MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Перший раз до гінеколога? Це потрібно знати!
OlenkaДата: Понеділок, 27.02.2017, 19:06 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Перший візит до гінеколога майже для кожної дівчини як найбільший кошмар. Це потрібно роздягатися, жахливо сідати, дотики незнайомої людини в інтимні місця... ну, задоволенням назвати це не слід. Але, з іншого боку, іноді знання про кілька важливих фактів дозволяє значно знизити рівень дискомфорту. Ми підкажемо вам, про що саме слід знати.Ви можете звернутися до гінеколога – жінки.

Навіть, якщо мама тебе вже зареєструвала – не проблема, візит можна скасувати або попросити про переведення. У вас є право йти в кабінет з усвідомлення того що вам комфортно. Хоча лікарі – чоловіки теж бувають милі, проте переважна більшість дівчат воліє бачити жінку в цій ролі. Пошукайте такого лікаря, який приємно обслужить.

Ви можете попросити використовувати маленьке дзеркало.

Оглядове вікно-це прилад, яким лікар "відкриває" піхву, що дозволяє йому відкрити отвір перегляду. Не потрібно боятися – це безболісно. Більшість фахівців розуміють, що у підлітків (особливо у дівчат), слід використовувати невеликий оглядовий отвір. Але якщо ти впевнена що тобі буде не комфортно на 100%, скажіть що хотіла би бути дослідженою пристроєм невеликого розміру.

Не вірте чуткам про те, що дослідження гінекологічне жахливо болюче.

Дівчата люблять себе лякати. Розповідь про те, як гінекологічний кабінет є місцем катувань і сліз від болю, не рідкість. Але ви не вірте в цю нісенітницю. Ніжний лікар не зробить тобі боляче. Звичайно ж, дослідження не є комфортним, але напевне його не можна віднести до категорії болючих.

Не кожен лікар-це ідеальний.

Збираючись до гінеколога, напевно віриш, що зустрінеш когось дуже мудрого і розумного. Когось такого , хто про жіночі органи буде знати абсолютно все. На жаль, іноді так не стається, і будьте готові до того. Наприклад, гінекологи що спеціалізуються на ультразвукових дослідженнях плода. У цьому випадку ваші неправильні результати гормонів можуть бути для лікаря просто проблемою. На всякий випадок почитайте трохи в Інтернеті про лікаря, до якого ви можете потрапити.Якщо він спеціалізується на веденні вагітності, а ти не вагітна, то може, варто вибрати когось іншого?

Ви будете відчувати себе дивно. Кожен раз, коли.

Цього не уникнути. Лікар буде одягнений, а ти ні. Ви будете чекати деякий час на кріслі, знаючи що "підставила" на вигляд свої найінтимніші околиці. Ну, це почуття дуже далеко від задоволення. Але це ще не все.

Найбільш дискомфортно буде почувати себе під час самого дослідження. Коли хтось тобі туди "заглядає", у вас є право на різні думки – "Ви впевнені, що гарно пахну", "Це, напевно, сама дивна вагіна яку він бачив" і т. д., і т. д. Спокійно, це нормально.

Це почуття буде вас супроводжувати завжди – навіть, коли тобі виповниться 50 років. Але не хвилюйтеся, з часом сильно втратить ваги.

Дослідження триває щвидко.

Більшість підлітків, які думають про перше відвідуванні гінеколога, бачить в уяві дослідження тривалістю 20 хвилин. Ми запевняємо вас, що це не триває стільки. Максимум дві хвилини, і по справі я тебе знімаю з крісла. Звичайно, поки не захочеш радісно крикнути: „Що? І це все?!"

Лікар візьме вам зразок для цитології.

Цитологія-це дослідження, з допомогою якого перевіряється, забезпечується яйцеклітини і чи немає бактеріальнтх змін або пухлинних клітин. Забрати у вас зразок займає буквально пару секунд, і ймовірно навіть не узнаєте, що це сталося. Однак, якщо будуть сумніви – запитаєте. Цитологія-це дуже важливе і його потрібно проводити мінімум кожні 2 роки.

Насправді буде не так погано.

Ми знаємо, що перший візит до гінеколога може здатися трагедією. Але не хвилюйтеся – ми гарантуємо, що не буде так погано! Якщо ви плануєте в інтернеті, шукайте хорошого і доброзичливого гінеколога, а потім перестань хвилюватися. Одне точно – перед наступним візитом вже не будеш так боятися. Все тому, що це дійсно не так страшно .
Прикріплення: 2856239.jpg (21.8 Kb)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом