MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Робимо Мінет , Виглядаючи При Цьому Сексуально [Поради] (поради, Мінет, секс)
Робимо Мінет , Виглядаючи При Цьому Сексуально [Поради]
OlenochkaДата: Субота, 10.03.2018, 12:52 | Повідомлення # 31
Повідомлень: 4511
Одого разу запропонував щоб дівчина зробила мінєт з презервативом була цікавість чи щось відчую, а вона сказала ти думаєш що я хочу резину жувати....
 
OlenochkaДата: Субота, 24.03.2018, 13:33 | Повідомлення # 32
Повідомлень: 4511
Після прочитання ваших історій, зважилася зробити своєму хлопця мінет, йому дуже сподобалося, стогнав і хвилин через 7 кінчив. Він був дуже радий, що я зробила це йому, бо це для нього як і для мене 1 раз. Більше такого не повторювалося, так як МЧ заборонив мені це робити, так як сильно любить мене і не хоче що б я ставала мінетчіца. Я так рада і вдячна йому, що він солідарний зі мною в тому що мінет це не дуже добре)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 27.03.2018, 09:32 | Повідомлення # 33
Повідомлень: 4511
У мене питання власне до розпусниць: : думаю, всі помічали, що в порнушці часто дівчата починають робити хлопцям мінет, коли ті ще немають ерекції, починають смоктати їх м'який і млявий як торішня сосиска член... і мені от цікаво, я одна така, кому так робити неприємно або всім дівчатам не подобається брати член в рот, поки він не стане твердим??? Взагалі люблю мінет, але не эрегорованный член в рот не беру, особисто мені це гидко... щиро сподіваюся, що це нормально, а не розлад психіки яке-небудь
 
OlenochkaДата: Субота, 07.04.2018, 19:30 | Повідомлення # 34
Повідомлень: 4511
Один раз прийшла думка під час мінету, що лише один мій рух зубів і його життя більше ніколи не буде таким як раніше. Відчуття у мене були просто приголомшливі, від влади і всемогутності.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 08.05.2018, 09:46 | Повідомлення # 35
Повідомлень: 4511
Прекрасне відчуття, коли робиш своєму коханому мінет, він тримає твоє волосся, а потім солодко цілує.
 
OlenochkaДата: Четвер, 14.06.2018, 09:27 | Повідомлення # 36
Повідомлень: 4511
Немає нічого крутіше, ніж прокидатися від того, що тобі роблять мінет. Дівчата, сосіть, ми вас за це добряче трахнем.
 
OlenochkaДата: Середа, 04.07.2018, 09:07 | Повідомлення # 37
Повідомлень: 4511
От, дівчата, скажіть будь ласка, чи робите Ви своїм хлопцям мінет ? Просто, мій хлопець категорично проти цього... Він завжди говорить, що можна прожити, і без цього, що йому шкода дівчини, яка це буде робити що вона не повинна взагалі про це думати, що це вже занадто ( таким нехай, займаються шлюхи), а не кохана дівчина.
На вигляд я та моя фігура не є з найкращих, проте вона і не з найгірших. Та й в іншому випадку, куні він би не хотів мені робити, а так робить сам ( я навіть ніколи йому про це не казала й не кажу).
Мені здається, що він просто боїться, аби я йому нічого погано не зробила, а в душі, він звісно хоче, аби я зробила йому мінет. Тому порадьте будь ласка, як зробити так, аби він нарешті погодився на цю справу.
 
OlenochkaДата: Субота, 21.07.2018, 11:01 | Повідомлення # 38
Повідомлень: 4511
Коли я починаю робити мінет своєму хлопцеві, він завжди бажає мені приємного апетиту. Вихований, блять
 
OlenochkaДата: Неділя, 05.08.2018, 12:42 | Повідомлення # 39
Повідомлень: 4511
Дуже люблю, коли під час мінету хлопець витягує член з мого роту і пошльопує ним по губам, обличчі, лобі.. дуже збуджує і цей факт і сам звук ударів.. саме так для мене і звучить оральний секс:)
 
OlenochkaДата: Субота, 15.09.2018, 15:52 | Повідомлення # 40
Повідомлень: 4511
Робила мінет хлопцеві, продовжила глибоким, почала прискорюватися, дихання не вистачає, він кінчає, я задихаючись, кашляю, але не відсуваюся, сльози течуть, соплі течуть, слюні течуть, все по пиці
 
OlenochkaДата: Пятниця, 21.09.2018, 10:42 | Повідомлення # 41
Повідомлень: 4511
Хелм,є чоловік.ми одружені з ним пару років,робить мені часто куні а я мінет ну хоть убий не могу робити. 
бридко і все а він від цього казиться,відчуваю жопою що скоро і мені добре перестане робити 
Як побороти це?

Бридко? Ну не знаю...якщо любиш, хочеш приносити задоволення, і він тебе збуджує, цього достатньо, щоб хотіти робити мінет. Він ж дотримується гігієни?! Якщо є запах, який утворюється внаслідок життєдіяльності організму, його легко усунути водою з милом. Чула, може бути бридко від виділень, які виникають під час збудження, чи смаку сперми, то побуй в презервативі для початку і почитай про вплив способу життя і харчування на їх смак.
Якось так)
 
OlenochkaДата: Неділя, 23.09.2018, 14:47 | Повідомлення # 42
Повідомлень: 4511
. Була одна в мене дівчина - любила сосати, та не любила глотати. Одного разу я прийшов до неї за порцією задоволення, а вона каже - я передумала. Бо сама ж мене на то й запросила. Ну пройшло кфлька хвилин ми випили чаю і збираюсь іти додом коли вона типу - ну ладно знімай штани. Я зняв штани ляг на ліжко вона почала смоктати, кажу дай полотенце - ти ж не ковтаєш. Полотенце збоку, вона смокче і тут дійшов я до апогею. І не кажу тікай а порціями кінчаю їй в рот. Так цвирк - цвирк. І в кінці все злив. Вона в шоці - бігає по кімнаті кричить,що я придурок, плюється в чашку х під чаю. І каже - ти д казав на полотенце. А я кажу - я передумав. Отак ми і зрівняли рахунок з 1:0 на 1:1. А продовжили все сексом. Ось так малята. Мораль така. Нема чого дразнити хлопців словами - передумала. Що сієш то й пожнеш) анонімно звісно).
 
OlenochkaДата: Понеділок, 24.09.2018, 09:40 | Повідомлення # 43
Повідомлень: 4511
Подруга розказала як пішла в кіно з новим хлопцем, ну в неї недотрах був і вона вирішила приємне зробити, зробила мінєт прямо в кінотеатрі, я в шоці був
Вона сказала що то класно, відчуття афігєнні
Цікаво кому їй чи йому
 
OlenochkaДата: Субота, 29.09.2018, 17:44 | Повідомлення # 44
Повідомлень: 4511
Є сильне бажання відсмоктати та заковтнути в колишнього з яким розлучилися 2 роки тому і показати чого я навчилася.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 01.10.2018, 09:00 | Повідомлення # 45
Повідомлень: 4511
Подруга зробила мінєт
Казала нє, нє, не буду
Вина маєш, взяв за волосся, донизу її і зробила так...зі смаком робила, не було цікаво яка реакція в мене, просто його хотіла
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Робимо Мінет , Виглядаючи При Цьому Сексуально [Поради] (поради, Мінет, секс)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом