MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Жіноча самостійність – міф чи реальність?
Жіноча самостійність – міф чи реальність?
OlenochkaДата: Пятниця, 17.11.2017, 15:05 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514

    1. Так, потенціал жінки ще не розкрит і набагато перевищує чоловіків, жінка матиме переваги.

    2. Так, за сучасного часу жінка може бути рівноправна та самостійна, навіть виховуючи дитину.

    3. Так, жінка може жити цілком незалежно сама, але якщо не має дитину. 0 vote(s) 0.0%
    Тільки тимчасово, бо жінка не може обходитися без чоловіка.

    4. Тільки за умов потужної держави, котра піклуватиметься за жінок та дітей не гірше чоловіка

    5. Ні, бо жінка насамперед матеріально залежить від чоловіка.

    6. Ні, жіноча самостійність – це міф покинутих жінок чи феміністок.
    Треба придушувати феміністичні настрої, бо буде безлад.

    7. Жіноча самостійність загрожує добробуту на традіційних засадах інституту сім’ї !




Останнім часом у сучасному європейському світі, жінка все більше відчуває себе повноправною особистістю, просто людиною, а не тільки як істота зобов’язана перш за все піклуватися про продовження роду. Деякі жінки не згодні з домінуючою роллю чоловіків у житті, та відкрито відстоюють позицію, щодо жіночої рівноправності та незалежності у сучасному суспільстві, борючись насамперед з таким станом речей, коли жінка змушена матеріально залежати від чоловіка. Для цього вживаються такі заходи, як вимоги рівноправної оплати праці та наявність керівних жіночих посад в найрізноманітніших галузях суспільства, окрім, і це природно, суто військових професій.

Висувається такий варіант, що отримуючи таку ж саму зарплатню як і чоловіки достатньо сучасних жінок, якщо забажають, в змозі прожити незалежно та самостійно навіть виховуючи дитину, а при активній підтримки державою материнства (піклування про народжених дітей соціально та матеріально) – жінці потрібен чоловік не більше, аніж інколи для статевих відношень :).

При цьому жінка почуває себе вільною і незобов’язана «обслуговувати» чоловіків як хатня господарка та знаряддя для сексу якщо немає справжньої любові та взаємоповаги.

Цікаво буде взнати думки як жінок так і чоловіків.
Прикріплення: 6620827.jpg (10.7 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Жіноча самостійність – міф чи реальність?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом