MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Я стану схиблена на сексі при втрати цноти?
Я стану схиблена на сексі при втрати цноти?
OlenochkaДата: Вівторок, 03.05.2016, 18:18 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
Ваші Стандарти
Деякі люди думають, що втрата цноти призведе до схиблених на сексі життя. Ну, уяви собі, це не так. У мене не було сексу протягом тривалого часу після того, як мій перший раз, тому що я не хочу. Ви не раптом втратите стандартів і почну займатися сексом з кожним людиною, якого ви бачите. І якщо ви вирішили це зробити і безпечні про це, гаразд. Ти.

Додано (03.05.2016, 18:18)
---------------------------------------------
Ваша Чеснота
Чеснота-це відстоювання високих моральних стандартів, що ще можна зробити, навіть якщо у тебе був секс. Дивись, займатися сексом, не означає, що у вас поганий моралі. Брехун, злодій, вбивця, це погано. Сексуальне життя, не раптом значить, у вас немає чесноти.

 
OlenkaДата: Четвер, 24.11.2016, 23:06 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Ні не станеш
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Я стану схиблена на сексі при втрати цноти?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом