MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Тести » Як грати в «Мафію»?
Як грати в «Мафію»?
OlenkaДата: Пятниця, 09.12.2016, 14:56 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3286


Гра «Мафія» стає все більш і більш популярною серед молодих людей. Багато компаній почали збиратися не для того, щоб пива попити, а щоб у «Мафію» пограти.
А між тим, це не просто захоплююча гра, це насамперед психологічна гра. Коротенько її зміст полягає в тому, що всі гравці діляться на дві групи: мафія (вони знають, хто мафія, а хто ні) та на чесних громадян (чесний громадянин знає тільки те, що він чесний, про статус інших гравців йому не відомо; серед чесних громадян є комісар, який може «перевіряти» гравців), мафія має вбити чесних, а чесні посадити за грати мафію. Хто швидше впорається із завданням, той і переміг.


Отже, що потрібно для гри.
По-перше, потрібні гравці. Їх має бути не менше 10, інакше гра стає не цікавою і швидко закінчується.
По-друге, потрібен ведучий. Може здатися, що роль ведучого нудна, але це не так. Адже ведучий знає, хто є хто і з цікавістю спостерігає за діями гравців.
По-третє, колода карт, за допомогою якої відбувається розподіл ролей.

Гра починається з того, що ведучий вибирає необхідний набір карт. Кількість карток повинна дорівнювати кількості гравців. Перша карта - червоний король (кому дістанеться ця карта - той комісар), інші карти чорних і червоних мастей в співвідношенні 1/3 - якщо гравців 10, то чорних карт (це мафія) повинно бути 3, а червоних (чесні громадяни) - 6 . Ведучий перемішує карти і роздає гравцям. Кожен гравець дивиться в свою карту, впізнає свій статус і кладе карту на стіл сорочкою вгору.

Починається гра. Ведучий оголошує, що настає ніч - всі гравці закривають очі. Ведучий велить відкрити очі мафії. Всі члени мафії відкривають очі, щоб «познайомитися» і дати знати ведучому, хто є хто. Мафія закриває очі.

Ведучий оголошує, що настає день - всі відкривають очі і починається дискусія. Гравці повинні всі разом вирішити, кого посадити в тюрму. Завдання чесних - в процесі обговорення обчислити мафіозі. Завдання мафії - відвести від себе і своїх друзів-мафіозі підозру. Після обговорення загальним голосуванням вирішується, хто убитий. Здавалося б, що і як тут обговорювати! Обговорювати потрібно те, що відбувалося вночі. Наприклад, Олег заявляє, що відчував, як поряд з ним Катя вертіла головою і йому здається, що вона мафія і її треба вбити. Катя говорить, що у неї просто болить шия, і це підтверджує Микита, якому, за її словами, вона вже скаржилася на біль в шиї. У такому руслі і йде обговорення, але не просто обговорення, а ще й спостереження за поведінкою один одного.

У підсумку вирішено, що Катя відправляється у в'язницю. Катя відкриває всім свою карту.

Ведучий оголошує, що настає ніч, всі знову закривають очі, в тому числі і Катя. Мафія прокидається і вирішує, кого вбити. Обговорення, зрозуміло має проходити так, щоб чесні люди цього не чули й не розуміли. Мафія приймає рішення і засинає. Ведучий оголошує, що прокидається комісар. Комісар вказує кивком голови на людину, яка на його думку мафія. Ведучий дає йому відповідь.

Настає день, ведучий оголошує, хто вночі був убитий. Ось тут-то і наступає найцікавіше. Інформації для обговорення дуже багато, адже треба зрозуміти, чому була убита саме ця людина, кому він «насолив», кого він підозрював у приналежності до «клану мафії» і т.п. Важка роль комісара. Адже якщо він з'ясував, що підозрюваний - мафія, то йому потрібно всіх у цьому переконати, але таким чином, щоб мафія не зрозуміла, що саме він комісар, інакше його вб'ють. Гравці знову повинні когось «посадити». В'язень відкриває карту.

Настає ніч і гра продовжується за старою схемою - спочатку мафія когось вбиває, потім комісар наводить про когось довідки. Вночі очі повинні закривати і вбиті, і в'язні. Коли за столом залишаються два гравці - чесний і в'язень, тоді голосують за те, кого посадити, і останній чесний убитий.

Гра настільки захоплююча, що навіть у невеликій компанії може тягнутися годину. Адже домовитися, кого посадити і кого вбити не так-то просто, особливо враховуючи той факт, що шахрайство і блеф ніхто не скасовував і не забороняв. Не можна відкривати вночі очі, якщо ти чесний громадянин, і не можна не відкривати очі, якщо ти мафія.

Багато компаній, які грають в мафію, модифікують правила «під себе». Можуть додаватися нові ролі (наприклад, «лікар», який може зцілити вбитого), встановлюватися обмеження за часом на обговорення і т.п.

Захоплюючої вам гри!
Прикріплення: 0117315.jpg(35.5 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Тести » Як грати в «Мафію»?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом