MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Про такі дні » Доброго для мене звати Вікторія мені 14 років і у мене немає
Доброго для мене звати Вікторія мені 14 років і у мене немає
OlenkaДата: Середа, 24.02.2016, 15:52 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Доброго для мене звати Вікторія мені 14 років і у мене немає місячних але я вже майже рік замічаю на своїх трусиках деколи жовтуваті деколи білі виділення вони деколи більш рясніші а деколи ні а одного разу більше ніж рік тому я побача на трусиках невелику кількісь кровянистих виділень я подумала що почалися місячні але кровянисті виділення в той день більше не йшли і по сьогоднішній день їх нема але в той день коли я замітила кровянисті виділення була така ситуація зранку трусики були чистими я пішла у туалет і якось так получилося що я взяла малу кількість туалетного паперу і коли я підтиралася то туалетний папір сильно намок і я пальцем сильно дюґнулася у вагіну чи могла я позбавити себе девствиности допоможіть мені будьласка я незаю що мені робити
 
OlenkaДата: Середа, 24.02.2016, 15:52 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Ні,ти не могла позбавити себе
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Про такі дні » Доброго для мене звати Вікторія мені 14 років і у мене немає
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом