MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Про такі дні » Доброго для мене звати Вікторія мені 14 років і у мене немає
Доброго для мене звати Вікторія мені 14 років і у мене немає
OlenkaДата: Середа, 24.02.2016, 15:52 | Пост # 1
Постів: 3303
Доброго для мене звати Вікторія мені 14 років і у мене немає місячних але я вже майже рік замічаю на своїх трусиках деколи жовтуваті деколи білі виділення вони деколи більш рясніші а деколи ні а одного разу більше ніж рік тому я побача на трусиках невелику кількісь кровянистих виділень я подумала що почалися місячні але кровянисті виділення в той день більше не йшли і по сьогоднішній день їх нема але в той день коли я замітила кровянисті виділення була така ситуація зранку трусики були чистими я пішла у туалет і якось так получилося що я взяла малу кількість туалетного паперу і коли я підтиралася то туалетний папір сильно намок і я пальцем сильно дюґнулася у вагіну чи могла я позбавити себе девствиности допоможіть мені будьласка я незаю що мені робити

OlenkaДата: Середа, 24.02.2016, 15:52 | Пост # 2
Постів: 3303
Ні,ти не могла позбавити себе

Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Про такі дні » Доброго для мене звати Вікторія мені 14 років і у мене немає
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::