MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Перетворення дівчини на жінку
Перетворення дівчини на жінку
OlenkaДата: Пятниця, 09.12.2016, 00:51 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3286

Дуже багато дівчаток, в період свого статевого дозрівання можуть комплексувати через деяких змін у своєму організмі, а також зовнішності.

Бо саме в цей період в організмі дівчаток - підлітків відбуваються психологічні та фізіологічні зміни. Це може бути швидке збільшення росту кісток, що перевищує в швидкості зростання м'язової маси, тому можуть виникати сильні болі в тілі, тобто в м'язах.

Зміни можуть відбуватися, як говорилося вище - у зовнішності. Змінюється склад фігури, дівчинка стає нескладною, з довгими і тонкими ногами, рухи стають незграбними і незграбними.
Проблеми можуть виникати і в рості, деякі дівчата можуть резкостать високими і через це починають комплексувати, відповідно сутуляться, заради того, щоб здаватися нижче, інші ж, навпаки відчувають дискомфорт і неповноцінність від низького зросту.

Більшість дівчат хвилюється з приводу набору ваги. У цей проблемний період було б великою мудрістю не залишати їх наодинці зі своїми проблемами, слід також пояснити їм, що ці зміни не довговічні і скоро пройдуть природним шляхом, тому не варто сильно турбується з-за них. Дівчаткам необхідно знати, що в даний період їх організм виробляє багато гормонів.
Якщо більшість гормонів збігаються з виробленням таких же гормонів що і у хлопчиків, то яєчниками виробляються тільки "жіночі" гормони - це прогестерон і естроген. Тому взаємодії гормонів росту зі статевими гормонами і є причиною цих вікових змін в кожному організмі.

Дівчата повинні знати і розуміти, що статеве дозрівання у них випереджає таке ж явище, яке також відбувається у хлопчиків, а настає воно у віці 11-12 років.

Також не повинна лякати тимчасова надбавка у вазі, так як цей "жирок" тимчасовий і скоро все зміниться і стане на свої місця. Але незважаючи на це, можна також зробити декілька захисних заходів, таких як, не сильне захоплення в цей період солодкими ласощами і їжею містить велику концентрацію жиру, постійно, з регулярністю займатися спортом і звичайно ж добре висипатися, тобто відводити час на сон не менш восьми годин на добу.
Пам'ятайте дівчинки: що цей несприятливий період життя пройде, і ви перетворитеся на прекрасних дівчат!
Прикріплення: 5751351.jpg(20.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Перетворення дівчини на жінку
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом