MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Чи можна завагітніти якщо хлопець кінчив на клітор?
Чи можна завагітніти якщо хлопець кінчив на клітор?
girlorgДата: Субота, 18.10.2014, 21:40 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Чи можна завагітніти якщо хлопець кінчив на клітор?
 
7tanusha7Дата: Понеділок, 02.03.2015, 11:45 | Повідомлення # 2
l)))
Повідомлень: 37
Завагітніти можна лише тоді, коли сперма попадає в піхву. Якщо ви бажаєте кінчити на клітор, спостерігайте за тим, щоб сперма не потекла вниз.
 
knopaДата: Субота, 25.07.2015, 11:02 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 763
я незаймана,
Так-от, діло було таке, він провів декілька разів своїм "органом" по моїх статевих губах, а потім ввів палець на декілька см в піхву. через хвилини 2-3,пішла у ввану, там я все старанно з милом вимила. сперми не було, він ж не кінчив нікуди взагалі, а лише мастило
вінманіє вапрос, чи можу я залетіти, при такому розвитку подій, бо начитавшись про те їхнє мастило розумію, що від нього реально залетіти. а, іще це було якраз в середині мен. циклу.
 
OlenkaДата: Четвер, 23.02.2017, 16:39 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Бляха от така то фігня
Дівчина. Короче займались секасом з хлопцем а це було 4 день місячних (крові фактично не було), ну а ми тоді були без належного захисту, ну от і він як мені сказав що :"Трохи захопився " і трошки в мене кінчив але не всьо. Бляяя, я тепер не знаю що робити, читала в інтернеті пишуть 50/50, знайома казала що в неї таке саме було і нічого не сталось. Народ може щось підкажіть.
 
OlenkaДата: Четвер, 23.02.2017, 16:40 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Це все залежить від тривалості циклу. Якщо цикл 28-30 днів, то боятися немає чого, тому що найбільший шанс завагітніти на 15 день циклу. 50/50 - це коли цикл короткий - десь 25-26 днів. Найкраще просто сісти і вирахувати день овуляції і вже від цього відштовхуватися. Але я думаю, що на 4 день місячних дуже мізерний шанс завагітніти.
 
OlenkaДата: Середа, 05.04.2017, 17:24 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
У такій непростій ситуації необхідно відразу ж прийняти контрзаходи. Потірбо зразу витерти залишки рушником або сереветкою.Для того, щоб бути спокійніше, бажано знати ваш власний менструальний цикл, адже існують практично нешкідливі дні, коли процес запліднення фізіологічно неможливий. Звернись до гініколога можливо ти вагітна.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 14.08.2018, 09:47 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4514
Народ сталася така ситуація, підкажіть може в когось було, не встиг витягнути з двчини вчасно і закінчив в неї, хоча не спеціально, дівчина побігла зразу в туалет сходити по маленькому щоб можливо вийшло те що туди попало, зранку пішла до гінеколога і прописали протизаплідні, через який час треба було приймати протизапліді після сексу і чи це 100% запобігання вагітності?

72 години. Не сси, по-перше дівчина не в любий день завагітніти може, по-друге не спішіть щось приймати з аптеки, не все воно безпечно вплине на саме здоров'я в подальшому
 
АнонімноДата: Четвер, 27.06.2019, 11:28 | Повідомлення # 8





Моя подруга займалася сексом , але партнер встих витягнути і кінчить на неї ...
В неї іде затримка місячних 3 дня чи можливо завагітніти?


Повідомлення відредагував Olenochka - Четвер, 27.06.2019, 15:49
 
OlenochkaДата: Четвер, 27.06.2019, 15:56 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4514
АнонімноНехай не хвилюється, цикл місячних може збиватися
Йди з нею в аптеку купіть тест.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 01.07.2019, 11:32 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 4514
Ознаки вагітності не можуть через 8 днів проявитися! Мінімум 3 тижні проходить до реальних ознак, тобто до тих, які дійсно від вагітності, а не від переживань. Тест має сенс робити мінімум через 12-14 днів після сексу, в ідеалі - на перший день затримки чи пізніше. Тест найпростіший спосіб прояснити ситуацію. Є такі, які в ємність з сечею опускати не треба, касетні називаються, купіть і в якомусь громадському туалеті зробити, ніяка мама не запалить.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 02.07.2019, 09:22 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 4514
В які дні циклу можна завагітніти?

Завагітніти жінка людини може тільки в період овуляції, коли яйцеклітина виходить з яєчника. Залежно від циклу дівчини - це 6-13 день після початку місячних. Сперматозоїди живуть до 7 діб (3 доби в середньому), яйцеклітина - до 2 діб (12-24 години в середньому). Овуляція може змінюватися в залежності від зовнішніх факторів: нерви, переохолодження/перегрів, гормональні порушення, хвороби. У молодих дівчат цикл може бути ще не сталий і сильно коливатися, у деяких дівчат цикл взагалі нестабільний. 
 
АнонімноДата: Субота, 06.07.2019, 00:45 | Повідомлення # 12





Можливо завагітніти, якщо я незаймана, але чоловіча сперма потрапила мені на статеві губи або ж на піхву?хлопець в мене не входив взагалі

Додано (06.07.2019, 00:46)
---------------------------------------------
(це був період овуляції)


Повідомлення відредагував Olenochka - Субота, 06.07.2019, 11:21
 
АнонімноДата: Субота, 06.07.2019, 10:43 | Повідомлення # 13





Дайте будь ласка відповідь, бо я незнаходжу собі місця

Повідомлення відредагував Olenochka - Субота, 06.07.2019, 11:22
 
OlenochkaДата: Субота, 06.07.2019, 11:23 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 4514
Немає причин аби хвилюватися!
 
АнонімноДата: Середа, 20.11.2019, 22:10 | Повідомлення # 15





Доброго вечора, я цнотлива, хочу запитати, чи можна завагітніти побутовим шляхом,наприклад якщо сівши на унітазі в свіжу сперму, чи купаючись в ванній, просто живу з братом, якому 18, і в мене починається вде параноя
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Чи можна завагітніти якщо хлопець кінчив на клітор?
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом