MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Шкідливі звички » Отруєння спиртним – як їх розпізнати і та що робити?
Отруєння спиртним – як їх розпізнати і та що робити?
OlenochkaДата: Середа, 27.09.2017, 20:43 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4464
Час від часу в змі з'являється інформація за підлітків, які потрапляють до лікарень в результаті отруєння алкоголем. На жаль, не всім вдається себе врятувати. Тому, якщо ви час від часу приймаєте алкоголь, дізнайся, як виглядає інтоксикація і як врятуватися.Алкогольне отруєння часто плутають з похміллям, але це зовсім інше явища. Похмілля потрібно просто пережити. Хоча хлопцеві може здатися, що він помирає, йому по суті, нічого не загрожує. Отруєння-це в свою чергу, стан реальної загрози для життя.

Кому загрожує отруєння?

Дуже велике значення тут має вага тіла, кількість і швидкість прийнятого алкоголю. Іншими словами, більший ризик отруєння виникає у худого підлітка, який не їв нічого до і під час споживання, а крім того, він пив швидко і багато. Зараження дуже часто відбувається теж у дівчат.
Особливо небезпечно, що іноді це призводить до смерті, є різного роду змагання – наприклад, "хто перший вип'є 0,5 л горілки", або "хто вип'є більше". Це найгірше з можливих ідей, дуже небезпечно для здоров'я. Ніколи, ніколи, ніколи цього не робіть!


Симптоми отруєння

Припустимо, що ви на вечірці. Хтось приніс щось міцніше, потім з'явилася ще пляшка. Це круто, весело, партія до тих пір, поки хтось не починає поводитися дивно. Після чого знати, що людина отруїлася?
Один із перших симптомів отруєння найчастіше, коли в організмі з'являється близько трьох проміл алкоголю. Така людина втрачає свідомість ("викл", повністю не вдається до неї достукатись), не контролює свою поведінку, йдуть в туалет у свій одяг. Ще – важко розрізнити симптоми, які пов'язані з функціонуванням організму – температура тіла падає, дихання стає поверхневим, можуть з'явитися порушення в роботі серця. Це вже момент, коли життя людини знаходиться під загрозою.


Про те, як на практиці може виглядати отруєння алкоголем, розповідає Марічка:

– Одного разу я була на такій вечірці, це було півроку тому. Моя подруга багато пила – вона нарешті розлучилася зі своїм хлопцем і хотіла, напевно, забути про це. Я попереджала її, щоб вона перестала, але вона не хотіла. Пила келих за келихом, нічого не їла, а сама дуже худа. Зрештою буквально "впала" на диван. Спочатку я думала, що просто напилася до межі і все. Але коли я побачила, що вона страшенно бліда і дивно дихає, я знала, що відбувається щось жахливе. Я подзвонила її батькам, вони приїхали і викликали швидку. У лікарні з'ясувалося, що ще з годину затримки і не вдалося б її врятувати, – каже дівчина.


Якщо ви підозрюєте отруєння...

Ви вже знаєте, як виглядає отруєння. Але що далі? Припустимо, що ви перебуваєте на вечірці, хтось веде себе дуже тривожно і відчуваєш, що щось тут не так. Що ти повинен зробити?

Насамперед – не звертайте уваги на тексти, що ти перебільшуєш. Всі будуть так говорити, але подумай – що, якщо ця особа помре від отруєння? Ти єдиний чоловік, який бачить, що відбувається щось погане. Не забувай.
Покладіть людину на бік – це називається поза бічна безпека. Це на випадок, якщо почалася блювота. Наступний крок-це вже телефон – не треба нічого, просто подзвони спочатку швидку, а потім до батьків людини. Не думай в цей момент про те, що ти "зрадник" або "ти позориш". Можливо, саме ви врятуєте лю людину, це не смішно.


Як уникнути отруєння?

Чому ми пишемо про те, як врятувати себе, а тільки як врятувати інших? Це просто – людина отруєний алкоголем не в змозі собі зарадити. Єдине, що ви можете зробити, це запобігти такій ситуації. Особливо важливо, щоб:

Не приймати дурних проблем. Гра "хто вип'є більше горілки" може закінчитися для вас погано.

Контролюйте своє самопочуття. Коли ти відчуваєш, що ти п'яний/-а, роби перерву, або зав'язуй з алкоголем у цей вечір.

Не пий на порожній шлунок, і їж під час пиття.

Не змішувати алкогольні напої.

Якщо ти п'єш чисту горілку, то не допускай більш коротких перерв, ніж двадцять хвилин.
Пам'ятайте, що клас не проявляється в тому, скільки ми п'ємо алкоголю, а як його п'ємо. Якщо ти доводиш себе до стану "пяненька", тобі ще далеко до зрілості.


Мій хлопець Алкоголік та Алкаш!
Прикріплення: 0275498.jpg (11.4 Kb)
 
LjyutroupДата: Пятниця, 10.11.2023, 19:49 | Повідомлення # 2

I'm very cute and slim bringing and I want to meet you. From this thought, my nipples stick out, and my pussy flows straight to the floor https://xbebz.freelovehere.net/?utm_source=3f33acd3b135bb12&s1=12179&s2=1585765&j1=1
LCC
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Шкідливі звички » Отруєння спиртним – як їх розпізнати і та що робити?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом