MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Що відповідати коли дівчина запитує по телефону:
Що відповідати коли дівчина запитує по телефону:
OlenochkaДата: Вівторок, 30.10.2018, 20:36 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
Що відповідати коли дівчина запитує по телефону: "а чим ми там будемо займатися!?"Ця найтупіша і найскладніша пастка, яку говорять дівчата, будь-яка точна відповідь означатиме програш. Є звісно багато способів, типу "Я брудно схоплю тебе і займуся з тобою любов'ю, звичайно ж, якщо ти будеш чемна", або "Неважливо що ми будемо робити, важливо наскільки нам буде добре разом". Але я хочу дізнатися штуку куди більш потужніше цих фраз, хто знає, відпишіться.

З фільму "Про що говорять чоловіки":

Цитата
А ось взяти питання " навіщо?". Коли я кажу їй: «Поїхали до мене», а вона мені: «Навіщо?", ось поясни, що я їй повинен відповідати? Адже у мене вдома не боулінг, не кінотеатр. Якщо скажу: «Займемося раз-два любов'ю, мені точно буде добре, тобі — можливо, а далі ти можеш залишитися, але краще, щоб поїхала». Вона ж точно не погодиться, хоча прекрасно розуміє, що ми їдемо саме за цим. І я кажу: «Поїхали до мене, у мене прекрасна колекція музики XVI століття».


- А якщо серйозно, відповідай "Що будемо робити? Спілкуватися будемо!". Хіба тут є брехня? Спілкування різним може бути... )))

- А я кажу: "мила, ну ми ж знайдемо чим з тобою зайнятися )" або "двоє дорослих людини завжди знайдуть як добре провести час"!

- Дивитися фільм, спілкуватися, пити чай, покажу тобі кота, дивитися мою колекцію книжок, покажу тобі свої малюнки..... коротше все що завгодно, тільки не сексом. А на ділі навпаки.

- Як що? Сміятися, дарувати посмішку перехожим, весело проводити час".

Прикріплення: 0855372.jpg (99.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 24.06.2020, 12:13 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4515
Якщо ти досягнеш щось і вартуєш, то навіть не дивлячи стьоб тебе будуть поважати, і якщо ти будеш підтримувати це своїми жартами і то ще більше будуть поважати.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Що відповідати коли дівчина запитує по телефону:
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом