MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Я незаймана,але дуже хочу свого хлопця
Я незаймана,але дуже хочу свого хлопця
knopaДата: Неділя, 12.07.2015, 20:27 | Пост # 1
Постів: 669
Не знаю шо робити я ще незаймана, але дуже хочу свого хлопця, проте не можу зайнятись з ним сексом бо соромлюсь своїх маленьких грудей, шо робити?? допоможіть бо я вже не можу терпіти

Порада:

Не комплексувати, і зайнятися сексом. Якщо б йому не подобались твої груди,не був би він твоїм хлопцем. Для того не потрібно роздягатися,він і так бачить які вони

knopaДата: Понеділок, 13.07.2015, 00:02 | Пост # 2
Постів: 669
Вимкни світло;)))

Зроби те що хочеш. Ти маєш жити у своє задоволення. Повір, хлопець усе що треба для нього уже зауважив. І якщо ви вже деякий час разом то значить він не має нічого проти твоїх грудей. Деякі хлопці навіть не переварюють великих цицьок, а віддають перевагу маленьким і акуратним грудям.

Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Я незаймана,але дуже хочу свого хлопця
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::