MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Власна гігієна » Як користуватись прокладками(інструкці)
Як користуватись прокладками(інструкці)
girlorgДата: Четвер, 13.11.2014, 23:34 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
як користуватися прокладками?

Перш за все, прокладку потрібно вийняти з пачки і індивідуальної упаковки, потім її потрібно розправити, зняти з основної частини і крилець захисні смужки, під якими розташовується склеювальний шар. Потім прокладку слід клеїть стороною прикласти до внутрішньої поверхні трусиків, трохи притиснути, щоб вона приклеїлася, і перевірити, чи зручно вона розташована. В іншому випадку користування їй буде доставляти дискомфорт.
 
girlorgДата: Вівторок, 25.11.2014, 21:43 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Перш за все, прокладку потрібно вийняти з пачки і індивідуальної упаковки, потім її потрібно розправити, зняти з основної частини і крилець захисні смужки, під якими розташовується склеювальний шар. Потім прокладку слід клеїть стороною прикласти до внутрішньої поверхні трусиків, трохи притиснути, щоб вона приклеїлася, і перевірити, чи зручно вона розташована. В іншому випадку користування їй буде доставляти дискомфорт.
 
girlorgДата: Субота, 27.12.2014, 16:42 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
Баби - дуже складні створіння. Я їх не розумію. Сьогодні одна спускалася сходами в політесі, і з кишені її куртки випала упаковка з прокладкою. Я підняв і гукаю її - "дівчино, в вас щось випало!" , а та дурепа втікає...
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Власна гігієна » Як користуватись прокладками(інструкці)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом