MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Харчове отруєння у відпустці – як не допустити?
Харчове отруєння у відпустці – як не допустити?
OlenochkaДата: Четвер, 01.08.2019, 22:43 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
Дізнайтеся, як не допустити харчового отруєння на відпочинку.

Відпочинок-це веселий і безтурботний час, протягом якого ми повинні відпочивати і заряджати батареї. Харчове отруєння може ефективно зіпсувати нам Відпочинок, в результаті замість того, щоб відпочивати, ми повернемося додому слабкіші, втомлені зі гіршим настроєм. Щоб цього не допустити, слід дотримуватися основних правил гігієни і звертати увагу на те, що ми їмо і п'ємо. Завдяки цьому можна значно зменшити ризик харчового отруєння, а також виникнення неприємних захворювань, типу здуття живота або гази.



Харчове отруєння у відпустці – як не допустити?

Почнемо з гігієни, тому що це основа. Часте миття рук може захистити вас від шлункового розладу. Обов'язково мийте руки перед кожним прийомом їжі і після кожного відвідування туалету (начебто це очевидно, але багато про це забувають :). Варто завжди мати при собі антибактеріальний гель для миття рук – не займає багато місця, і забезпечить додатковий захист.

Пийте воду, але не з-під крана. Обов'язково пийте воду з пляшки або кип'ячену. У країнах, де вода дуже забруднена, не буде перебільшенням, якщо ви використаєте воду з пляшки для полоскання рота при чищенні зубів.

Не відмовляйте собі кока-коли. Зрештою, відпустка раз у році  Хоча кожен день ми не радимо і самі тримаємося від неї подалі, під час відпустки добре б дістати її, щоб позбутися від бактерій, які у шлунку.

Мийте фрукти і овочі перед вживанням. Шведський стіл нас спокушає часто красиво нарізаними, кольоровими фруктами і овочами. На жаль, вони можуть стати причиною харчового отруєння. Проблема найчастіше полягає в шкірі, на якій багато бактерій. Завжди пам'ятайте, щоб чистити фрукти і овочі, від шкіри, а якщо у вас немає такої можливості, ретельно вимийте їх.

Звертайте увагу на те, що їсте. Уникайте продуктів з важкою засвоюваністю і тих, які можуть викликати у вас небажані реакції. Багато людей не рекомендується вживання в їжу страв з рису, оскільки він протягом тривалого часу зберігалася в теплі, що сприяє розвитку бактерій.


Джерело dlanastolatek
Прикріплення: 6402303.jpg (83.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 03.08.2019, 13:35 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4514
Найкращий спосіб, їсти перевірені продукти.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 12.08.2019, 22:10 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4514
Цитата
І пити воду
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Харчове отруєння у відпустці – як не допустити?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом