MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Шаблон:" сказати дівчині щоб була розкутішою в сексі "
Шаблон:" сказати дівчині щоб була розкутішою в сексі "
OlenochkaДата: Середа, 26.07.2017, 11:21 | Пост # 1
Постів: 3832
Повна версія: (Ксения Скокова)

Уяви, що ти - ніжне тістечко...зі своїм неповторним смаком і запахом. Він бачить тебе,нюхає, пробує на смак і розуміє, що хоче з'їсти
повністю, насолоджуючись кожною крихтою. Іноді він поїдає тебе повільно,
смакуючи кожен шматочок. Іноді, коли він дуже голодний, він жадібно
зриває обгортку і поглинає тебе дуже швидко. Тобі подобається, як ти
збуджуєш його бажання, коли він облизується і гарчить від нетерпіння.

Є й інші тістечка. Вони так само можуть йому подобатися. Але тобі
абсолютно байдуже, адже ти знаєш: в кулінарії, як і в сексі, важливо
різноманітність. Зараз він хоче саме тебе, ти отримуєте неземне
задоволення і не важливо що було до чи після.

Ти не порівнюєш себе з іншими тістечками. Адже складно сказати що краще: чізкейк або
маскарпоне. Все залежить від уподобань. У пошуку ідеального поєднання,
ти експериментуєш з інгредієнтами, залишаючи те, що потрібно саме тобі.

Всі дегустатори їдять по-різному. Вони допомагають тобі готувати ще
смачніше. І так, кожен раз віддаючись їм до останньої крихти, ти зможеш
відчути, як саме ти хочеш, щоб тебе їли.

Моя коротка версія:

Уяви, що ти - ніжне тістечко...зі своїм неповторним смаком і запахом. Я бачу тебе,нюхаю пробую на смак і розумію, що хочу з'їсти повністю, насолоджуючись кожною крихтою. Іноді є бажання поїдати повільно, смакуючи кожен шматочок. Іноді, коли дуже голодний то хочеться жадібно зірвати обгортку та поглинати дуже швидко. Тобі подобається, як ти збуджуєш мої бажання, коли облизуюсь від нетерпіння.

Є й інші тістечка.Складно сказати що краще: чізкейк або маскарпоне.  Але зараз я хочу саме тебе,і не важливо що було до чи після. Все залежить від уподобань. Ти експериментуєш з інгредієнтами, залишаючи те, що потрібно саме тобі.
тільки віддаючись кожен раз до останньої крихти, ти зможеш відчути, як саме ти хочеш, щоб тебе їли.;))
Прикрепления: 0446777.png(120.6 Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Шаблон:" сказати дівчині щоб була розкутішою в сексі "
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::