MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » А ви робите мінет хлопцеві?
А ви робите мінет хлопцеві?
girlorgДата: Середа, 04.06.2014, 22:20 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 1717
Интересные факты об утренней эрекции

Утренняя эрекция - это одна из самых интригующих загадок мужского организма. Это происходит со всеми здоровыми мужчинами, не страдающими от эректильной дисфункции, и является абсолютно нормальной физиологической реакцией.

Обычно непроизвольная эрекция у мужчин происходит во время фазы быстрого сна, когда в мозге повышается активность. Тем не менее, эта эрекция никак не связана с содержанием снов. Кроме этого, эрекция наблюдается у мужчин не только по утрам, но и 3-5 раз за ночь. Кроме взрослых мужчин, утренняя эрекция бывает у мальчиков, младенцев, и даже плода мужского пола, находящегося в матке матери. Обычно она длится около 20-30 минут, но в некоторых случаях может оставаться до двух часов и более.

Врачи используют информацию об утренней эрекции, чтобы диагностировать проблемы с потенцией. Пациенту на половой орган надевают специальное приспособление, или обычное кольцо из бумаги, пишет sexyweek.ru. Если в течение нескольких ночей кольцо остается целым, можно заключить, что у мужчины имеются физиологические причины эректильной дисфункции. Если же ночью, в отличие от состояния бодрствования, у мужчины происходит эрекция, скорее всего, дело в психологических проблемах.

Для чего же нужна эта "бесполезная" эрекция? Некоторые ученые полагают, что ночью кровь поступает в пещеристое тело полового органа, увеличивая приток кислорода к тканям, что предотвращает развитие фиброза - одной из самых распространенных причин эректильной дисфункции.

Кроме этого, эрекция может быть следствием переполнения мочевого пузыря, который стимулирует нервные окончания в позвоночнике, контролирующие рефлекторную эрекцию. Также, не следует забывать о партнерше, которая даже во сне может возбудить мужчину своими прикосновениями.
 
girlorgДата: Четвер, 30.10.2014, 19:55 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 1717
Дівчата вам подобається запах члена? коли ви робите мінєт вам більше подобається коли хлопець його тільки помив чи коли трішки має запах і присмак? так, ні, не роблю мінєт, я хлопець
 
girlorgДата: Неділя, 09.11.2014, 16:04 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 1717
перший раз наважилась зробити мінєт. до цього думала, що бридко, але тепер хочу і хочу сосати. Перший раз, правда, не зовсім вміло робила, навіть рознервувалася, почала плакати, що я не вмію робити мінєт,але навчилася. тепер люблю робити хлопчикам приємне)
 
girlorgДата: Неділя, 16.11.2014, 14:32 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 1717
Розкажу вам історію) Була така собі одна пара. Пацан дуже мінету хотів. Вона каже, ну лади, але спочатку від тебе глибоке куні+ ані) Він пом"явся, але погодився. Ну він відлизав, аж бризги йшли, дівчинка кайфанула, встає і йде) Він- а де мій менует??? -Який мінет? Нах звідси!)))
 
girlorgДата: Середа, 03.12.2014, 15:00 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 1717
дівчина притворилась що проковтнула і при поцілунку перелила все мені до рота. нема більше в мене дівчини
 
girlorgДата: Субота, 06.12.2014, 00:11 | Повідомлення # 21
Повідомлень: 1717
це огидно і противно!ну як можна одне одному піськи вилизувати а потім цілуватись? я проти куні і мінетів.особливо я проти мінетів.наскільки це огидно і принизливо стояти на колінах перед членоносцем і вилизувати йому
 
girlorgДата: Неділя, 21.12.2014, 14:26 | Повідомлення # 22
Повідомлень: 1717
дівчата, якщо секс триває більше 2-ох годин, ви не втомлюєтесь? ще отримуєте задоволення?
 
girlorgДата: Субота, 03.01.2015, 23:47 | Повідомлення # 23
Повідомлень: 1717
Вирішив дорозказати історію про перший мінет=)
Так от дивились серіал і дівчина під ковдрою вперше спробувала зробити його, але дуже ніжно і невпевнено... Ми обоє незаймані були) Я нічого не відчув=) При тому в кімнаті люди були)
І коли вона вилізла з-під ковдри то побачила мій покер фейс і на десерт я прокоментував якусь подію в серіалі "як член", тобто наче член)
Стосунки були доволі романтичні, тому я довго пояснював і вибачався заплаканій дівчині що це було не питання=)))
І нестандартний для таких історій хепі-енд=) Мінет в кімнаті, в туалеті , в душі=) Напевне на той час то був наприємніший день в житті)
 
girlorgДата: Вівторок, 06.01.2015, 11:12 | Повідомлення # 24
Повідомлень: 1717
Обожнюю робити мінет.Ну просто нереально обожнюю.Збуджує відчуття,коли в хлопця перехоплює дихання і стискаються пальці на ногах від задоволення.Дівчата,радуйте своїх коханих:)
 
girlorgДата: Четвер, 08.01.2015, 22:39 | Повідомлення # 25
Повідомлень: 1717
завжди вважала, що робити мінет - принизливо для самої дівчини. Але тепер в мене є хлопець і я кожного разу просто дочекатись не можу коли зніму з нього труси) Спостерігати як він тащиться - кайф) При одних тільки думках кусаю губи:) Дівчина (незаймана) 18 років
 
girlorgДата: Неділя, 11.01.2015, 19:17 | Повідомлення # 26
Повідомлень: 1717
Мені 20 років .. Вчусь ,маю хлопця і вже доволі довго разом , секс чудовий ,але я ніколи не робила мінєт .При одній думці про нього мені вже стає погано !А хотілось би порадувати коханого .І що робити ?
 
OlenkaДата: Субота, 17.01.2015, 14:49 | Повідомлення # 27
Повідомлень: 3285
Коли в перший раз робила мінет хлопцеві, він закінчив мені в рот. Я проковтнула і відразу ж попросила його поцілувати мене. Видно було, що він не хотів, але через нехочу поцілував. В іншому випадку це був би останній мінет.
 
OlenkaДата: Субота, 24.01.2015, 11:23 | Повідомлення # 28
Повідомлень: 3285
11. ГЛИБОКИЙ МІНЄТ.

Досить складна техніка орального сексу, яка вимагає тренування. Складність полягає в тому, що член необхідно засунути в рот якомога глибше по саму горлянку і навіть заковтнути його (спосіб також називають "глибока глотка"). Оскільки техніка цього мінєта не з простих, то перш ніж приступити до її використання, рекомендуємо прочитати окремі статті щодо цього питання, до речі, існує багато прийомів.
P.S: Думаю,колись знайду час і для такої теми))))

12. ОБЕРТАННЯ ГОЛОВОЮ

Голова повинна працювати також як і стегна під час класичної пози, коли дівчина сидить зверху на партнері. Глибше обхопивши член ротом, партнерка починає кругові і будь-які інші обертання головою - зверху вниз і по колу в різних напрямках, а також можна спробувати виписувати головою будь-які символи - наприклад, цифри або літери з алфавіту.

13. ЛАСКИ ГОЛІВКИ))))

Партнерка оголює голівку члена, ніжно відтягнувши з неї шкірку, і пестить її язичком. Робити все потрібно дуже трепетно і обережно - головка дуже чутлива, і відтягнувши шкіру більше ніж потрібно, можна заподіяти чоловікові біль! Але зате, коли вона виявляється відкритою, то чутливість до пестощів збільшується в рази.

14. ВСМОКТУВАННЯ ЧЛЕНА!!!! ОХ ЛЮБЛЮ Я ЦЕ)))
Один з найшвидших способів довести чоловіка до оргазму орально. Потрібно лише створювати для члена в роті вакуум. Для цього дівчина повинна обхопити член ротом і вдихнути все повітря, який залишився у неї в роті. І так робити раз за разом - це має дуже швидко привезти до закінчення чоловіки в рот!
В цьому способі можливі два види виконання. Дівчина просто всмоктує член, сильно обхопивши його губами, або ж рухаючись по ньому губами від кореня до голівки, відпускає і знову обхоплює. Також можна чергувати обидві техніки виконання.

16.ВСМОКТУВАННЯ І КОВЗАННЯ)))
Спочатку дівчина смокче член, за методом "Висмоктування члена!", Після чого створює враження завершення процесу ковзанням своїми руками по члену. Як і попередній спосіб, тут також варто чекати швидкого оргазму у чоловіка.)))))))
 
OlenkaДата: Субота, 31.01.2015, 15:26 | Повідомлення # 29
Повідомлень: 3285
Така ситуація: я незнаю шо зімною, але я хочу сосати свому хлопцю постійно. Я дура?
 
OlenkaДата: Неділя, 15.02.2015, 14:49 | Повідомлення # 30
Повідомлень: 3285
це неймовірне задоволення, коли коханий говорить по телефону з другом, а я ніжно цілую його торс, спускаюсь нижче, стягую штани, потім труси і починаю водити язичком по його твердому напруженому члену, беру його в рот, чим глибше тим ефектніше, він не може й слова сказати,тяжкі видихи... ммм.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » А ви робите мінет хлопцеві?
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом