MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Робимо Мінет , Виглядаючи При Цьому Сексуально [Поради] (поради, Мінет, секс)
Робимо Мінет , Виглядаючи При Цьому Сексуально [Поради]
OlenkaДата: Вівторок, 21.02.2017, 17:30 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 3285
Мій чоловік під час мінета частенько просить мене покусати його член, і чим сильніше я кусаю, тим йому приємніше. Я взагалі не розумію невже йому не больно .Кожен раз боюся йому зашкодити. Боюся уявити щоб я зробила якщо б мене вкусили за клітор
 
OlenkaДата: Четвер, 23.02.2017, 16:46 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 3285
Коли роблю коханому мінет, роблю вже довго і намагаюся взяти якомога глибше, улюблений починає допомагати собі рукою. мене це жахливо засмучує, адже це означає, що я хреново сосу.
це мій перший чоловік, і я вчуся робити все з ним. він стверджує, що йому все подобається, просто потрібен темп швидше. а у мене поки ну ніяк не виходить і глибоко і швидко. поки тільки щось одне. Сказала йому, що буду тренуватися на ньому, поки не навчуся.
 
OlenkaДата: Вівторок, 07.03.2017, 10:27 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 3285
обожнюю робити коханому мінет. Дуже заводить коли він в моїх руках,повністю мені довіряє...провожу язичком по головці,ніжно беру в ротик.... Я вся течу коли чую стогони коханого,його ніжний з хрипинкою голос...а потім він бере мене за волосся і насаджує на свого дружка...трохи грубо,шалено і ось кульмінація... я висмоктую все до краплинки,ніжно обвожу головкою по губам... я люблю робити мінет своєму коханому і завжди прошу дати ще:) любіть своїх половинок і балуйте)))анонімно.
 
OlenkaДата: Четвер, 16.03.2017, 10:30 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 3285
Сьогодні вперше робила мінет , не розумію чому деякі дівчата нехочуть і нероблять його своїм мужчинам)
 
OlenkaДата: Понеділок, 20.03.2017, 15:34 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 3285
Я вважаю, що якісно зробила мінет своєму хлопцеві, якщо при його оргазмі сперма витікає у мене з носа.
 
OlenkaДата: Понеділок, 27.03.2017, 10:28 | Повідомлення # 21
Повідомлень: 3285
От, дівчата, скажіть будь ласка, чи робите Ви своїм хлопцям мінет ? Просто, мій хлопець категорично проти цього... Він завжди говорить, що можна прожити, і без цього, що йому шкода дівчини, яка це буде робити що вона не повинна взагалі про це думати, що це вже занадто ( таким нехай, займаються шлюхи), а не кохана дівчина.
На вигляд я та моя фігура не є з найкращих, проте вона і не з найгірших. Та й в іншому випадку, куні він би не хотів мені робити, а так робить сам ( я навіть ніколи йому про це не казала й не кажу).
Мені здається, що він просто боїться, аби я йому нічого погано не зробила, а в душі, він звісно хоче, аби я зробила йому мінет. Тому порадьте будь ласка, як зробити так, аби він нарешті погодився на цю справу.
 
OlenkaДата: Субота, 01.04.2017, 20:30 | Повідомлення # 22
Повідомлень: 3285
Мінет робити не люблю! Хотілося б все ж, щоб це було якось з почуттям, а не тому що треба. Читаю як інші говорять, що їм це приносить задоволення, а я так не можу. Мій МЧ куні робить мені і я бачу, що йому приємно, у мене такого немає, у мене "скоріше б уже" .
 
OlenkaДата: Вівторок, 25.04.2017, 16:46 | Повідомлення # 23
Повідомлень: 3285
Роблю коханому міне. У цей момент у нього очі горять від щастя, від моєї ніжності, він починає мене гладити по голові і важко дихати, трохи пізніше ще говорити: ось так добре; так нереально круто; да, давай ось так, ммм.
А ще 1-2 рази, коли я можу зупинитися на частку секунди, він притягує мене до себе за плечі і ніжно цілує в губи, потім відпускає і я продовжую далі.
Кінчає з оргазмом і диким кайфом.
Так що, більше ніжності.
Дівчина більше старається, коли до неї так ставляться.
 
OlenkaДата: Понеділок, 08.05.2017, 09:19 | Повідомлення # 24
Повідомлень: 3285
обожнюю робити коханому мінет. Дуже заводить коли він в моїх руках,повністю мені довіряє...провожу язичком по головці,ніжно беру в ротик.... Я вся течу коли чую стогони коханого,його ніжний з хрипинкою голос...а потім він бере мене за волосся і насаджує на свого дружка...трохи грубо,шалено і ось кульмінація... я висмоктую все до краплинки,ніжно обвожу головкою по губам... я люблю робити мінет своєму коханому і завжди прошу дати ще:) любіть своїх половинок і балуйте)))анонімно.

Люблю балувати свого хлопця) от сижу я на парах, а він на роботі. Після пар звоню йому кажу приіідь туди то тудито срочно. Він приєжає. Я сідаю до нього в машину і кажу ідем туди куди я скажу і без лишніх запитань. Приєжаєм на місце призначення, де немає ні людей ні машин. Я дістаю його члена і почина робити йому мінет. І мені так подобається коли він дивиться зверху на мене як я йому це роблю. І потім він так класно кінчає мені в рот. Оо блін. Клас просто. 
І от відтепер , він любить частенько приіжати до мене після пар)
 
OlenkaДата: Середа, 10.05.2017, 09:12 | Повідомлення # 25
Повідомлень: 3285
Всі самі класні мінети я робила тільки в екстремальній обстановці. У парку, в туалеті, в якійсь забігайловці, в лісі. Ентузіазму в такі моменти в мене було хоч відбавляй - улюблений божеволів від задоволення. Шкода, що просто в ліжку у мене такої ініціативності немає
 
OlenkaДата: Середа, 24.05.2017, 09:11 | Повідомлення # 26
Повідомлень: 3285
Дуже соромилася робити своєму хлопцеві мінет, до цього нікому не робила. Після розмови з ним вирішила спробувати. Після кількох поцілунків його члена і пещення, він видав "Може продовжимо знайомство?". У підсумку все вийшло, тепер ні краплі сорому. Так-що знайомство пройшло успішно
 
OlenkaДата: Понеділок, 29.05.2017, 09:10 | Повідомлення # 27
Повідомлень: 3285
Робила мінет. Хлопець кінчив, розслабилися і лежимо: він на спині, а я між його ніг близько члена так і залишилася. І що ви думаєте? Цей кадр смикнув членом, який ще не влігся, потрапив мені прямо в ніс і крикнув: "Страаайк!".
 
knopaДата: Середа, 14.06.2017, 17:41 | Повідомлення # 28
Повідомлень: 763
Люблю, коли при мінеті дівчина дивиться в очі. Більшість дівчат відчувають себе приниженими і на це не наважуються. А дівчина повинна
контролювати процес .. і бачити по обличчю чоловіка наскільки йому
подобається її робота.

**********
Не приниженими, а соромʼязливими. Особливо, якщо це новий хлопець і робить перші рази. Потрібно заспокоїти дівчину, що все в порядку. І з
часом боязнь дивитись в очі зникне. Нічого страшного тут нема.
Сам момент коли вона дивиться означає, що ви стали більш близькими, якщо ви зустрічаєтесь.)
 
OlenochkaДата: Субота, 14.10.2017, 17:57 | Повідомлення # 29
Повідомлень: 4513
Обожнюю робити мінет тоді, коли мій хлопець дивиться на мене, суне мені пальці в рот і тому подібне..уж дуже збуджує відчувати себе його особистою повією
 
OlenochkaДата: Понеділок, 30.10.2017, 10:21 | Повідомлення # 30
Повідомлень: 4513
Люблю робити мінет, до того як проколола язик - не любила. Після проколу - як дах знесло! Не можу зупинитися. Люблю дивитися на реакцію хлопців, яким ніколи не робили мінет з сережкою в роті! Ох, ці здивовані обличчя після сексу! Це щось !! Готова робити його вічно, аби чути ці стогони ...
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Робимо Мінет , Виглядаючи При Цьому Сексуально [Поради] (поради, Мінет, секс)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом