MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Фатальний перший раз – як стерти погані спогади ?
Фатальний перший раз – як стерти погані спогади ?
OlenochkaДата: Неділя, 02.07.2017, 16:22 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
„Допоможіть!!! Нещодавно я займався зі своєю дівчиною сексом, це був наш перший раз. Повинно було бути все красиво, але вийшла катастрофа. Спочатку я не міг змусити свого меншого друга збудитися, а коли нарешті це сталося то акт тривав дві хвилини. Ми двоє відчули полегшення, що це закінчилося, а я крім того відчуваю сором. Не знаю, що буде далі – як затерти ці фатальні враження? Вона завжди буде це пам'ятати. Почуваю себе жахливо!" Андрій, 16 років.



Якщо б записувати всі "перші рази", вийшов би з цього дуже довгий, катастрофічний фільм. На жаль, у житті буває так, що коли нам дуже чогось хочеться, то тоді це не виходить. А секс-це один з найбільш важливих переживань в нашому житті! Ми підкажемо, що робити, якщо ви опинилися в цій складній ситуації та як стерти погані спогади?

Підійдіть до справи з почуттям гумору.

Найгірше, що ви можете зробити, це бути смертельно серйозними. Якщо, ти знаєш що вона незадоволена або уникає тебе, і ти хочеш заховати голову в пісок. Ви двоє не знаєте, як говорити, але мовчати – це не вихід!

Замість цього, підійдіть до справи з почуттям гумору. Може і важко в це повірити, але дійсно дуже багато, багато пар має подібний досвід! Пов'язано це з великим хвилюванням, від тривалого очікування, новизни, стрес... так буває! Більше того, ви знаєте що ¾ хлопців має проблеми з ерекцією саме під час першого разу? Це правдою насправді... , якщо вже в третій раз, це зовсім інший досвід.

Через якийсь час ви будете з цього сміятися. А зараз можете сказати щось на кшталт: „Ок, мабуть, у нас був любовний трикутник – ти, я і стрес. Наступного разу нікого не запрошуємо".
Пам'ятай, що підхід до справи з почуттям гумору-це не те ж саме, що дражнити людину. Таке абсолютно заборонено! Якщо вона бере все на себе, то її заспокой.

Поговоріть про те, що пішло не так.

Цікаво, що розмова про секс є більш складною, ніж сам секс, чи не так? Все-таки спробуй поговорити. Проаналізувати, що пішло не так, що ви відчули. Можливо, ви боялися її сорому, а вона в свою чергу весь час була напружена, тому що хтось міг увійти? Або було багато світла, і вона відчувала себе ніяково?
Поговоріть про свої емоції та почуття. Це важко, але ви впораєтеся і вам буде легше при наступному разі.

Не засмучуйся.

Це природньо, що можеш відчувати докори сумління, скутості, сорому. Але не засмучуйся занадто сильно – це нічого не дасть! Якщо ти скажеш собі "я безнадійний, вона з мене сміялася, сподівалася що все буде добре, а тут таке..." це нічого не дає. Якщо ти боїшся, що твоя дівчина розкриє таємницю вашого першого разу перед подружкам – поговоріть з нею про це. Ви, напевно підходите до питання так, як Оксана:

– Наш перший раз теж був підробкою. Це була просто драма, що й казати, він витримав кілька хвилин, і це при моїх дійсно гарячих починаннях. Але я подумала, ну і що, так буває, ми тільки вчимося цього "мистецтва". За кілька місяців мій хлопець відкрився мені,сказав що боявся сорому. Що буде після цього,страх що я дзвоню подругам, і сміюся з нього. - Мене це вразило!. Якщо б мені одразу це сказав, то я б заспокоїла швидко, а так – попусту переживав! Тепер наше статеве життя без сучка і скавки, – сміється Катя.

Багато пар, мають таке – це не припущення, а факт.

Якщо вам буде дуже погано, подумайте про те, що багатьох так. Секс на початку зовсім не простий. Великі емоції, хвилювання, страх, ніякого досвіду – важко сподіватися, щоб ви одразу станете фахівцями в цих речах.
Пам'ятайте, що більшість пар має за собою такі тяжкі випробування, але вони дуже швидко проходять. Через місяць ця подія буде викликати лише посмішку та незручності, от і все.

Намітьте зміни.

Наступного разу постарайтеся все робити по-іншому. Без тиску, що "повинно бути ідеально", без напруги, при світлі, музиці, з упевненістю, що ніхто вас не застукає. На 100% буде легше, якщо не за раз, то наступного разу точно!
Прикріплення: 5544385.jpg (23.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 09.08.2017, 12:04 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4515
Перший раз завжди такий
 
ДівчинкОДата: Пятниця, 11.08.2017, 11:01 | Повідомлення # 3





Пацан тобі 16?Трохи зарано.Ви хоть з презервативами а то діти і в такому віці бувають?

Повідомлення відредагував Rostyk8275 - Неділя, 13.08.2017, 10:25
 
OlenochkaДата: Понеділок, 14.08.2017, 13:09 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4515
ДівчинкО, бувають і в 13)
 
OlenochkaДата: Середа, 18.10.2017, 15:54 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4515
Зараз всі будуть казати, що "ще мала" , "шлюха" і т.д. Але.
Я дівчина і мені 15. Майже 10 місяців назад був перший досвід. Так, знаю, рано. Сама пожалкувала. Але це є моє життя.
А зараз.. через кілька днів мені 16. Сексу хочу, хоч і виду не подаю. Є
друг йому 18 і з ним можна переспати без обов'язків. Але є одно але.
Перший хлопець був молодший на рік. І тому секс був не повноцінний. Без
задоволення для мене. Після цього боюсь і відносин і сексу. Бо боюсь, що
щось не те зроблю. Та й вийшло так, що комплекс грудей є. На грудях
розтяжки є, але 3 розмір, не обвислі. Сама не жирна. Попа підкачена. Але
колись колишній сказав "я боюсь твоїх грудей" після того і комплекс(
Хоча друг казав, що гарні груди, як для мого віку. І що ж мені тепер
робити?
Потрібна ваша порада.
 
OlenochkaДата: Неділя, 22.10.2017, 11:30 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4515
Зустрічаюся з мч майже 2роки, але секс у нас почався близько місяця тому (він перший у мене). Секс абсолютно не виправдав моїх очікувань. Мало того, що у всіх позах, крім я зверху, я відчуваю, як його член впирається мені кудись. Але найголовніше, що я не відчуваю абсолютно нічого, просто ковзання і тертя.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 03.08.2018, 21:31 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4515
Я дівчина, мені 16 років. Місяць тому позбулася невинності. З тих пір у мене було вже три різних хлопця. Кожен з них пропонував мені відносини, але я автоматом відмовлялася. Мене чомусь не тягне ні на які відносини, тупо хочу сексу і взагалі похер з ким. Я тіпа повією росту?

Тобі просто хочеться сексу
До чого тут повія
Тільки захищайся
 
bonushakingДата: Четвер, 22.09.2022, 21:38 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4
Воно у всіх так само
 
HACKERMANДата: Понеділок, 06.03.2023, 23:01 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 8
Цитата Olenochka ()
Зараз всі будуть казати, що "ще мала" , "шлюха" і т.д. Але.Я дівчина і мені 15. Майже 10 місяців назад був перший досвід. Так, знаю, рано. Сама пожалкувала. Але це є моє життя.
А зараз.. через кілька днів мені 16. Сексу хочу, хоч і виду не подаю. Є
друг йому 18 і з ним можна переспати без обов'язків. Але є одно але.
Перший хлопець був молодший на рік. І тому секс був не повноцінний. Без
задоволення для мене. Після цього боюсь і відносин і сексу. Бо боюсь, що
щось не те зроблю. Та й вийшло так, що комплекс грудей є. На грудях
розтяжки є, але 3 розмір, не обвислі. Сама не жирна. Попа підкачена. Але
колись колишній сказав "я боюсь твоїх грудей" після того і комплекс(
Хоча друг казав, що гарні груди, як для мого віку. І що ж мені тепер
робити?
Потрібна ваша порада.

а фото цих гружей е?
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Фатальний перший раз – як стерти погані спогади ?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом