MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Про такі дні » Як поговорити з татом або мамою про місячні?
Як поговорити з татом або мамою про місячні?
OlenkaДата: Неділя, 30.10.2016, 20:16 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3286
У тебе місячні проходять дуже важко. Іноді вони тривають до двох тижнів. Ти відчуваєш себе розбитою, і це примушує тебе сильно нервувати. У тебе гарні і близькі відносини з батьками. Тому твій тато не може цього не помітити, і він напевно поцікавиться, що з тобою відбувається. І, можливо, тобі незручно говоритиме з ним про свої місячні. Як поговорити з татом про місячні, подолати відчуття сорому і поділитися своїми проблемами?
Якщо тобі вже довелося бувати в аналогічній ситуації, ти знаєш, як важко говорити з чоловіком про те, що тебе хвилює. Але він, врешті-решт, повинен знати про те, що з тобою щось не в порядку. Особливо якщо твій тато - єдина в житті близька тобі людина. Не соромся обговорювати з ним свої жіночі теми і своє дозрівання. Піклуючись про відносини з батьками, мусиш бути відвертою також у таких темах.

Це стосується будь-яких особистих питань, не тільки місячних. І хоча твій отець, ймовірно, - остання людина, яку ти хотіла б запитати про прокладки, рясні виділення і інші подібні питання, - ти повинна з кимось поговорити на цю тему. Хоч би з ним. Тільки тобі слід мати на увазі, що з чоловіками може бути важко говорити на особисті теми. З подругами, наприклад, обговорити «жіночу тему» простіше, оскільки це їм це ближче і зрозуміліше, адже ми постійно стикаємося з одними і тими ж проблемами і досить поставити найпростіше питання, щоб тебе чудово зрозуміли. Інша справа - чоловіки.
Ось декілька простих порад, які можуть тобі допомогти, якщо ти не знаєш, як підійти зі своєю дамською проблемою до батька.Якщо ти ще не знаєш, як поговорити з татом про місячні, може тобі допоможуть наші підказки.

 Поговори з кимось, кому твій тато довіряє. Звичайно, тобі хотілося б обговорити свою проблему з жінкою, тому  поцікався у тата, з ким, на його думку, тобі краще всього поговорити. Таким чином, він знатиме, що ти в «надійних руках», а він зможе у будь-який момент допомогти.

• Попроси його записати тебе на прийом до лікаря. Твій тато повинен бути в курсі твоїх рішень, що стосуються здоров'я. Якщо він зацікавиться, навіщо це потрібно, просто скажи, що у тебе виникли деякі проблеми. Захочеш сказати йому більше - без проблем. Але якщо ти не вдаватимешся до подробиць, він, швидше за все, зрозуміє. Напевно здогадається, що ти не хочеш розповідати про свої жіночі теми. У будь-якому випадку, він буде в курсі того, що відбувається.

• Будь сміливіше і невимушеною. Отже, ти зважилася поговорити з татом серйозно про свої «жіночі проблеми». Ще ніхто в світі не придумав один простий спосіб, як поговорити з татом про місячні. Основне правило: говорити треба просто і лаконічно. В крайньому випадку, він може тебе направити до жінки, якій він довіряє. Або він попросить заздалегідь кого-небудь дати йому ділі поради з твоєї «проблеми».
Не потрібно соромитися, говорячи з татом на «жіночі теми». Це досить нормально, оскільки це є невід'ємною частиною тебе і твого життя. Якщо все ж залишаються питання, які тобі незручно задавати тату,  задай їх тій людині, якій ти більше всього довіряєш. Ти переконаєшся на ділі: коли тобі є з ким поділиться наболілим, тобі стане легше.Жіночі теми вже не лякатимуть тебе своєю невідомістю. А твої відносини з батьками стануть ще кращими.
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Про такі дні » Як поговорити з татом або мамою про місячні?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом