MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Він Витягнув, Чи Можу Я Завагітніти? Мій хлопець і я були п
Він Витягнув, Чи Можу Я Завагітніти? Мій хлопець і я були п
OlenkaДата: Середа, 18.03.2015, 12:15 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Він Витягнув, Чи Можу Я Завагітніти?Коли він вже був готовий кінчити, він витягнув з мене член, кінчив поза піхву. але  потім  почав гладити свій пеніс навколо і встромив його назад всередину мене. Я турбуюся, чи могла я завагітніти від цього? 
 Якщо у вас була затримка менструації чи відчуваєте такі симптоми, як  нудота, здуття живота  необхідно пройти тест на вагітність відразу. Якщо ви хочете продовати займатися сексом, ви повинні обрати більш безпечний метод контрацепції.
Прикріплення: 8109396.gif (496.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 08.04.2019, 21:41 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4510
Досить цікаво.

Цитата
Признаки беременности через 3 дня после секса - бред сивой кобылы! Девушке твоей(да и тебе) не помешало бы изучить как вообще происходит зачатие в принципе. Если у девушки стандартный цикл 28 дней, то в самый опасный период вы не попали. Все "симптомы" это нервное, видимо. Ну или простуда. А голова есть на плечах - трахаться без защиты? Хотите очень молодыми родителями стать?! Резинки - сташный дефицит или что?


https://www.pickupforum.ru/index.php?showtopic=194895
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Він Витягнув, Чи Можу Я Завагітніти? Мій хлопець і я були п
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом