MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Підтримка Та Відновлення » Як Перебороти Сором'язливість? (У мене немає впевненості та самооцінки взагалі.)
Як Перебороти Сором'язливість?
OlenkaДата: Неділя, 18.12.2016, 14:55 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
У мене немає впевненості та самооцінки взагалі. Я завжди порівнюю себе з іншими дівчатами і завжди соромлюся через це. Коли я зі своїми моїми друзями, то божевільна та весь час говорю, але в школі, я не розмовляю взагалі, тому що я не впевнена в собі. Мені 14, я в тому віці коли хочу поговорити з хлопцями і все таке, але я не можу. Як би я могла підняти свій рівень довіри та впевненості до самої себе і перебороти  сором'язливість?



Кожен буває іноді сором'язливий. Це абсолютно нормально відчувати себе так , але якщо ти негайно не зупиниш свою негативну поведінку, то пропустиш багато великих можливостей, бо ти надто сувора до себе. 

Простий спосіб, підняти ваш рівень довіри: Коли ви відчуваєте себе сумно в розмові, намагайтеся не зосереджуватися лише на собі та тому що  робить вас сором'язливим; сконцентруватися на іншій людині і що їй чи йому цікавий. Багато разів, навіть якщо ви відчуваєте себе сором'язливим, інші люди не можуть сказати.

Це великий знак, що у вас є група друзів, які ви відчували себе комфортно навколо. Очевидно, ці люди, як вихідних, балакучий ви — і інші люди теж! Школа може бути дуже стресовим для будь-якого , так як ви намагаєтеся дізнатися, тусуватися з друзями, область тисне, і зробити багато речей відразу. Йти легко на себе, і намагатися розмовляти і бути доброзичливим до людей, сидіти поруч на заняттях. Вони можуть навіть бути сором'язливий собі і може бути дуже радий, що ти перший почав говорити з ними.
Прикріплення: 5083143.jpg (12.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Підтримка Та Відновлення » Як Перебороти Сором'язливість? (У мене немає впевненості та самооцінки взагалі.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом