MENU
Головна » 2018 » Березень » 7 » Як повернути дівчину, нічого не роблячи?
20:10
Як повернути дівчину, нічого не роблячи?

Як повернути дівчину, нічого не роблячи?

Доброго дня. Для початку задам одне питання. Як хреново писати не буду, це в кожній темі про розставання. Скажу тільки, що пішов я. Набридло підставляти мозок для виносу, а так само те, що до кінця відносин мене не поважали. Мені 27, їй 24, але досвіду відносин у мене мало. Так склалося. Вона друга. У неї навпаки, досвіду багато, при цьому досить висока самооцінка. Тому і запоров всі баланси.
Так ось. Я пішов. Але я хочу з бути нею. Але при цьому не хочу повертатися до того, від чого пішов. Пішов в ігнор, не тотальний. Людина я слабка і часто заходжу дивитися сторінку вконтакті. Очевидно вона теж вирішила поігнорити. Скрізь офлайн різко. Але статуси вк змінює таким чином, що б мене зачепити. Хто подарував їй квіти. Вона зробила фото, виклала вконтакт, думаючи що від мене. Коли дізналася що не від мене видалила.
Власне я думаю, що два шляхи. Або вона мені дзвонить і ми зустрічаємося, говоримо та намагаємося з чистого аркушу. Або вона мені не дзвонить і на цьому все закінчується. Оскільки якщо вийду на зв'язок першим я - буде ще гірше, ніж до цього, вона зрозуміє, що я до неї прив'язаний.
Тут ще ось яка біда. Я досить асоціальна особистість. Ні, я люблю перебувати в компаніях, відпочивати. Але у мене немає друзів, з ким я міг би піти на гулянки, відпочити в барі. У неї ж навпаки. Її знає мало не пів міста.
Люблю ходити в зал. Взагалі люблю спорт. Читаю багато. Люблю серіали. До неї - робота-дім-робота-дім. На вихідних секс зі знайомою.Що можете підказати людині. У якого таке "оригінальне" горе? Які дії можна зробити найближчим часом? Крім золотого айфона і 101 троянди. Вже краще головою об стіну битися, але падати ще нижче - НІ!

Що у тебе: Ти дівчині нафіг не потрібен. Вона тобі потрібна, тому що інший тобі не знайти. Ось і чіпляєшся за соломинку.
Але ти хочеш, чіпляючись за соломинку, витягнути себе самого. Не вийде.

Коли відносини починаються, то це як би 0. Потім, коли відносини розвиваються, вони стають позитивними. А коли люди розходяться, вони стають негативними. Ось у тебе зараз стосунки негативні. Ти той чоловік, який МАЮЧИ відносини в позитивній площині не зміг їх утримати. А зараз ти хочеш їх витягнути на позитивний рівень з негативною. Це смішно.
Це все одно, що ти не можеш підняти 200 кг ваги, а ти береш 400. Нерозумно. Тільки травмуєшся і дуже сильно. Для початку навчися 200 піднімати, потім задумайся про 300 і потім вже тільки про 400.

Для того, щоб дівчина сама до тебе повернулася - треба, щоб ти став їй потрібен. Ось побачить вона тебе з 10-ком офігенних дівчат, які симпатичні ніж вона ,то подумає: Якщо він подобається таким дівчаткам, я когось промахала. Або якщо вона дізнається про те, що ти розвинувся з бізнесом так, що тепер місто контролюєш, в якому вона живе. Тоді вона подумає: Молодець хлопець.

А так, вона думає так: Чмошнік, як добре, що нарешті він від мене відв'язався.

І що? Що має змінитися, щоб її думка змінилася? Піч повинна приїхати за тобою сама, по щучому велінню?

Дівчинка повинна зацікавитися тобою. А з якого переляку вона зацікавиться чмом(з її розуміння), яке її замучує? Як?
Аж ніяк.
Ігнор дає іноді ефект. Дуже простий. Пропав хлопець, немає його і все тут. І чисто цікавість, мовляв куди ж це він пропав такий хороший? Бігав тут бігав за мною і пропав? Може іншу якусь знайшов?
І баба починає накручувати себе. І як у мультфільмі : Навіщо я корівка тебе продаю, така корова потрібна самому.
Але це дає лише тимчасовий ефект, і то не завжди.

Виходить, що хочеш багато, а робити нічого не збираєшся. Ну так чекай з моря погоди. Тільки швидше пустелю затопить, ніж вона почне за тобою бігати з такими темпами.

Переглядів: 116 | Додав: Olenochka | Теги: стосунки, повернути | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::