MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Шаблон:" сказати дівчині щоб була розкутішою в сексі "
Шаблон:" сказати дівчині щоб була розкутішою в сексі "
OlenochkaДата: Середа, 26.07.2017, 11:21 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
Повна версія: (Ксения Скокова)


Уяви, що ти - ніжне тістечко...зі своїм неповторним смаком і запахом. Він бачить тебе,нюхає, пробує на смак і розуміє, що хоче з'їсти
повністю, насолоджуючись кожною крихтою. Іноді він поїдає тебе повільно,
смакуючи кожен шматочок. Іноді, коли він дуже голодний, він жадібно
зриває обгортку і поглинає тебе дуже швидко. Тобі подобається, як ти
збуджуєш його бажання, коли він облизується і гарчить від нетерпіння.

Є й інші тістечка. Вони так само можуть йому подобатися. Але тобі
абсолютно байдуже, адже ти знаєш: в кулінарії, як і в сексі, важливо
різноманітність. Зараз він хоче саме тебе, ти отримуєте неземне
задоволення і не важливо що було до чи після.

Ти не порівнюєш себе з іншими тістечками. Адже складно сказати що краще: чізкейк або
маскарпоне. Все залежить від уподобань. У пошуку ідеального поєднання,
ти експериментуєш з інгредієнтами, залишаючи те, що потрібно саме тобі.

Всі дегустатори їдять по-різному. Вони допомагають тобі готувати ще
смачніше. І так, кожен раз віддаючись їм до останньої крихти, ти зможеш
відчути, як саме ти хочеш, щоб тебе їли.


Моя коротка версія:

Уяви, що ти - ніжне тістечко...зі своїм неповторним смаком і запахом. Я бачу тебе,нюхаю пробую на смак і розумію, що хочу з'їсти повністю, насолоджуючись кожною крихтою. Іноді є бажання поїдати повільно, смакуючи кожен шматочок. Іноді, коли дуже голодний то хочеться жадібно зірвати обгортку та поглинати дуже швидко. Тобі подобається, як ти збуджуєш мої бажання, коли облизуюсь від нетерпіння.

Є й інші тістечка.Складно сказати що краще: чізкейк або маскарпоне.  Але зараз я хочу саме тебе,і не важливо що було до чи після. Все залежить від уподобань. Ти експериментуєш з інгредієнтами, залишаючи те, що потрібно саме тобі.
тільки віддаючись кожен раз до останньої крихти, ти зможеш відчути, як саме ти хочеш, щоб тебе їли.;))
Прикріплення: 0446777.png (120.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Шаблон:" сказати дівчині щоб була розкутішою в сексі "
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом