MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Дружба чи ігнор? Що краще?
Дружба чи ігнор? Що краще?
OlenochkaДата: Четвер, 22.02.2018, 21:29 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4176
Розглянемо два випадки.

1) Вона тебе ввічливо злила після сексу і пропонує дружбу. Ти у відповідь, її ігнориш повністю, на пінги не відповідаєш. Вона думає, що ти на неї образився.
2) Другий випадок - вона також тебе злила, але при цьому погоджуєшся на дружбу, періодично з нею спілкуєшся, переписуєшся та ін.
Яка з тактик дає більшу ймовірність її повернення до тебе? Перша чи друга? І чому? Я вважаю, що друга, тому що при першій тактиці дівчина буде думати що ти образився, злишся і тому побоїться до тебе повертатися знову
Спокусити заново з нуля набагато легше, ніж вибиратися з дружби.
Прикріплення: 6546234.jpg(38.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 23.02.2018, 21:01 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4176
З приводу "пропасти" або ігнору потрібно зрозуміти головне. Мета ігнору не сидіти тиждень дрочити і дивитися на календар, рахуючи дні. А реально дати зрозуміти їй і собі, що кругом є безліч корисних справ та красивих дівчат. Не цінує тебе? Окей, ти послав її, зайнявся собою, спокусив пару нових дівчат, посилено зайнявся спортом-кар'єрою-хобі ітд. Тобто не тупо вірити в чудо "ігнор тиждня", а треба в цей час зайнятися справами. Ти готовий до цього чи думав під час ігнору провести 7 днів в ритмі робота-комп-долонька?

Прикріплення: 4925115.jpg(53.1 Kb)
 
knopaДата: Субота, 20.04.2019, 12:52 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 744
Цитата
Надо ждать ближе, если первый выйдешь на связь, поопытка обречена на провал. Но даже в случае ближе это бессмысленно, т.к. вашим отношениям пизда, может быть только секс-онли. 

 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Дружба чи ігнор? Що краще?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом