MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Підтримка Та Відновлення » Насильства В Сім'ї
Насильства В Сім'ї
OlenkaДата: Субота, 12.11.2016, 14:48 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Мої мамф 59 років і вона постійно намагається тримати нас всіх разом, але вона не може. У мене 8 братів і сестер, мене і мого брата Майлза є тільки ті, хто не вживав наркотики, що раніше навколо. Ми також наймолодша в нашій родині.?Майлз більше ніколи не додому і я залишився з мамою та іншими братами і сестрами. Вони постійно загрожує моєї мами гроші, а вона віддає їх. Сьогодні мій старший брат зайшов занадто далеко, він взяв мене в плавання. Він почав кричати на мене і лаятися. Я кричала і він з'їхав на узбіччя і стрибнув на мене на сидіння і почав бити мене. Потім він висадив мене біля будинку, я і моя мама посварилися і я подзвонив у поліцію на нього. Вона звинуватила мене в не розриваючи сім'ї один від одного, а потім зламався телефон. Коли приїхала поліція, вона сказала їм, всі пішли, і це не було великою проблемою. Яка сім'я у мене є? Що я повинен робити?
 
OlenkaДата: Пятниця, 25.11.2016, 22:37 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
діч
 
OlenkaДата: Пятниця, 16.12.2016, 19:44 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
мені було 20, і одного разу я мало не померла. 
Ми познайомилися з ним на сайті, чарівний імпозантний мен хотів приємно провести час ... 
В гарній квартирі , на дивані і на підлозі , протягом 4х годин чоловік знущався наді мною 
я робила всі бридкі речі, які тільки можна уявити в хворій уяві. самі м'які з них -наслідування кішки в нашийнику, що п'є із блюдця, 
вилизування всього його тіла і жорсткий мінет. про решту сказати вголос дуже ганебно. половину цього жаху в пам'яті стерла ром-кола, можливо в ній було щось ще, ненавиджу цей напій. пам'ятаю, як кричала у нього на балконі , пам'ятаю удари і садна. пам'ятаю як дійшла до метро і доїхала до подруги, як погано було вдома і як боялася говорити про це хоч кому-небудь. пам'ятаю сльози в кабінеті лікаря і свій мікроінсульт. 
Адреса -намагалася запам'ятати, але забула. Неможливо описати до кінця, що я тоді пережила, шок. Він показував мені відео з іншими дівчатами. Шкодую, що не пішла в поліцію -може бути, я не остання... 

Хочу лише сказати...Дівчатам, які пережили насильство, не важливо за яких обставин, не треба говорити в таких випадках, "сама напросилася", ображати і так далі. Саме таких слів я боялася, і не заявила. Злякалася його помсти, розголосу, осуду. 
Боюся розповісти коханому про причину моїх дещо дивних страхів..
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Підтримка Та Відновлення » Насильства В Сім'ї
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом