MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Я незаймана,але дуже хочу свого хлопця
Я незаймана,але дуже хочу свого хлопця
knopaДата: Неділя, 12.07.2015, 20:27 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Не знаю шо робити я ще незаймана, але дуже хочу свого хлопця, проте не можу зайнятись з ним сексом бо соромлюсь своїх маленьких грудей, шо робити?? допоможіть бо я вже не можу терпіти

Порада:

Не комплексувати, і зайнятися сексом. Якщо б йому не подобались твої груди,не був би він твоїм хлопцем. Для того не потрібно роздягатися,він і так бачить які вони
 
knopaДата: Понеділок, 13.07.2015, 00:02 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
Вимкни світло;)))

Зроби те що хочеш. Ти маєш жити у своє задоволення. Повір, хлопець усе що треба для нього уже зауважив. І якщо ви вже деякий час разом то значить він не має нічого проти твоїх грудей. Деякі хлопці навіть не переварюють великих цицьок, а віддають перевагу маленьким і акуратним грудям.
 
OlenochkaДата: Субота, 18.08.2018, 13:34 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4513
Головні правила першого сексу такі: визначальну роль у цих заходах відіграє емоційний настрій і сила бажання. Ці і пояснюється той факт, що в більшості випадків перший статевий акт у дівчат відбувається безболісно. Якщо дівчина відчуває, що бажання сексу велика і відчуває свою готовність до статевого акту саме з цим чоловіком, вона не відчуває сильного болю. Саме страх може перешкодити, він здатний притупити потяг. В результаті м'яз піхви виявляться стисненими і утворюють перешкоду для статевого органа. Саме тому при першому статевому акт дівчина може випробувати біль. Але варто тільки заспокоїтися перестати боятися, як всі неприємні відчуття зникнуть. В деяких випадках дівчина може випробувати незначну короткочасну біль. Це обумовлено її фізіологічними особливостями.
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Я незаймана,але дуже хочу свого хлопця
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом