MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Моя піхва занадто велика для сексу? (Отвір вагіни надто великий.)
Моя піхва занадто велика для сексу?
knopaДата: Субота, 07.03.2015, 15:58 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Я готова втратити свою цноту, але я занадто налякана,що я "надто широка там". Я використовую тампони і вони заходять легко і я мастурбую часто пальцями. Я навить використовувала два вказівні пальці під час того як мастурбувала, але мені нколи не було боляче,та ніколи не кровоточила, я думаю, що я не порушувала ще дівочої пліви. Але як мені з хлопцем сексом займатись в перший раз, коли він скаже,що я вільна там. Після використання тампонів і мастурбувань в мої 14 років я можу бути надто широкою?

Піхва має дивовижну здатність розтягуватися, а потім назад повертатись до своєї нормальної форми. Як ви тоді думаєте, можна нормально займатися сексом після пологів якщо проходить дитина близько 10 см в діаметрі?! Так що подумайте, якої ширини ваш тампон і ви зрозумієте, що вам не має про що турбуватися. Тампон приблизно такого ж розміру, як худий палець, так що немає ніякого страху,перед яким ви б могли бути надто вільною під час сексу.
Навить використовуючи два пальці або інший об'єкт під час мастурбації ще також не факт, який має змусити вас переживати що ви втратили цноту.. У вашому віці, вам не має про що хвилюватися. Еластичність шкіри знаходиться в розквіті сил, і її здатність до розтягувань буде такою самою,щоб вмістити все, що знаходиться всередині вашого піхви.

Будьте безпечною і переконайтеся, що ви займаєтеся сексом з правильних причин. Якщо ви відчуваєте занепокоєння про те, що ваш хлопець буде критикувати вас після першого сексу, це може означати, що Ви не готові до того щоб займатись цим саме з ним. Очевидно що Вам не зовсім комфортно з ним,і над цим слід задуматись.

Сподіваюся, що допоможе.
 
OlenkaДата: Неділя, 26.03.2017, 16:42 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Моя дівчина не любить, коли я пещу її вагіну пальцями. Як тільки починаю це робити вона каже: "краще член свій встав" .Якось так. Попереднім, до речі, подобалося.
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Моя піхва занадто велика для сексу? (Отвір вагіни надто великий.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом