MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Якими бувають щоденні прокладки? Матеріали, форми, кольори…
OlenkaДата: Субота, 31.01.2015, 16:39 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Найбільш поширеною на сьогоднішній день і найбільше оптимальною для нижньої білизни класичних форм є стандартна (нормальна) щоденна прокладка. Форма у неї зазвичай пряма (зараз вже майже не зустрічається) або анатомічна, що звужується до середини. Довжина – трохи коротша долоні. Досить рідко, але вже можна побачити у продажу прокладки і надкороткі (маленькі або мікро), що закривають тільки бавовняну вставку (ластку) на білизні. Найчастіше вони використовуються для моделей трусиків з сітчастих і напівпрозорих тканин, а також – деяких моделей стрингів. 

До речі, коли в моду увійшли стринги, з’явилися і прокладки спеціально для цієї моделі білизни – V-подібної форми (танга), що звужуються до одного краю по прямій лінії, або з легким вигином. Правда, багато з цих прокладок (зазвичай більш дешевих) мають недолік: тонка частина прокладки кріпиться до нижньої білизни погано (через ненайкращу якість клею). 

Тому, відходячи від поверхні, прокладка мнеться, «чіпляється» за ніжну шкіру, заважає під час руху, одним словом – викликає дискомфорт. Деякі виробники запропонували альтернативу. Так на ринку з’явилися перші щоденні V-подібні прокладки з крильцями, а також комбіновані прокладки «2 в 1» з перфорацією по боковому згину. 
Колір 

Що стосується кольору, то він у прокладок зазвичай білий, адже цей продукт – з сімейства засобів особистої гігієни і асоціюється з чистотою. Але останнім часом, відповідно до віянь моди в одязі і нижній білизні, стали випускатися прокладки і чорного кольору. Причому, якщо спочатку в нашій країні в рекламі фігурувала тільки одна марка – Allways Чорний, то зараз кольорові прокладки виробляються багатьма компаніями і представлені на ринку досить широко. 

Трохи про уподобання за формою і кольором. Як показало бліц-опитування продавців в магазинах і аптеках, до чорних “щоденок” жінки ставляться поки з деякою пересторогою. Це дозволяє припустити, що непогано б компаніям, їх виробляють, розповідати про технологію виготовлення цих засобів гігієни трохи докладніше. 
Анатомія 

В значній мірі функціональність «щоденок», комфорт від їх використання, так само як і безпека для здоров’я, залежать від використовуваних матеріалів. Всі задіяні у виробництві «щоденок» матеріали повинні мати гігієнічні сертифікати. 

Поверхня
Верхній (покривний) шар відповідає за відчуття, які виникають при зіткненні шкіри з поверхнею прокладки. В якості покривного шару може використовуватися поліетиленова перфорована плівка, або нетканий матеріал на основі штучних волокон, а також їх поєднання у вигляді Side-панелей з боків. 

Для підвищення комфорту по краях прокладок, верхній шар яких виготовлений з перфорованої полімерної плівки (шар залишається сухим), деякі виробники пускають смужки з легкого нетканого матеріалу, оскільки перший може врізатися в ніжну шкіру. 

Практично кожен виробник гігієнічних засобів для жінок поряд зі стандартними прокладками на кожен день випускає ароматизовані. Такі прокладки зазвичай мають на упаковці позначку ДЕО. Зазвичай вони виготовляються за тією ж технологією, що і стандартні (Normal), але з додаванням ароматизатора. Зазвичай використовуються аромати свіжості, або квітів. Кілька років тому на заході, а тепер і у нас стало модно додавати в прокладки Део природні витяжки, наприклад, алое вера, ромашки і т. д. 

Для того, щоб збільшувати поглинальну функцію прокладки, при цьому зберігши її форму і обходячись без збільшення товщини, деякі виробники використовують у виробництві спеціальні матеріали, отримані в результаті власних напрацювань та використання ноу-хау. Прикладом таких матеріалів є шар, що представляє собою спресовану целюлозу (ноу-хау компанії Kimberly-Сlark). До речі, з точки зору сприйняття жіночого організму, саме цей матеріал сприймається тілом найлегше і є більш гігієнічним. 

Крім матеріалу, велике значення для комфорту має форма і якість викрійки (тут ми можемо повернутися до попередньої частини статті, присвяченої формі і кольору “щоденок”), а також відсутність на верхньому шарі всіляких «зайвих» швів, які можуть розійтися. Якщо верхній шар прокладки для вас жорсткуватий, якщо він чисто механічно натирає слизову, викликаючи подразнення, від такої прокладки краще відразу відмовитися! 

Тиснення. М’якість і гнучкість прокладки, крім усього іншого залежить і від тиснення, нанесеного на її поверхню. Тут кожен виробник має свої напрацювання: одні рівні і гладкі без тиснення, інші ж радують всілякими тюльпанами, квіточками, метеликами, зображеннями, які, при правильній технології, покращують гнучкість і м’якість прокладки. 
Внутрішній шар

Внутрішній шар «щоденки», на відміну від прокладок для критичних днів, рідше містить суперабсорбент, настільки популярний у виробництві останніх. Це пояснюється відсутністю необхідності вбирати значний обсяг вологи. Частіше всередині «щоденки» знаходиться пресована целюлоза, або синтетичні матеріали, здатні поглинати мінімальні виділення і запахи. 
Нижній шар і кріплення

Нижній шар призначений для захисту нанесеної клейової основи і захисту білизни. У більшості прокладок – це звичайна поліетиленова плівка. Різниця між дешевими і більш “просунутими” видами полягає в її якості і здатності пропускати повітря. Деякі компанії використовують технологію, що дозволяє “пробивати” в поліетилені отвори, що не дозволяють пропускати молекули рідини, але дають можливість циркуляції повітря (за рахунок того, що молекули повітря менші за молекули води і, тим більше, – виділень).

Що стосується кріплення, то на ньому ми, як і обіцяли, хотіли б зупинитися окремо. Як показує практика, часто зустрічаються прокладки з двома крайностями. Одні слабо тримаються на нижній білизні, навіть маючи стандартну, пряму форму і нижню поверхню, по всій площі вкриту клейовим шаром. Слабке кріплення призводить до того, що прокладка відходить від нижньої білизни, мнеться, заважає при русі. Все це може супроводжуватися досить неприємними відчуттями, викликаючи сильний дискомфорт. До всього іншого, прокладки з клейовим покриттям, нанесеним по всій площі нижнього шару, мають суттєвий недолік, про який ми щойно писали вище – така “щоденка” не є “дихаючою”. 

У той же час, зустрічаються окремі найменування прокладок, знімати які з нижньої білизни інакше як, не доклавши серйозних зусиль, неможливо. Крім цього, на поверхні залишаються липкі смуги, що видаляються тільки в процесі прання. 
Про що нам скаже упаковка? 

Безумовно, для нас – для жінок – упаковка має велике значення. Хотілося б, щоб вона давала чітке уявлення про те, яка саме продукція знаходиться всередині, наскільки зручно буде неюкористуватися, як швидко знайти те, що найкраще підходить для твоєї білизни. Та й просто хотілося б, щоб вона економила час на отримання всієї цієї інформації. 

Форма і функціональність 

Самі коробочки бувають різних форм – від пірамідної (відразу зрозуміло, що там ви знайдете “щоденки” для стрингів) до традиційних, прямокутних. На деяких пробита спеціальна перфорація, в залежності від форми якої, кожну прокладку витягати з упаковки набагато зручніше. Зустрічаються і особливі упаковки з перегородками – в них ви знайдете “щоденки” двох видів, наприклад, для стрингів білого і чорного кольорів. 

Інформативність 

Сьогодні на коробочках «щоденок» можна знайти:
* назву марки і конкретного найменування, представленого в упаковці;
* зображення моделей щоденних прокладок і нижньої білизни, для якої вони призначені;
* кількість в упаковці;
* перелік в картинках всіх найменувань «щоденок», що представляє дана марка. 

На жаль, далеко не на кожній упаковці вдається виявити відомості про довжину та ширину прокладок. Зате товщина вказується все частіше і частіше (1 або 3 мм). Звичайно, біля прилавка з лінійкою і своєю нижньою білизною ніхто стояти не буде, але хоча б загальне уявлення мати хотілося б. Поки що кожній жінці доводися шукати те, що їй п
 
OlenochkaДата: Середа, 17.01.2018, 10:14 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4518
Купила нові прокладки, на роботі всi мені кажуть: "мм, які парфуми, так пахнуть. Нові?". Ну а я кажу: "так, духи, нові" ..
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом