MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » А ви робите мінет хлопцеві?
А ви робите мінет хлопцеві?
OlenochkaДата: Понеділок, 02.12.2019, 22:52 | Повідомлення # 91
Повідомлень: 4514
А які у вас способи?
 
OlenochkaДата: Пятниця, 06.12.2019, 01:29 | Повідомлення # 92
Повідомлень: 4514
А які у вас способи?
 
OlenochkaДата: Субота, 28.12.2019, 13:55 | Повідомлення # 93
Повідомлень: 4514
Мінет для жінки набагато більш висока ступінь близькості, ніж просто секс, мінет - це майже любов, і після мінета дівка дуже сильно прив'язується до тебе і вважає своїм чоловіком. Найбільш дієвий спосіб - зробити їй кунілінгус...
 
OlenochkaДата: Вівторок, 21.04.2020, 12:10 | Повідомлення # 94
Повідомлень: 4514
Коли дівчина починає мінєт з ласок а-ля облизування члена , покусування легенькі , облизування яєць. Любимо коли дівчина висовує язичок і аж потім бере його в рот. Коли язик працює і облизує член в той момент коли він уже в роті. Коли дівчина вилизує яйця і працює рукою на члені. Коли ти лежиш , в якийсь момент вона відпускає член , член лягає тобі на живіт , і тут вона без допомоги рук бере його в рот. Це одне з найкращих відчуттів. Коли вона старається чим по глибше брати його в ротик і дивиться тобі в очі. Коли по ній видно що вона хоче щоб ти був в її роті і трахав її
 
OlenochkaДата: Четвер, 10.12.2020, 09:58 | Повідомлення # 95
Повідомлень: 4514
Після того, як зроблю мінет, стаю ніжною і шовковою, хоча в звичайному житті та й у сексі я трішки стерва. Може відчуваю, що мною оволоділи повністю, і більше не випендрююсь... Обожнюю цей стан!
 
OlenochkaДата: Четвер, 18.02.2021, 18:44 | Повідомлення # 96
Повідомлень: 4514
. Більше трьох років у стосунках, а орального сексу ні разу не було. Живемо теперішньою модою: не розписані, дитина від першого шлюбу у дружини, орендована квартира, робота, телевізор, телефон. Питання - якщо не хоче робити приємне своїми губками, то чи можу я замовити послугу у професіоналок? І чи буде це зрада?
 
OlenochkaДата: Четвер, 28.07.2022, 16:07 | Повідомлення # 97
Повідомлень: 4514
Ніколи не розумів дівчат в цьому плані. Якщо хлопцеві запропонувати мінет то ні один хлопець в світі не відмовиться від такого задоволення від дівчини, а якщо дівчатам, жінкам запропонувати куні вони не хочуть, щось ломаються. По факту вони позбавляють себе задоволення. Дівчата, поясніть чому ви відмовляєтеся від такого задоволення?
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » А ви робите мінет хлопцеві?
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом