MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Перший секс без презерватива
Перший секс без презерватива
OlenochkaДата: Вівторок, 26.06.2018, 21:13 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
Позбавив свою дівчину цноти (їй 15) не використовувалися презервативи. був ППА. член встиг дістати і скінчив на животик. Сьогодні вона мені сказала що в неї температура 37.і немає настрою. Ще сказала що почала пісяти по ночах ходити. Вона в паніці і не знає що робити, мене ж таргани в голові мучать другий день. Що вона залетіла. Хотів дізнатися , це можуть бути ефекти від позбавлення невинності?Таке може бути на 3-тій день?. Чи ознаки вагітності проявляються пізніше? Місячні почалися 19, закінчилося 24



Ознаки вагітності через 3 дні після сексу - маячня сивої кобили! Дівчині твоїй (та й тобі не завадило б вивчити як взагалі відбувається зачаття в загальному. Якщо у дівчини стандартний цикл 28 днів, то в найнебезпечніший період ви не потрапили. Те, що ти описуєш - схоже на цистит або просто легке запалення сечового, в цьому немає нічого дивного (перший секс, тертя, уретра у дівчат так розташована, що її простіше травмувати). Якщо ти впевнений у своєму здоров'ї і не міг їй нічого "передати", значить, це саме від тертя і пройде само. Купи їй спрей для інтимної гігієни.
Прикріплення: 7163445.jpg (15.0 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Перший секс без презерватива
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом