MENU
 • Сторінка 1 з 1
 • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Про такі дні » Температура перед місячними
Температура перед місячними
OlenkaДата: Субота, 16.05.2015, 11:06 | Пост # 1
Постів: 3286
За кілька днів перед місячними, напевно, кожна з нас починає особливо уважно прислухатися до свого організму. І яке ж буває подив (або навіть паніка), якщо раптом відзначається підвищення температури перед місячними. А дійсно перед менструацією така поведінка організму нормально чи це привід для звернення до фахівця?Чому піднімається температура перед місячними?Як ми знаємо, менструальний цикл знаходиться в залежності від виробітку різних гормонів. Так, після овуляції в жіночому організмі посилено виробляється гормон прогестерон, що чинить потужний вплив на центр терморегуляції, що знаходиться в головному мозку. Саме тому деякі особливо чутливі жінки відзначають у себе невелике (до 37,2 ° С-37, 4 ° С) підвищення температури перед місячними, приблизно за тиждень до події. А коли починається менструація, рівень прогестерону падає, і температура приходить в норму.Чи підвищується температура перед місячними у всіх жінок? Ні, така реакція організму спостерігається не у всіх, і якщо ви у себе не помічаєте ніяких температурних коливань протягом циклу, це не є порушенням.Підвищена температура перед місячними і затримкаПіднімається чи температура перед передбачуваними місячними, якщо настала вагітність? Так, температура в цьому випадку піднімається, і теж через гормональні зміни. Але, щоб говорити про вагітність, потрібні показання вимірювань базальної температури і затримка місячних. Тільки в цьому випадку варто підозрювати наявність вагітності і робити тести.Обов'язково вимір саме базальної температури? Так, вимірювати для цілей встановлення періоду овуляції і можливої ??вагітності потрібно тільки базальну температуру, показання термометра під пахвою не підійдуть. І якщо базальна температура піднялася після овуляції, а дня за 3 до передбачуваного початку місячних впала, то, швидше за все, вагітність не наступила, і скоро почнуться місячні.
Якщо ж базальна температура тримається вище 37 ° С, та ще відбулася затримка місячних, то є шанс на те, що запліднення відбулося.Висока температура перед місячнимиВсе, про що йшлося вище, це нормальна реакція організму на зміни гормонального фону протягом менструального циклу. Але про норму можна говорити тільки в тому випадку, якщо температура піднімається незначно, не вище 37,4 ° С. Якщо ж температура більш висока, то можливо в статевих органах йде запальний процес. Про які захворювання може говорити підвищення температури тіла перед місячними?
 • Запалення придатків. У цьому випадку напередодні місячних температура може різко піднятися, в деяких випадках до 40 ° С. Крім того спостерігаються такі симптоми: сильні ниючі болі  внизу живота, які віддають в ноги, блювота і нудота, слабкість, озноб. Також можлива поява хворобливих відчуттів при сечовипусканні.
 • Запалення матки або ендометрит. При цьому захворюванні окрім підвищення температури характерно почастішання пульсу, ниючі або тягнуть болі внизу живота і озноб. Також можливе розлад сечовипускання і стільця.
 • Передменструальний синдром (ПМС). Так, симптомом передменструального синдрому крім хворобливості і нагрубання молочних залоз, слабкості і дратівливості, може бути і підвищення температури. Але на відміну від вищеописаних захворювань, при ПМС температура не піднімається вище 37,6 ° С.
  Як бачимо, незначне підвищення температури перед місячними викликати занепокоєння не повинно. Але от висока температура, що супроводжується іншими неприємними симптомами, є приводом для звернення до лікаря.
 •  
  Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Про такі дні » Температура перед місячними
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
  Пошук:

  | Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


  ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::