MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Чому варто ходити 10 тисяч кроків на день?
Чому варто ходити 10 тисяч кроків на день?
OlenochkaДата: Вівторок, 16.07.2019, 21:27 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4505
Перевірте, чому ви повинні робити 10 тисяч кроків протягом дня.

Протягом тривалого часу говорить про те, що потрібно робити 10 тисяч кроків на день, але що насправді нам це дасть? У цьому пості про аргументи на користь тієї форми активності. Ми сподіваємося, що після прочитання цього запису ви дозволите собі прогулятися




Чому варто ходити 10 тисяч кроків на день?

Цитата
1. Ходьба може допомогти в схудненні. У нас хороші новини! Робити 10 тисяч кроків на день може допомогти Вам схуднути. На жаль, самих прогулянок недостатньо, тому що також необхідна правильна дієта у поєднанні з більш інтенсивними вправами, але тим не менш, це додаткова форма руху. Намагайтеся ходити швидкими темпами або по черзі-раз швидше, раз повільніше, щоб трохи втомитися.

2. Організм наповнений киснем. Якщо не ходиш на прогулянки в центр міста, вдихаючи вихлопні гази, завдяки ходьбі наповниш свій організм, що в свою чергу позитивно впливає на наш мозок, і крім того, підвищує концентрацію і кращий сон.

3. Ви зміцните м'язи і хребет. Сидячий спосіб життя негативно впливає не тільки на нашу фігуру, але і на поставу та координацію рухів. Часто сидячи за столом, ми сутулюємося, і відсутність м'язового тонусу послаблює їх. Прогулянки змушують м'язи працювати, завдяки чому підсилюють. До речі, ходити набагато безпечніше для суглобів, ніж наприклад, біг.

4. Це прискорить обмін речовин. Це ще одна перевага ходьби. Коли ми сидимо, наше тіло розслабляєть і довго перетравлює їжу, яку ми приймаємо, за те прогулюючись стимулюємо метаболізм в русі, завдяки чому швидше спалюється їжа.

5. Поліпшить самопочуття. Зусилля призводять до вироблення ендорфіну, тобто гормону щастя. Це не тільки дасть вам кращий настрій, але і зменшить ризик депресії.


Джерело dlanastolatek
Прикріплення: 4729380.jpg (37.7 Kb) · 4467301.jpg (83.5 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Чому варто ходити 10 тисяч кроків на день?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом