MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Асексуальна що таке асексуальність, бажання до сексу
OlenochkaДата: Вівторок, 22.08.2017, 02:50 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4517
Сама асексуальність, об'єднує в собі насамперед, відсутність сексуального бажання і похоті. Однак відсутність статевого потягу зовсім не означає проблем з потенцією. Для асексуальних людей
секс не є просто чимось привабливим і без жалю можуть виключити його з
повсякденного життя. Чи асексуальність можна назвати новою сексуальною
орієнтацією?
Асексуальність, проявляється постійним і незмінним відсутнім бажанням сексуальних потреб. Як стверджують вчені, зачіпає приблизно 1% населення нашої країни. Варто відзначити, що не зовсім зрозуміло, що насправді визначає їхню асексуальність.

Асексуальність, об'єднує в собі – лікування
Одні вважають, що це захворювання, яке необхідно лікувати. А інші визнають, що вже скоро асексуальність, стане просто ще однією сексуальною орієнтацією. Частина фахівців відзначає, що якщо відсутність статевого потягу не приносить людям страждання, то ви не можете цю "хворобу" іменувати розладом.

Відсутність сексу у відносинах
Люди безстатеві також потребують близькості. Цієї емоційної. Вміють будувати міцні стосунки, засновані на взаємній довірі і повазі. Єдиною перешкодою, яка заважає їм у створенні цінового співвідношення, є небажання сексу. Для значної частини жінок є великою проблемою. Їм складно прийняти партнера, який не хоче займатися з ними сексом. Вони не
відчувають себе тоді бажано і привабливим в його очах. Відсутність близькості у відносинах часто призводить до його розпадом.Прикріплення: 0403087.jpg (46.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 24.08.2017, 20:33 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4517
Думаю,що моя дівчина саме така.
 
knopaДата: Вівторок, 26.09.2017, 16:56 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 763
Мені 26 років, а я незаймана. І не тому, що я хочу, щоб перший раз був у шлюбі. Просто я асексуальна. Навіть не мастурбирую. Мене не збуджують порно фільми або еротичні оповідання. Дуже хочеться зустріти чоловіка, який розділяв би мої погляди на життя, але я навіть не уявляю як і де шукати асексуала!
Ви можете запитати навіщо тобі хтось? А мені просто дуже самотньо. Давно вже живу одна, батьки в іншому місті, подруги все заміжні і з дітьми, друзів чоловічої статі немає т.к. всіх їх у першу чергу цікавить секс, а я хочу померти незайманою (противна сама думка про статевому акті). Хочу знайти однодумця, партнера, друга, людину з якою можна постаріти. Але думаю, що вже не знайду.
 
OlenochkaДата: Субота, 28.07.2018, 11:18 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4517
А хіба асексуальність не щось вроджене, як орієнтація?

Орієнтація теж не вроджена.
Вона просто за визначенням не може бути вроджена - сексуальні стимули та поведінка ЗАВЖДИ соціально сформовані.
Може бути схильність до тієї чи іншої орієнтації, навіть генетична. Можуть бути якісь зовнішні чинники, які сильно схиляють до тієї чи іншої орієнтації: тут згадується досить відомий експеримент з вагітними пацюками, яких піддавали стресу, і у них частіше народжувалися самці з властивостями лідера поведінкою і гомосексуальністю (посилання не дам, але можна нагуглити). Все це ЗНАЧУЩІ фактори, але вони не визначають орієнтацію на 100%.
Точно так само і асексуальність. Може бути слабка статева конституція спочатку. Але вона - лише фактор формування сексуальності. Один з багатьох. Можливо, дуже значимий фактор - але далеко не єдиний.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 31.12.2018, 19:55 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4517
Звернув увагу на тенденцію до збільшення гомосексуальних пар у нашому суспільстві. До таких стосунків відношення не маю, та й втручатися в особистий простір людей не збираюсь. Та на мою думку це наслідки, причиною яких є нереалізованість сексуального потягу та фантазій по відношенню до жіночої статі. Певен що це тільки одна з версій сьогодення, але вона має суть.
Веду до того, щоб люди простіше відносились до сексу, й насолоджувались обопільно, й не маніпулювали цим заради якоїсь вигоди
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом