MENU
Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Він Витягнув, Чи Можу Я Завагітніти? Мій хлопець і я були п
Він Витягнув, Чи Можу Я Завагітніти? Мій хлопець і я були п
OlenkaДата: Середа, 18.03.2015, 12:15 | Пост # 1
Постів: 3294
Він Витягнув, Чи Можу Я Завагітніти?Коли він вже був готовий кінчити, він витягнув з мене член, кінчив поза піхву. але  потім  почав гладити свій пеніс навколо і встромив його назад всередину мене. Я турбуюся, чи могла я завагітніти від цього? 
 Якщо у вас була затримка менструації чи відчуваєте такі симптоми, як  нудота, здуття живота  необхідно пройти тест на вагітність відразу. Якщо ви хочете продовати займатися сексом, ви повинні обрати більш безпечний метод контрацепції.
Прикрепления: 8109396.gif(497Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Він Витягнув, Чи Можу Я Завагітніти? Мій хлопець і я були п
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::