MENU
Головна » 2016 » Червень » 22 » 8 страшних фільмів, що насправді не такі страшні
20:45
8 страшних фільмів, що насправді не такі страшні

 

Підступна

А цей фільм безсумнівно моторошний, це була одна з тих історій, де він будує і потім, коли побачиш поганий хлопець, весь фільм-це просто... погано. Хлопчик "прийнято" в "духовному світі", поки він спить, а його батьки телефонують Мисливці за привидами-Тип команди, щоб допомогти повернути його. А на початку фільму напружена, кінцівка просто падає долілиць. Лиходій настільки дурним, це просто робить весь фільм, здається, досить безглуздо.

 

 

Шосте Почуття

Коли знамениту фразу з фільму - "я бачу мертвих людей" можна подумати, що це буде трохи страшно. Брюс Вілліс фільм, безумовно, захоплююче, але я б не сказала, що це жахливо. Це насправді досить сумно. Це все ще класичний, тому я рекомендую. Навіть якщо Ви не з полохливих, вам буде добре.

Бабадук

Ви чули про цьому фільмі? Мабуть, це повинен бути самий страшний фільм усіх часів, коли він був насправді просто пригнічує. Мама і її молодий син переслідує її покійний чоловік, який, виявляється, досить цікавий сюжет про матір-син відносини і справу зі смертю. Який є супер важких. Але не дуже страшно.є

 

 

Хатина В Лісі

Це технічно хоррор-комедія, що означає, що це щось страшне, але в основному веселий і дивний. Весь фільм абсолютно несподіваний, але дуже цікаво дивитися. Хороший вибір для людей, які не люблять страшилки, але хочуть відчувати себе трохи офігела.

 

 

Полтергейст

У 2015 ремейк 1982 році фільм з однойменною назвою був роздутий, щоб бути відмінним,але вийшов нудний оновити в кіно, що не потребують оновлення. Щоб бути повністю чесним з вами, я навіть не пам'ятаю, закінчив я в кіно.

 

 

Проект Відьма З Блер

Цей фільм дивний. Поняття історія жахлива, і за час, знайдене аспект зйомки він був ще новий. Але все ж, це було досить передбачувано. Є кілька скакати, але в цілому, фільм виглядає як повільний не похід.

 

Паранормальне Явище 3

Я визнаю, першеПаранормальне явище мене лякає. Другий був ~вигляд~ страшно, а третій був просто смішний. Деякі ужастики будемо продовжувати додавати на франшизу, навіть після того, як ділянки стають все більш і більш абсурдними (наприклад, пила). У Паранормальне явищесерія Додано спін-оффы, сиквели і приквели. Іншими словами, це всюди. І що напевно показує в цьому фільмі. Чому вони продовжують знімати такі речі? Чому вони це роблять? Тьху.

 

Візит

У мене було так багато великі надії на це М істини фільм, тому що я люблю крутити і він відомий як поворот сюжету Майстер. Але з самого початку цей фільм, (інше знайшли запис, ура) ви точно знали, що станеться. І якщо старі бабусі і дідусі лякають, тоді ти не хочеш дивитися цей.

 

Переглядів: 741 | Додав: Olenka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::