MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Зв'яжіться З Нами » Правила догляду за Модератором і Адміном
Правила догляду за Модератором і Адміном
OlenochkaДата: Понеділок, 25.06.2018, 20:21 | Сообщение # 1
Постів: 4149
Модератор - це одна з тих слабких і полохливих істот, які панічно бояться людини і ховаються від неї в диких, недосліджених форумах Мережі, яких, на жаль, стає все менше і менше. В той же час це дуже симпатичні істоти, здатні своїми спілкуванням і зовнішністю прикрасити Ваш форум. Модератори і Адміни приручаються дуже погано, рідко існують в одомашненому вигляді, і практично не розмножуються в неволі – там їм складно знайти подругу-модератора, Адміна. Популяція Модераторів і Адмінiв знаходиться на межі зникнення. Збережемо ж їх для наших нащадків!!

Модер і Адмін- тварина хижа. І кусюча. Щоб уникнути травм руками не чіпати.

Ось деякі правила по догляду за Модератором:

1. Спілкуйтеся у форумі тихим голосом, шанобливо і доброзичливо.

2. Заголовки великими буквами, лайки, нецензурні вирази, образи злякають будь-якого користувача, а вже така ніжна істота як Модератор – не потерпить і зробить комусь боляче.

3. Постарайтеся не рекламувати речі, що не мають відношення до форуму. Модератор за своєю природою дуже довірливий і наївний, і може по посиланню піти з форуму і назавжди заблукати в неосяжному нецивілізованом Інтернеті або вас покусати.

4. У жодному випадку не видавайте себе за іншу людину, а особливо – не прикидайтеся іншим Модератором! Обманом ви можете нанести невиправний удар його чуйній душі і закоханому серцю... І собі.

5. Модератор – дуже соромлива істота, і бентежиться, коли на форумі починають обговорювати його зовнішність, поведінку або особисте життя. Якщо Ви хочете сказати йому щось ніжне і ласкаве, краще це зробити в приватній бесіді або по електронній пошті.

6. Будучи творчою особою, кожен Модератор любить вигадувати «Правила поведінки у форумі», дає читати цей твір усім і радіє, коли ці правила виконуються. Зробіть йому приємне – і Модератор назавжди залишиться на форумі, даруючи Вам естетичну насолоду від бесіди.

А Адміна просто любіть.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Зв'яжіться З Нами » Правила догляду за Модератором і Адміном
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом