MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Дружба чи ігнор? Що краще?
Дружба чи ігнор? Що краще?
OlenochkaДата: Четвер, 22.02.2018, 21:29 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4513
Розглянемо два випадки.

1) Вона тебе ввічливо злила після сексу і пропонує дружбу. Ти у відповідь, її ігнориш повністю, на пінги не відповідаєш. Вона думає, що ти на неї образився.
2) Другий випадок - вона також тебе злила, але при цьому погоджуєшся на дружбу, періодично з нею спілкуєшся, переписуєшся та ін.
Яка з тактик дає більшу ймовірність її повернення до тебе? Перша чи друга? І чому? Я вважаю, що друга, тому що при першій тактиці дівчина буде думати що ти образився, злишся і тому побоїться до тебе повертатися знову




Спокусити заново з нуля набагато легше, ніж вибиратися з дружби.
Прикріплення: 6546234.jpg (38.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 23.02.2018, 21:01 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4513
З приводу "пропасти" або ігнору потрібно зрозуміти головне. Мета ігнору не сидіти тиждень дрочити і дивитися на календар, рахуючи дні. А реально дати зрозуміти їй і собі, що кругом є безліч корисних справ та красивих дівчат. Не цінує тебе? Окей, ти послав її, зайнявся собою, спокусив пару нових дівчат, посилено зайнявся спортом-кар'єрою-хобі ітд. Тобто не тупо вірити в чудо "ігнор тиждня", а треба в цей час зайнятися справами. Ти готовий до цього чи думав під час ігнору провести 7 днів в ритмі робота-комп-долонька?

Прикріплення: 4925115.jpg (53.1 Kb)
 
knopaДата: Субота, 20.04.2019, 12:52 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 763
Цитата
Надо ждать ближе, если первый выйдешь на связь, поопытка обречена на провал. Но даже в случае ближе это бессмысленно, т.к. вашим отношениям пизда, может быть только секс-онли. 

 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Дружба чи ігнор? Що краще?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом