрішнього світу ідей, емоцій і вражень. Вони консервують енергію. Зовнішній світ швидко викликає у них неприємні відчуття. Це може виявлятися в нервовості або, навпаки, в апатії. У будь-якому випадку їм необхідно обмежувати соціальні контакти, щоб не опинитися повністю спустошеними. Тим не менше інтровертові потрібно доповнити час, проведений на самоті, часом, коли вони виходять у зовнішній світ, інакше вони можуть втратити відчуття перспективи і взаємозв'язок з іншими людьми. Інтроверти, здатні врівноважувати свої енергетичні потреби, володіють стійкістю і завзятістю, можуть дивитися на речі незалежно, глибоко зосереджуватися і творчо працювати.

Інтроверти подібні до електричної батареї з підзарядкою. Їм необхідно періодично зупинятися, переставати витрачати енергію і відпочивати, щоб зарядитися знову. Саме можливість зарядитися і забезпечує інтроверту менш збуджуючу обстановку. У ній вони відновлюють енергію. Нерідкі випадки, коли інтроверти через соціальне несприйняття переступають через себе і надягають «маску», стаючи веселою, товариською людиною, але як тільки у нього з'являється можливість відпочити від своєї ролі, і зануритися у свої думки, інтроверт стає таким, яким він є — орієнтованим на свій внутрішній світ. Типовий інтроверт спокійний, віддалений від усіх, крім близьких людей, планує свої дії завчасно, любить порядок у всьому і тримає свої почуття під суворим контролем. Якщо екстраверту для комфорту необхідна присутність інших людей, то інтроверту комфортно працювати і на самоті.
 
knopaДата: Понеділок, 26.06.2017, 11:58 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
інтровертів характерна поведінка, більш пов'язана з комфортною самітністю, внутрішніми роздумами і переживаннями, творчістю або спостереженням за процесом. Інтроверти стримані, педантичні, пунктуальні, небагатослівні. Це категорія людей, які перш ніж сказати, все ретельно обдумують, і тільки потім, можливо, вирішують вербалізувати інформацію. Завдяки своїй вдумливості, розважливості і спокою інтроверти полюбляють вникати в суть речей.

Найважливіша характерна риса інтровертів полягає в джерелі енергії: інтроверти черпають енергію зі свого внутрішнього світу ідей, емоцій і вражень. Вони консервують енергію. Зовнішній світ швидко викликає у них неприємні відчуття. Це може виявлятися в нервовості або, навпаки, в апатії. У будь-якому випадку їм необхідно обмежувати соціальні контакти, щоб не опинитися повністю спустошеними. Тим не менше інтровертові потрібно доповнити час, проведений на самоті, часом, коли вони виходять у зовнішній світ, інакше вони можуть втратити відчуття перспективи і взаємозв'язок з іншими людьми. Інтроверти, здатні врівноважувати свої енергетичні потреби, володіють стійкістю і завзятістю, можуть дивитися на речі незалежно, глибоко зосереджуватися і творчо працювати.

Інтроверти подібні до електричної батареї з підзарядкою. Їм необхідно періодично зупинятися, переставати витрачати енергію і відпочивати, щоб зарядитися знову. Саме можливість зарядитися і забезпечує інтроверту менш збуджуючу обстановку. У ній вони відновлюють енергію. Нерідкі випадки, коли інтроверти через соціальне несприйняття переступають через себе і надягають «маску», стаючи веселою, товариською людиною, але як тільки у нього з'являється можливість відпочити від своєї ролі, і зануритися у свої думки, інтроверт стає таким, яким він є — орієнтованим на свій внутрішній світ. Типовий інтроверт спокійний, віддалений від усіх, крім близьких людей, планує свої дії завчасно, любить порядок у всьому і тримає свої почуття під суворим контролем. Якщо екстраверту для комфорту необхідна присутність інших людей, то інтроверту комфортно працювати і на самоті.

Чудово усвідомлювати що ти протилежність і тебе не слід мучити а насолоджуватися такою як є. Тому що іншої ніколи не буде.

Заспокой батьків вони можливо теж переживають за тебе і цю ситуацію. Поясни що все
 
OlenochkaДата: Понеділок, 26.06.2017, 12:04 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4511
інтровертів характерна поведінка, більш пов'язана з комфортною самітністю, внутрішніми роздумами і переживаннями, творчістю або спостереженням за процесом. Інтроверти стримані, педантичні, пунктуальні, небагатослівні. Це категорія людей, які перш ніж сказати, все ретельно обдумують, і тільки потім, можливо, вирішують вербалізувати інформацію. Завдяки своїй вдумливості, розважливості і спокою інтроверти полюбляють вникати в суть речей.

Найважливіша характерна риса інтровертів полягає в джерелі енергії: інтроверти черпають енергію зі свого внутрішнього світу ідей, емоцій і вражень. Вони консервують енергію. Зовнішній світ швидко викликає у них неприємні відчуття. Це може виявлятися в нервовості або, навпаки, в апатії. У будь-якому випадку їм необхідно обмежувати соціальні контакти, щоб не опинитися повністю спустошеними. Тим не менше інтровертові потрібно доповнити час, проведений на самоті, часом, коли вони виходять у зовнішній світ, інакше вони можуть втратити відчуття перспективи і взаємозв'язок з іншими людьми. Інтроверти, здатні врівноважувати свої енергетичні потреби, володіють стійкістю і завзятістю, можуть дивитися на речі незалежно, глибоко зосереджуватися і творчо працювати.

Інтроверти подібні до електричної батареї з підзарядкою. Їм необхідно періодично зупинятися, переставати витрачати енергію і відпочивати, щоб зарядитися знову. Саме можливість зарядитися і забезпечує інтроверту менш збуджуючу обстановку. У ній вони відновлюють енергію. Нерідкі випадки, коли інтроверти через соціальне несприйняття переступають через себе і надягають «маску», стаючи веселою, товариською людиною, але як тільки у нього з'являється можливість відпочити від своєї ролі, і зануритися у свої думки, інтроверт стає таким, яким він є — орієнтованим на свій внутрішній світ. Типовий інтроверт спокійний, віддалений від усіх, крім близьких людей, планує свої дії завчасно, любить порядок у всьому і тримає свої почуття під суворим контролем. Якщо екстраверту для комфорту необхідна присутність інших людей, то інтроверту комфортно працювати і на самоті.

О боги яка чудова інструкція! Тобі слід відпочити...багато відпочити.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 11.09.2017, 20:41 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4511
Тому що якоюсь мірою важко любити таку дівчину.
Багато треба залишати на самоті та давати вільного простору. Ти сама з нього
виходитимеш та йтимеш до нього. Якщо лишній раз тобі набридати то тобі
захочеться тікати.
Адже, завжди потрібно бути з тобою другом в першу чергу а це = бути на одному рівні розвитку. Твої стосунки це інтелект
поєднаний з тим всім що доповнює. (його драйв) . Надіюсь він
готовий...адже ти самокритична,вимоглива,рідко задоволена собою.




Але кінець кінцем бути з такою дівчиною чудово.
Прикріплення: 3333459.jpg (26.9 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 11.01.2018, 23:23 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4511
Одиноких людей чаще всего отличает харизма, приятная внешность, живой аналитический ум, хорошее воспитание и манеры, за которыми всегда спрятан сильный взгляд, в котором едва просматривается небольшая грусть.
Они ищут «своих» людей: для общения, для компании и приятного отдыха, для любви, для отношений и семьи. Они чаще ошибаются, сильнее страдают, реже идут на контакт, тяжелее переживают неудачи.
Но каждый раз, сгорая в отношениях дотла, они возрождаются из пепла, становясь ещё более совершенными и более сильными. И снова, и снова начинают всё сначала. Им чужды стереотипы современного общества, им невозможно навязать чужое мнение. Независимо от того, мужчина это или женщина, они в поисках такого человека, рядом с которым будет тепло и спокойно. И это «спокойно» основано не на отсутствии ссор, адреналина или крайних граней эмоций. Это «спокойно» означает, что рядом человек, который не предаст. Человек, которому ты безгранично веришь, доверяешь и в котором уверен на все 100%.

Прикріплення: 1590750.jpg (86.9 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 26.03.2018, 22:27 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4511
Як навчитися жити з Інтровертами.



"Пекло – це коли ти снідаєш разом з іншими людьми». Інтроверти – це ті, кого інші люди просто швидко стомлюють."

Чи знаєте ви когось, хто потребує кілька годин самотності кожен день? Того, хто може видати блискучу презентацію для величезної аудиторії, але почуває себе не комфортно у великих компаніях і нетактовний в розмовах «ні про що»? Того, кого ви силою тягнете на люди, і хто потім потребує вихідний день для того, щоб відновити сили? Того, хто бурчить, хмуриться і морщиться, коли стикається з жартівливими зауваженнями людей, які всього лише намагаються бути веселими та милими?

Якщо так, то - чи говорите ви йому, що він «дуже серйозний» або запитуєте, чи з ним все в порядку? Вважаєте його пихатим, зарозумілим, грубим? Подвоюєте свої зусилля у спробах його розворушити?
Якщо на ці питання ви відповіли «так» – можете бути впевнені, що завели собі інтроверта. А також можете бути певнені в тому, що неправильно його утримуєте. Наука останнім часом непогано просунулася у вивченні звичок інтровертів та їх природи. Шляхом сканування мозку, було з'ясовано, що інтроверти обробляють інформацію іншим шляхом, ніж більшість людей (ні, я не витягаю факти з капелюха). Якщо не в курсі – будьте впевнені, ви не самотні. Інтровертів не так й вже мало, але вони є однією з найбільш незрозумілих і гноблених груп в Америці – а, можливо, і в усьому світі.

Я це знаю. Я – Джонатан, і я – інтроверт.

Багато років я намагався це заперечувати. Зрештою, у мене гарні навички спілкування. Я не сумний, і не мізантроп. Ну... як правило. Я аж ніяк не сором'язливий. Я люблю довгі розмови, які зачіпають найпотаємніші думки або те, що пов'язане з сильними захопленнями. Але нарешті я зрозумів, хто я є такий, і дав це зрозуміти своїм колегам та друзям – і в процесі відчув себе звільненим від маси помилок та хибних стереотипів. І ось я зібрався розповісти вам те, що необхідно знати, щоб розуміти і правильним чином реагувати на тих інтровертів, які можуть бути членами вашої родини, друзями або колегами. Пам'ятайте, що хтось із тих, з ким ви спілкуєтеся кожен день – інтроверт. І ви, швидше за все, просто виводите його з себе. Має сенс навчитися розпізнавати сигнали попередження.

Що таке інтровертність? В її сьогоднішньому розумінні концепція датується 1920м і психологом Карлом Юнгом. Сьогодні це - основа багатьох психологічних тестів, включаючи широко використовуваний індикатор типів Майєр-Бріггс. Не обов'язково що інтроверти сором'язливі. Сором'язливість є наслідком тривоги, переляку або надкритичністю по відношенню до себе у суспільних ситуаціях. У інтровертах цього, як правило, немає. Інтроверти також не є мізантропами, хоча деякі з нас і поділяють думку Сартра, «пекло – це коли ти снідаєш разом з іншими людьми». Правильніше буде сказати, що інтроверти – це ті, кого інші люди просто швидко стомлюють.
Екстраверти черпають енергію у спілкуванні, вони в'януть і скисають в самоті. Їм часто нудно з самими собою та самі собі вони швидко набридають. Залиште екстраверта наодинці з собою на пару хвилин – і він потягнеться до телефону. І навпаки, після години-іншого перебування в режимі інтенсивного спілкування, нам, інтровертам, просто необхідно зупинитися для підзарядки батарей. Моя власна формула – дві години самотності на годину спілкування. Це не антигромадський психічний розлад, і не ознака депресії, не щось, що потребує медикаментозного лікування. Для інтроверта побути наодинці – це такий же відпочинок, як сон, таке ж поповнення сил, як їжа. Наш девіз - «я хороший, ти хороший – в невеликих дозах».


Скільки людей є інтровертами? Я провів великий пошук по Гуглу. Відповідь – близько 25 відсотків. Або так – менше половини. Або так – мені це найбільше подобається - «меншість населення, але більшість серед обдарованих»

Чи є інтроверти незрозумілими? У величезній мірі. Така, як я думаю, наша частка в житті. «Для екстраверта дуже важко зрозуміти інтроверта» - пишуть експерти з освіти Джилл Беррас і Лайза Кензиг (у них я також взяв цитату для попереднього абзацу). Для інтроверта зрозуміти екстраверта просто – оскільки останні проводять значну кількість часу в прагненні показати, хто вони є, шляхом багатослів'я і найчастіше важко уникаючими оточуючими. Вони загадкові і непроникні не більше, ніж граються цуценята. Але, на жаль, рух на цій вулиці односторонній. Екстраверти мають слабке уявлення про інтровертності – або не мають його взагалі, припускаючи, що компанія (а вже тим більше, їх власна) ніколи і нікому не завадить. Їм і в голову не прийде, що комусь просто потрібно іноді побути одному, і саме це припущення для них деколи просто образливе. Жодного разу, коли я намагався пояснювати ці речі екстравертам, я не відчував розуміння. Вони слухають хвилину – а потім знову починають гавкати і ганятися за хвостом.

Чи утисненні інтроверти? Я б сказав, що мабуть,так. Можу сказати, що екстраверти представлені в дуже великому числі в політиці – професії, де тільки балакучі люди відчувають себе комфортно. Погляньте на Джорджа Буша або Білла Клінтона – вони ніби до життя повертаються, коли навколо них інші люди. Можна привести приклад пари інтровертів, які піднялися на вершини в політиці – Келвін Кулідж і Річард Ніксон – але їх доля лише підтверджує мою думку. За винятком Рональда Рейгана, ставши легендою відчуженість і любов до самоти була, швидше за все, ознакою сильної інтровертної жилки, «природженими політиками» інтроверти не є. До речі, про Рейгане: як я читав, багато акторів – інтроверти. І також багато інтровертів, спілкуючись з людьми, відчувають себе акторами.


Таким чином, екстраверти домінують у політичному житті. На жаль. Якби світом керували інтроверти, він був би куди більш спокійним, розумним і мирним місцем. Як говорив Кулідж, «чотири п'ятих проблем в цьому житті зникли б, якби ми просто сіли і трохи помовчали». Або, як ще він, здається, говорив, що «якщо ви нічого не сказали, то вас не попросять повторити». Єдина річ, яку інтроверт ненавидить більше, ніж говорити про себе – це повторювати свої слова.
З просто-таки ненаситною жадобою спілкування і уваги, екстраверти також домінують в суспільному житті, і тому саме вони встановлюють стандарти. У нашому екстравертному суспільстві, товариськість є нормальним, а тому бажаним, ознакою щастя, впевненості в собі, лідерських якостей. Екстраверти сприймаються як добрі, чутливі, теплі і співчуваючі. «Товариський хлопець» - це комплімент. Інтровертів зазвичай описують словами «обережний», «одиночка», «замкнений», «мовчазний», «нетовариський» - словами поганий, передбачаючи емоційну скупість. Жінкам-інтровертам, я думаю, особливо дістається. У визначених громадах, особливо на Середньому Заході, чоловікові ще може зійти з рук, якщо він відноситься до того, що називають «сильним мовчазним типом» - у жінки-інтроверта, за відсутністю альтернативи, ще більше шансів прославитись боязкою, замкнутою або гордовитою.


Інтроверти є зарозумілими? Навряд чи. Витоки цього оману криються, швидше за все, в тому, що ми зазвичай розумніші, більш незалежні і врівноважені, ніж екстраверти. Одночасно ми нездатні підтримувати розмови ні про що – і цю нездатність екстраверти часто приймають за презирливе до себе ставлення. Ми зазвичай думаємо перед тим, як щось сказати – в той час як у екстравертів мова і є частиною розумового процесу. Ось чому їх робочі збори тривають не менше шести годин. «Інтроверти» - пише Томас Краузер у своєму онлайновому огляді книги «Чому тільки екстраверти повинні заробляти всі гроші?» - «просто відволікаються від думок тим наполовину внутрішнім діалогом, який екстраверти мають тенденцію вести. Інтроверти не скаржаться так, щоб це було помітно – замість цього вони тільки закочують очі і вимовляють прокляття в пітьму.». От і все.
Найгірше те, що екстраверти поняття не мають, яким тортурам вони нас піддають. Іноді, в моменти спроб ковтнути повітря крізь туман їх на 98 відсотків позбавленою сенсу розмови, нам залишається лише задаватися питанням - слухає чи екстраверт сам себе? Але нам не залишається іншого виходу, крім як стоячо все це виносити, бо правила етикету – написані, поза сумнівів, екстравертами – трактують неприйняття дурощів і балаканини як грубість, а паузи в розмовах як «незручні». Нам залишається тільки сподіватися, що коли-небудь, коли люди нас зрозуміють – можливо, коли буде створено якийсь «Рух За Права Інтровертів» або щось в цьому дусі – не буде вважатися грубістю сказати «Я – інтроверт. Ти чудова людина, і ти мені подобаєшся. Але зараз, будь ласка, відчепися».
Як ви можете дати зрозуміти інтроверту, з яким ви спілкуєтеся, що готові його підтримати і поважаєте його вибір?
Перш за все, зрозумійте - ніякого «вибору» він не робив. Це не стиль життя. Це, швидше, «орієнтація».

Друге – якщо ви бачите, що інтроверт задумався і пішов у себе, не лізьте до нього зі словами «що сталося?» або «з тобою все в порядку?».
Третє – взагалі просто нічого в такому разі не говоріть.


Автор: Джонатан Раух

http://knopa.info/publ....1-0-178
 
OlenochkaДата: Четвер, 18.08.2022, 14:52 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4511
Ще я зрозуміла, що яким би інтровертом ти не був, не варто недооцінювати роль спілкування з друзями та однодумцями»
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » інтроверт
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом