MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Робимо Мінет , Виглядаючи При Цьому Сексуально [Поради] (поради, Мінет, секс)
Робимо Мінет , Виглядаючи При Цьому Сексуально [Поради]
OlenochkaДата: Пятниця, 20.12.2019, 16:05 | Повідомлення # 61
Повідомлень: 4514
Прикріплення: 8667438.jpg (41.3 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 27.01.2020, 21:59 | Повідомлення # 62
Повідомлень: 4514
Секс-це така річ, де не повинно бути обмежень..де існує пристрасть, і єднання двох в одне..і якщо секс Регулярний-кожен день-то ковтати можна не завжди, а наприклад через раз. або рідше..але ковтати.. і мені особисто хоч і не приємний цей смак, але те що мій партнер отримав від цього задоволення перебиває цей неприємний смак... коли він отримав задоволення я отримую його подвійно. хоча звинувачувати тих хто не ковтає сенсу немає-і це зовсім, дорогі наші чоловіки, не означає Те, що вони вас не люблять. просто секс для них не настільки значимий як для вас. ось і все. раз ви перебуваєте з цією дівчиною-значить є у неї плюси і риси характеру якісь за які ви зараз з нею
 
OlenochkaДата: Вівторок, 21.04.2020, 12:09 | Повідомлення # 63
Повідомлень: 4514
Чуттєвий , коли видно , що дівчина торчить від члена. З задоволенням проковтує чим поглибше. Час від часу дивиться в очі. Не спішить). Слідкуйте за мімікою, мало кому подобається, щоб дівчина зажмурила очі зі всієї сили , скривилась і помпала. І обережно з зубами, я вас прошу). Доречі, не люблю коли мене тягають за яйця і лоскотно , коли облизують. Якщо є ще конкретні питання то звертайтесь
 
OlenochkaДата: Неділя, 03.05.2020, 14:50 | Повідомлення # 64
Повідомлень: 4514
Прикріплення: 7803643.jpg (55.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 08.07.2020, 15:12 | Повідомлення # 65
Повідомлень: 4514
Бісять хлопці, котрі і від мінету не відмовляться і в рот із задоволенням спустять, а цілуватися потім відмовляються, мовляв, спочатку в ванну сходити б, рот прополоскати і зуби почистити... Я якщо почую наступного разу подібне, доб'юсь куні, а потім попрошу сходити помитися і рот прополоскати, не цілуватися ж мені з людиною, котра піську лизала. Подивимось, як заговорять
 
OlenochkaДата: Вівторок, 03.11.2020, 17:35 | Повідомлення # 66
Повідомлень: 4514
Моя девушка на сколько делает хуйово минчик,что у меня он просто падает, приходится говорить всегда, что не люблю это дело, отношусь типа ровно,но не могу дождаться, на самом деле, пока окажусь на работе,там моя сотрудница,мастер этого дела,сосёт мне каждый день. Девушки, учитесь делать приятно парням,а то за вас сделает это,кто-то другой
 
OlenochkaДата: Вівторок, 03.11.2020, 17:35 | Повідомлення # 67
Повідомлень: 4514
Цитата
Моя девушка на сколько делает хуйово минчик,что у меня он просто падает, приходится говорить всегда, что не люблю это дело, отношусь типа ровно,но не могу дождаться, на самом деле, пока окажусь на работе,там моя сотрудница,мастер этого дела,сосёт мне каждый день. Девушки, учитесь делать приятно парням,а то за вас сделает это,кто-то другой
 
OlenochkaДата: Середа, 04.11.2020, 15:31 | Повідомлення # 68
Повідомлень: 4514
Розійшлися з дівчиною, знайшов іншу, розумна, красива, вже 2 роки разом. Але є одна проблема, що б вона не робила, я не відчуваю того кайфу, як було з колишньою. Навіть той же мінет, я пам'ятаю його навіть через скільки часу. У мене німіли пальці, я втрачав дар мови, неможливо передавати словами, як мені було добре. Але вона мені зрадила. І от що зробити, щоб з теперішню було так само!? Хоч бери та на курси до колишньої відправляй.

Що тобі сказати... Діло в тому, що не всі люди однакові. У попередньої було все, що тебе перло - емоції, що ти відчував при близькості з нею, тебе накривали, а тут наче все норм, але все рівно щось не то. Не муч дівчину, вона може піти на курси, прокачає себе, а ще комплексами обросте. Не обманюй ні себе в першу чергу, ні її.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 04.12.2020, 15:39 | Повідомлення # 69
Повідомлень: 4514
Робила якось чоловіку мінет, він мене насмішив, а я почала сміятися із членом у роті. Той питає: "шо сталось? ", я, відірвавшись від процесу, кажу: "Вдавилась твоїм членом"
 
OlenochkaДата: Понеділок, 07.12.2020, 10:51 | Повідомлення # 70
Повідомлень: 4514
Займаюся сексом з однією дівчиною ось уже пів року. В сексі все круто, завжди розуміємо одне одного і викладаємось на повну, але є одне але, вона вперто не хоче робити мінет, каже що взагалі не любить цього робити. Але ж можна за пів року хоча б раз. Чи я забагато вимагаю? Хлопець 21р.
 
OlenochkaДата: Четвер, 10.12.2020, 09:57 | Повідомлення # 71
Повідомлень: 4514
До початку статевого життя, мільйон разів прокручуєш в голові сценарій першого разу. Але як я зрозуміла потім, часто все виходить незаплановано, не так, як ми собі придумали. Я, наприклад, вважала, що зроблю мінет тільки після весілля, щоб залишити на першу шлюбну ніч щось нове) А в підсумку, в мене з цього все і почалося...)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 22.12.2020, 10:57 | Повідомлення # 72
Повідомлень: 4514
Мій перший мінет був моєму другу. Він мене попросив і я зробила. Це був мій перший досвід в плані ceксу і мені самій було цікаво.
 
OlenochkaДата: Неділя, 17.01.2021, 18:02 | Повідомлення # 73
Повідомлень: 4514
Мінєт взагалі за секс не вважаю... Прелюдія то. ...навіть якщо з сімявиверженням.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 26.02.2021, 11:03 | Повідомлення # 74
Повідомлень: 4514
Цитата
...починаю з повільного облизування по всій довжині - зволожуючи повністю член від голівки до кореня слиною... спершу зосереджуюсь на голівці, ніжно пещу язиком та ледь токаюсь губами - бавлюсь.... отримую насолоду від набухання статевого члена... поступово та ніжно заглиблююмь до кореня ... Практично впираючи голівку до горла, не припиняю водити та шукати язиком най-най чутливішу зону... Однією рукою ніжно стискаю та масую яєчки.... Коли втомлююсь іншою рукою можу собі допомогти та ніжними рухами і вологими пальцями - імітуючи рухи ротика проводжу знизу до верху не випускаючи з вуст голівку... ласкаю ледь токаючись губами... пещу язичком від вуздечки до низу.... Реагую на імпульси тіла та то, пришвидшуюсь то зповілюю темп... Кульмінацію проговорюю на початку.. ковтати чи ні вирішую самостійно.... Обожнюю коли партнер не мовчить і говорить, як саме йому подобається...
А тобі як подобається?
Є сміливі хто опише від початку до кінця свій ідеальний королівський мінєт?
 
OlenochkaДата: Вівторок, 16.11.2021, 15:11 | Повідомлення # 75
Повідомлень: 4514
Майже всі це роблять???
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Робимо Мінет , Виглядаючи При Цьому Сексуально [Поради] (поради, Мінет, секс)
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом