MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Фатальний перший раз – як стерти погані спогади ?
Фатальний перший раз – як стерти погані спогади ?
OlenochkaДата: Неділя, 02.07.2017, 16:22 | Сообщение # 1
Постів: 4149
„Допоможіть!!! Нещодавно я займався зі своєю дівчиною сексом, це був наш перший раз. Повинно було бути все красиво, але вийшла катастрофа. Спочатку я не міг змусити свого меншого друга збудитися, а коли нарешті це сталося то акт тривав дві хвилини. Ми двоє відчули полегшення, що це закінчилося, а я крім того відчуваю сором. Не знаю, що буде далі – як затерти ці фатальні враження? Вона завжди буде це пам'ятати. Почуваю себе жахливо!" Андрій, 16 років.Якщо б записувати всі "перші рази", вийшов би з цього дуже довгий, катастрофічний фільм. На жаль, у житті буває так, що коли нам дуже чогось хочеться, то тоді це не виходить. А секс-це один з найбільш важливих переживань в нашому житті! Ми підкажемо, що робити, якщо ви опинилися в цій складній ситуації та як стерти погані спогади?

Підійдіть до справи з почуттям гумору.

Найгірше, що ви можете зробити, це бути смертельно серйозними. Якщо, ти знаєш що вона незадоволена або уникає тебе, і ти хочеш заховати голову в пісок. Ви двоє не знаєте, як говорити, але мовчати – це не вихід!

Замість цього, підійдіть до справи з почуттям гумору. Може і важко в це повірити, але дійсно дуже багато, багато пар має подібний досвід! Пов'язано це з великим хвилюванням, від тривалого очікування, новизни, стрес... так буває! Більше того, ви знаєте що ¾ хлопців має проблеми з ерекцією саме під час першого разу? Це правдою насправді... , якщо вже в третій раз, це зовсім інший досвід.

Через якийсь час ви будете з цього сміятися. А зараз можете сказати щось на кшталт: „Ок, мабуть, у нас був любовний трикутник – ти, я і стрес. Наступного разу нікого не запрошуємо".
Пам'ятай, що підхід до справи з почуттям гумору-це не те ж саме, що дражнити людину. Таке абсолютно заборонено! Якщо вона бере все на себе, то її заспокой.

Поговоріть про те, що пішло не так.

Цікаво, що розмова про секс є більш складною, ніж сам секс, чи не так? Все-таки спробуй поговорити. Проаналізувати, що пішло не так, що ви відчули. Можливо, ви боялися її сорому, а вона в свою чергу весь час була напружена, тому що хтось міг увійти? Або було багато світла, і вона відчувала себе ніяково?
Поговоріть про свої емоції та почуття. Це важко, але ви впораєтеся і вам буде легше при наступному разі.

Не засмучуйся.

Це природньо, що можеш відчувати докори сумління, скутості, сорому. Але не засмучуйся занадто сильно – це нічого не дасть! Якщо ти скажеш собі "я безнадійний, вона з мене сміялася, сподівалася що все буде добре, а тут таке..." це нічого не дає. Якщо ти боїшся, що твоя дівчина розкриє таємницю вашого першого разу перед подружкам – поговоріть з нею про це. Ви, напевно підходите до питання так, як Оксана:

– Наш перший раз теж був підробкою. Це була просто драма, що й казати, він витримав кілька хвилин, і це при моїх дійсно гарячих починаннях. Але я подумала, ну і що, так буває, ми тільки вчимося цього "мистецтва". За кілька місяців мій хлопець відкрився мені,сказав що боявся сорому. Що буде після цього,страх що я дзвоню подругам, і сміюся з нього. - Мене це вразило!. Якщо б мені одразу це сказав, то я б заспокоїла швидко, а так – попусту переживав! Тепер наше статеве життя без сучка і скавки, – сміється Катя.

Багато пар, мають таке – це не припущення, а факт.

Якщо вам буде дуже погано, подумайте про те, що багатьох так. Секс на початку зовсім не простий. Великі емоції, хвилювання, страх, ніякого досвіду – важко сподіватися, щоб ви одразу станете фахівцями в цих речах.
Пам'ятайте, що більшість пар має за собою такі тяжкі випробування, але вони дуже швидко проходять. Через місяць ця подія буде викликати лише посмішку та незручності, от і все.

Намітьте зміни.

Наступного разу постарайтеся все робити по-іншому. Без тиску, що "повинно бути ідеально", без напруги, при світлі, музиці, з упевненістю, що ніхто вас не застукає. На 100% буде легше, якщо не за раз, то наступного разу точно!
Прикрепления: 5544385.jpg(23.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 09.08.2017, 12:04 | Сообщение # 2
Постів: 4149
Перший раз завжди такий
 
ДівчинкОДата: Пятниця, 11.08.2017, 11:01 | Сообщение # 3

Пацан тобі 16?Трохи зарано.Ви хоть з презервативами а то діти і в такому віці бувають?
 
OlenochkaДата: Понеділок, 14.08.2017, 13:09 | Сообщение # 4
Постів: 4149
ДівчинкО, бувають і в 13)
 
OlenochkaДата: Середа, 18.10.2017, 15:54 | Сообщение # 5
Постів: 4149
Зараз всі будуть казати, що "ще мала" , "шлюха" і т.д. Але.
Я дівчина і мені 15. Майже 10 місяців назад був перший досвід. Так, знаю, рано. Сама пожалкувала. Але це є моє життя.
А зараз.. через кілька днів мені 16. Сексу хочу, хоч і виду не подаю. Є
друг йому 18 і з ним можна переспати без обов'язків. Але є одно але.
Перший хлопець був молодший на рік. І тому секс був не повноцінний. Без
задоволення для мене. Після цього боюсь і відносин і сексу. Бо боюсь, що
щось не те зроблю. Та й вийшло так, що комплекс грудей є. На грудях
розтяжки є, але 3 розмір, не обвислі. Сама не жирна. Попа підкачена. Але
колись колишній сказав "я боюсь твоїх грудей" після того і комплекс(
Хоча друг казав, що гарні груди, як для мого віку. І що ж мені тепер
робити?
Потрібна ваша порада.
 
OlenochkaДата: Неділя, 22.10.2017, 11:30 | Сообщение # 6
Постів: 4149
Зустрічаюся з мч майже 2роки, але секс у нас почався близько місяця тому (він перший у мене). Секс абсолютно не виправдав моїх очікувань. Мало того, що у всіх позах, крім я зверху, я відчуваю, як його член впирається мені кудись. Але найголовніше, що я не відчуваю абсолютно нічого, просто ковзання і тертя.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 03.08.2018, 21:31 | Сообщение # 7
Постів: 4149
Я дівчина, мені 16 років. Місяць тому позбулася невинності. З тих пір у мене було вже три різних хлопця. Кожен з них пропонував мені відносини, але я автоматом відмовлялася. Мене чомусь не тягне ні на які відносини, тупо хочу сексу і взагалі похер з ким. Я тіпа повією росту?

Тобі просто хочеться сексу
До чого тут повія
Тільки захищайся
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Фатальний перший раз – як стерти погані спогади ?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом