MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Робимо Мінет , Виглядаючи При Цьому Сексуально [Поради] (поради, Мінет, секс)
Робимо Мінет , Виглядаючи При Цьому Сексуально [Поради]
OlenochkaДата: Субота, 20.10.2018, 20:00 | Повідомлення # 46
Повідомлень: 4503
Про що думають дівчата, коли роблять міньет?) 
У всіх такий задумчивий йпогляд, про щось мріють чи що? Не розумію))
 
OlenochkaДата: Субота, 27.10.2018, 10:43 | Повідомлення # 47
Повідомлень: 4503
Мій мч просить у мене мінєт. Наважилась спробувати. Як же це противно! Що в цьому прекрасного не зрозумію! Ось так і буду напевно робити, тільки коли п'яна

Потрібно щоб він в тебе не просив а ти сама мала бажання це робити.Коли ти сама цього хочеш. Тоді і не противно а навіть заводишся від цього. І це такий кайф коли він не може стриматись і починає стогнати від насолоди )))
 
OlenochkaДата: Неділя, 25.11.2018, 12:41 | Повідомлення # 48
Повідомлень: 4503
Як то раз захотіла спробувати мінет з мороженомі в якийсь момент мій хлопець дико засміявся, я була в шоці, адже до цього ніколи такого не було, на моє запитання, що таке, він засміявся ще сильніше і сказав, що у нього відчуття , що йому смокче сніговик
 
OlenochkaДата: Пятниця, 07.12.2018, 13:08 | Повідомлення # 49
Повідомлень: 4503
Хочу щоб моя жінка під час мінєту поласкала мій анус язиком ,а потім вставила туди палець. Але не знаю,як їй сказати. Хтось з таким стикавсяв?шо скажете?анонімно, прошу поради
 
OlenochkaДата: Неділя, 16.12.2018, 13:00 | Повідомлення # 50
Повідомлень: 4503
Я сьогодні змогла зробити глибокий мінет .. 
Як же болить горло  Зате зробила хлопцеві приємно, пишаюся собою

Не варто то таких жертв. Він цього не оцінить, а буде хотіти ще і ще. Набридне, що тобі погано, а йому добре в цей момент!
 
OlenochkaДата: Вівторок, 18.12.2018, 22:27 | Повідомлення # 51
Повідомлень: 4503
Обожнюю робити мінєт своєму коханому. Роблю його кожен день, вранці і вeчером.Коли дивимося фільм, теж обожнюю доставляти хлопцеві задоволення, коли він їде за кермом-опуcкаюсь вниз і починаю сосати.Сама від цього тeку ... це божеcтвенно.
 
OlenochkaДата: Четвер, 20.12.2018, 12:11 | Повідомлення # 52
Повідомлень: 4503
Скажу так : більшість дівчат\жінок не вміють робити мінєт класно, вони думають що доставляють райську насолоду і роблять щось надзвичайне, а насправді часто я просто якось вважаю не ввічливим давати дівчині чіткі вказівки  але всетаки деяким які були готові мали бажання навчитися , таки пояснив. Щодо теми орального сексу більшості заважають комплекси .. Так і виходить що один робить вигляд що йому подобається а інший робить вигляд що виконує щось особливе.... Хоча що тут особливого ? Або надзвичайно тяжкого ? Посуд мити і то більше зусиль  тобто 15 хв мити посуд більше зусиль треба ніж 15 хв орального сексу +-.
 
OlenochkaДата: Неділя, 06.01.2019, 20:26 | Повідомлення # 53
Повідомлень: 4503
є хлопець, але коли в мене місячні він знає, що мінєт буде)
ми можемо бути на зупинці чи просто гуляти, я сама запропонувати можу мінєт бо люблю не лише його а і його член) дівчата, цінуйте хлопців і даруйте їм щастя) сексу може і не бути, але покажіть наскільки ви хочете зробити йому приємно)
 
OlenochkaДата: Середа, 30.01.2019, 22:13 | Повідомлення # 54
Повідомлень: 4503
От для мене взяти в рот член, то щось дуже іниимне, якесь особливе відношення. Просто трах, то собі просто трах. А сосати буду тільки чоловіку.

Ага..в мене так подруга казала...я ж їй торочила, що знач із нею не той мужик..і що ви думаєте?розійшлася із тим і знайшла нового,якому сосе і в сраку дає
 
OlenochkaДата: Четвер, 21.02.2019, 00:53 | Повідомлення # 55
Повідомлень: 4503
Обожнюю робити мінет! Обожнюю члени! Різні: і маленькі і великі,і рівненькі і викривлені,і тонкі і такі що в рота не влазять! Обожнюю!! Кожен має свій аромат,свій смак!мммм... і чим більше,тим краще! Нафіг мораль,я просто хочу сосати!
 
OlenochkaДата: Субота, 30.03.2019, 12:27 | Повідомлення # 56
Повідомлень: 4503
Ось буває смокчеш і думаєш, а що якщо взяти і стиснути щелепи прям до межі - член відкуситься чи ні?
 
OlenochkaДата: Вівторок, 02.04.2019, 21:55 | Повідомлення # 57
Повідомлень: 4503
Аби дівчина захотіла робити мінет, потрібно самому зробити їй "куні".
 
OlenochkaДата: Четвер, 25.04.2019, 22:34 | Повідомлення # 58
Повідомлень: 4503
Вчора пробувала робити мінет огірку. Рвотний рефлекс спрацьовує. А як ви дівчата можете сувати в рот товсті волохаті і смердючі хуї? 

З таким відношенням до мінету, ти його ніколи не будеш робити добре
Коли робиш коханому, то сама отримуєш задоволення від цього
І про гігієну ти щось чула узагалі?
 
OlenochkaДата: Пятниця, 17.05.2019, 09:57 | Повідомлення # 59
Повідомлень: 4503
Цитата
Майже кожна жінка хоча б раз у житті смоктала за щось матеріальне ....за гроші, за подарунки, за халявний кабак, за влаштування на роботу, за підвищення по службі, за відпочинок на морі
 
OlenochkaДата: Пятниця, 20.12.2019, 10:00 | Повідомлення # 60
Повідомлень: 4503
Прикріплення: 4451305.jpg (45.7 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Робимо Мінет , Виглядаючи При Цьому Сексуально [Поради] (поради, Мінет, секс)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом