MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Як геї займаються сексом? (Порадник)
Як геї займаються сексом? (Порадник)
OlenochkaДата: Субота, 02.09.2017, 19:10 | Пост # 1
Постів: 3591
Я завжди хотіла знати відповідь на це питання, але я сильно соромлюся, питати про це мою маму чи когось з моїх друзів чи ще когось, тому що звучить це трохи нерозумно. Так ось питання: два гей (або Лесбі) як вони займаються сексом?

Так само як геї так і лесбійські пари займаються сексом. Можливо, я помиляюся але я припускаю, що ви запитуєте, що відбувається під час того як пари геїв чи лесбіянок, займаються сексом.

Секс-це не тільки вагінальний статевий акт пеніса і піхви. Є багато різних способів для того щоб займатися сексом, для кожного з типів пар.

Геї-пари можуть робити ті самі речі, що звичайні пари: поцілунки, дотики,  ітд.
Прикрепления: 5858059.gif(1.33 Mb)

OlenochkaДата: Пятниця, 10.11.2017, 14:12 | Пост # 2
Я познайомився в інтернеті з хлопцем він відкритий гей. Розказав що за 3 роки зробив мінет десяткам хлопців. Пропонував всім безплатно і ті невідмовлялись. Я у шоці це на західній україні. Хлопці що ви чудите?

OlenochkaДата: Субота, 25.05.2019, 13:05 | Пост # 3
Чому особи чоловічої статі, назвати чоловіками язик не повертаєтся, на стільки недорозвинуті і не розуміють різницю між геєм та чоловіком, корий довбеться в шоколадне око з дружиною для внесення різноманітності у сексуальне життя, без тяги до інших чоловіків. Там теж ціла купа нервних закінчень. У чоловіка теж є точка G котра називається простата і приносить неймовірний оргазм при стимуляції, да навіть в лікувальних цілях. По такій логіці, якщо, ви, телепні захворієте на якусь хворобу зв"язану з простатою, то ви ж не підете жо лікаря, щоб там провірив, лікував, це ж гейство по вашій недорозвинутій логіці, і здохнете в муках. Крім того, навіть на мить, якщо припустити, що і геї, то чим їх більше, тим більше вам жінок дістанеться. Короче кажучи - ви не здатні думати про перспективу та вигоду для себе.

OlenochkaДата: Субота, 25.05.2019, 13:06 | Пост # 4
Хтось задумувався, як в нашому суспільстві штучно вивести більше геїв ? Для чого - відповідь проста, гея тягне до гея, тобто на вас вже х2 + 1 дівчини припадає, чим більше геїв, тим більше коригується формула та дівчат у вас буде, це ж вигідно. Таким чином навіть можна коригувати населення планети, щоб всяка шваль не розмножувалась і не засирала планету, типу як це відбувається Індії / Китаї. Можливо ви бачите інші плюси ?

Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Як геї займаються сексом? (Порадник)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::