MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Підтримка Та Відновлення » Як Перебороти Сором'язливість? (У мене немає впевненості та самооцінки взагалі.)
Як Перебороти Сором'язливість?
OlenkaДата: Неділя, 18.12.2016, 14:55 | Сообщение # 1
Постів: 3286
У мене немає впевненості та самооцінки взагалі. Я завжди порівнюю себе з іншими дівчатами і завжди соромлюся через це. Коли я зі своїми моїми друзями, то божевільна та весь час говорю, але в школі, я не розмовляю взагалі, тому що я не впевнена в собі. Мені 14, я в тому віці коли хочу поговорити з хлопцями і все таке, але я не можу. Як би я могла підняти свій рівень довіри та впевненості до самої себе і перебороти  сором'язливість?Кожен буває іноді сором'язливий. Це абсолютно нормально відчувати себе так , але якщо ти негайно не зупиниш свою негативну поведінку, то пропустиш багато великих можливостей, бо ти надто сувора до себе. 

Простий спосіб, підняти ваш рівень довіри: Коли ви відчуваєте себе сумно в розмові, намагайтеся не зосереджуватися лише на собі та тому що  робить вас сором'язливим; сконцентруватися на іншій людині і що їй чи йому цікавий. Багато разів, навіть якщо ви відчуваєте себе сором'язливим, інші люди не можуть сказати.

Це великий знак, що у вас є група друзів, які ви відчували себе комфортно навколо. Очевидно, ці люди, як вихідних, балакучий ви — і інші люди теж! Школа може бути дуже стресовим для будь-якого , так як ви намагаєтеся дізнатися, тусуватися з друзями, область тисне, і зробити багато речей відразу. Йти легко на себе, і намагатися розмовляти і бути доброзичливим до людей, сидіти поруч на заняттях. Вони можуть навіть бути сором'язливий собі і може бути дуже радий, що ти перший почав говорити з ними.
Прикрепления: 5083143.jpg(12.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Підтримка Та Відновлення » Як Перебороти Сором'язливість? (У мене немає впевненості та самооцінки взагалі.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом