MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Про такі дні » Перші місячні - Затримка місячних.
Перші місячні - Затримка місячних.
OlenkaДата: Неділя, 30.10.2016, 17:59 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Перші місячні (менархе) наступають у дівчаток у віці 12-14 років, іноді трохи раніше чи пізніше. Після настання менархе протягом 1-2 років у дівчат частенько трапляється затримка настання місячних і це вважається нормою, тому що в підлітковому віці йде тільки встановлення нормального гормонального фону організму. Якщо і після спливу цього строку все ще продовжують спостерігатимуться затримки місячних, то це вже привід звернутися до гінеколога.

Менструальний цикл - це проміжок часу від однієї менструації до іншої. У нормі ці проміжки повинні бути однаковими. Новий менструальний цикл слід починати відраховувати з першого дня менструації. У нормі його тривалість складає 21-35 днів. Найчастіше - 28 днів. Якщо менструальний цикл з яких-небудь причин подовжується, то це слід вважати затримкою місячних. На початку менструального циклу відбувається фізіологічне підвищення гормону естрогену. Відбувається наростання ендометрія в порожнині матки для того, щоб «прийняти» запліднену яйцеклітину. В цей же час в яєчнику відбувається дозрівання яйцеклітини. Приблизно в середині менструального циклу, зазвичай на 12-14 день зріла яйцеклітина виходить з яєчника. Настає овуляція - період, коли можливо настання зачаття. А на місці яйцеклітини утворюється так зване жовте тіло, яке є похідним прогестерону. При нестачі прогестерону часто відбуваються викидні на ранніх термінах вагітності. Запліднення яйцеклітини відбувається в матковій трубі, розвиток плоду - в матці. Якщо зачаття відбулося, то причиною затримки місячних є настання вагітності. Якщо зачаття не настав, то відбувається падіння рівня прогестерону та естрогену і наступає чергова менструація. Таким чином, можна зробити висновок, що затримка місячних, точніше її причини, найчастіше криються в порушенні гормонального фону організму (при відсутності вагітності).
Прикрепления: 9095107.jpg(17.5 Kb)
 
OlenkaДата: Понеділок, 21.11.2016, 12:08 | Сообщение # 2
Постів: 3286
Дуже пізнавально.
 
OlenochkaДата: Середа, 02.05.2018, 21:33 | Сообщение # 3
Постів: 4141
 
OlenochkaДата: Субота, 08.09.2018, 09:17 | Сообщение # 4
Постів: 4141
Мені цікаво в скількі років начінаються місячні? Мені зараз 16. Вот вони можуть бути неожидано чи ні? Вот наприклад я сижу в школі за партою в мене може шось там потекти?

У всіх організм різний в когось в 13 починаються,в когось і в 16-18.
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Про такі дні » Перші місячні - Затримка місячних.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом