MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Чи можна завагітніти, навіть якщо ви незаймана? (Сперма попала на тіло,чи я можу завагітніти)
Чи можна завагітніти, навіть якщо ви незаймана?
knopaДата: Пятниця, 06.03.2015, 23:33 | Пост # 1
Постів: 675

По-перше: у тебе немає причин відчувати себе жахливо. Ти не перша людина, яка  про це запитує, і точно не остання. Насправді, я колись була в точно такій же ситуації, як і ви зараз. Я була незайманою, і ми з хлопцем вивчали одне одного "дурачились" на пів-голі, і я дуже злякалася, що щось сталося, і що я вагітна. У мене були жахливі видіння ніби я маю дитину ітд..! Я знаю,яка страшна ця думка, і я прекрасно розумію, куди ви хилите.

Гірка правда полягає в тому, що, так, ви насправді можете завагітніти, навіть якщо у вас ніколи небуло сексу з хлопцем. Якщо сперма потрапила на піхву,та протекла вниз до матки, то сперматозоїди можуть доповзти та запліднити тебе. Однак, в цьому є невелика доля правди, це буває рідко.  Ваші шанси завагітніти, коли у вас ніколи не було сексу мізерні, набагато нижчі, ніж якщо б у вас був проникаючий секс. Ймовірність завагітніти,при попаданні сперми на стегно набагато нижча, ніж навіть якщо б у вас був не захищений секс, і він не кінчив. В принципі, дуже малий шанс.

Але це не змінює того факту, що шанс ще є, і цього досить, щоб тебе лякати. У вашій ситуації, я б сказала, що ви більше ніж, в повній безпеці. Якщо він кінчив саме на стегно, шанси сперматозоїдів подолати свій шлях невеликі, навіть якщо ви були зовсім голі. Я не думаю, що у вас є про що турбуватися. Є дуже багато причин,чому ваші критичні дні запізнюються, і один з них може бути стрес. Якщо ти проводиш весь свій час у суцільному занепокоїнні з думкою, коли вже нарешті почнуться ці кляті місячні, насправді це може затягнути процес. Постарайтеся розслабитися. У певних ситуаціях Ви не можете розслабити себе повністю, немає нічого поганого в тому, щоб купити тест на вагітність, щоб переконатись та дати собі спокій.

Наступного разу, коли ви дурачитесь «так» з вашим хлопцем, просто двоє будьте дуже обережними. Він може кінчати на вашому тілі, якщо цього так дуже хоче, просто переконайтеся, що це не торкнеться області «піхви». І коли Ви займетеся сексом, упевніться ,що ваш партнер має одягнений презерватив, весь акт,це для того щоб ви двоє були захищені. Сподіваюся, це допоможе вам!

Бережи себе,
knopa.info.
Прикрепления: 8959924.jpg(39.7 Kb) · 8626110.jpg(103.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 28.03.2018, 09:32 | Пост # 2
Постів: 2698
Моя одногрупниця завжди була дуже скромною дівчиною. Навчалася добре, одягалася сіренько, відносин, в свої 20, не заводила, була незайманою. Зібралися ми якось всією групою на квартирі товариша, щоб випити алкоголю, та побільше. Вона, не будучи особливо досвідченим алкашом, знатно перепила і реально вирубалась без свідомості. Ми спокійно віднесли її додому і продовжили пиятику. Через місяць дізналися що вона вагітна. Капець, і ніхто не знає хто батько, ніхто не признається лиш дивляться один на одного боком. І одногрупниця мовчить.
 
OlenochkaДата: Неділя, 24.02.2019, 20:18 | Пост # 3
Постів: 2698
Чи під час першого разу можна завагітніти?

ТАК! І це не тільки з медично-доросло розмови! Я знаю кілька таких вагітностей - я особисто бачила серцебиття плодів на екрані ультразвукового апарату у дівчат, які плакали та говорили мені „Доктор, Але я це зробила тільки один раз".

https://mamaginekolog.pl/ten-pierwszy-raz/
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Чи можна завагітніти, навіть якщо ви незаймана? (Сперма попала на тіло,чи я можу завагітніти)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::