MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » А ви робите мінет хлопцеві?
А ви робите мінет хлопцеві?
OlenochkaДата: Середа, 09.03.2016, 13:20 | Повідомлення # 46
Повідомлень: 4514
Моя дівчина не визнає мінет, взагалі. Каже, що це огидно і неприродно. Теж саме і про куні. Кожен раз, коли читаю в цій спільноті про те, як дівчата будять своїх хлопців вранці мінетом, серце кров'ю обливається.
 
OlenkaДата: Середа, 30.03.2016, 11:09 | Повідомлення # 47
Повідомлень: 3285
Дівчина довго відмовляла у мінеті.а минулого ранку я проснувся від того що вона залізла мені в білизну і взяла його в ротик))як виявилось вона чекала хорошого неочікуваного моменту...думаю віддячити їй хорошим куні.разом 4 місяці)
 
OlenkaДата: Середа, 30.03.2016, 11:11 | Повідомлення # 48
Повідомлень: 3285
Моя дівчина після мінета ковтнула, з серйозним обличчям і офіційно заявила: "Відгуки? Питання? Пропозиції, побажання " я заіржав, а вона образилася і цілий день зі мною не розмовляє ..
 
OlenkaДата: Четвер, 31.03.2016, 10:17 | Повідомлення # 49
Повідомлень: 3285
Погодився на глибокий мінет. Вперше відчув що таке жалість до партнерки. Намагається, приємно, відчуваю що її саму це заводить. Але як розумію, що вона наполовину його взяти не може і насилу дихання затримує хочеться притиснути до себе і погладити зі словами "не переймайся, бідна моя"
 
OlenkaДата: Середа, 06.04.2016, 12:44 | Повідомлення # 50
Повідомлень: 3285
Знаєте, що круто влітку? Мінет після довгого купання в річці. Навіть вже вставший член деякий час залишається прохолодним, і зміна температури - з холодних мокрих плавок відразу в гарячий рот - просто з ніг валить від задоволення.
 
OlenkaДата: Понеділок, 18.04.2016, 09:41 | Повідомлення # 51
Повідомлень: 3285
На замітку чоловікам. Жінки дуже непогано ставляться до мінету. Але 90% причин відмови вам у цьому швидкому задоволенні - ваша неохайність. Складно з задоволенням, віртуозно робити мінет, коли ви були в душі вчора ввечері, після цього потіли-пісали і т.д. Я і не проти зустрічати чоловіка з роботи мінетом. Але я знаю, що він обов'язково зайде перед виїздом додому в туалет і приведе свого "друга" в норму) Щоб краще зрозуміти про що я говорю - після спекотного потного дня почухайте собі гарненько пах, а потім обнюхайте і оближіть ретельно руку)
 
OlenkaДата: Неділя, 05.06.2016, 09:46 | Повідомлення # 52
Повідомлень: 3285
Бентежить, коли дівчина робить тобі мінет, а з її прекрасною шиї звисає хрестик, який знаходиться якраз біля твоїх, вибачте, яєць. Чи потраплю я в Пекло? Чи пробачить мене Ісус? Хто-небудь стикався з подібним?
 
Slavik1966Дата: Середа, 29.06.2016, 20:28 | Повідомлення # 53
Повідомлень: 7
Мав у свому поки ще короткому житті три партнерки і помітив одну закономірність: чим краще дівчина цілується, тим краще у неї виходить робити мінет. Це просто випадковий збіг чи такий факт дійсно має місце бути?

Додано (29.06.2016, 20:28)
---------------------------------------------
Відсмоктала хлопцю так, що розпухла губа. Плюс до всього, під час сексу, зірвала голос. Здається, ми перестаралися

 
OlenkaДата: Четвер, 07.07.2016, 20:27 | Повідомлення # 54
Повідомлень: 3285
Робила хлопцю мінет. Намагалася якось слухати і виконувати його поради щоб він отримував задоволення (як мені здавалося йому зовсім не приємно, хоча він завжди ініціював це). Але коли з нього вилетіла фраза "Не оближчеш мої яєчка?" Тут же перестала. Відвернулася і образилася. Весь день ходжу засмучена
 
OlenkaДата: Понеділок, 11.07.2016, 21:54 | Повідомлення # 55
Повідомлень: 3285
Всі б хлопці сказала обов'язково,але ясно що як хочеш
 
OlenkaДата: Понеділок, 18.07.2016, 09:52 | Повідомлення # 56
Повідомлень: 3285
Обожнюю робити мінет своєму хлопцю) Якщо просить - ніколи не відмовляю, навіть частенько пропоную сама) І я не розумію дівчат, які вважають що це низько чи огидно .. Доставляти задоволення коханому - це круто
 
OlenkaДата: Неділя, 28.08.2016, 18:30 | Повідомлення # 57
Повідомлень: 3285
Подруга сьогодні сказала, що робить мінет своєму хлопцеві тільки в презервативі, і йому подобається! А я взагалі не уявляю, як можна взяти в рот і смоктати цю гумку? І взагалі, це ж зовсім не ті відчуття для хлопців. Або я не права?
 
OlenkaДата: Середа, 21.09.2016, 11:29 | Повідомлення # 58
Повідомлень: 3285
Роблю хлопцеві "подвійний" мінет.) Після першої еякуляції продовжую не зупиняючись. Довго не доводитися чекати, і після п'яти хвилин знову "порив" радості до тремтіння в ногах. 
Радуйте своїх улюблених бонусним мінетом)
 
OlenkaДата: Четвер, 06.10.2016, 13:38 | Повідомлення # 59
Повідомлень: 3285
Коли роблю чоловікові мінет, завжди тягне на ржач. А коли щічки втомлюються, так тим більше. То співати почну в головку, то розмовляти з членом. Іноді мені здається що чоловікові більше подобається ці жарти у перервах, а не сам мінет.
 
OlenkaДата: Пятниця, 21.10.2016, 20:26 | Повідомлення # 60
Повідомлень: 3285
Відразу як тільки познайомилася зі своїм хлопцем, він мені сказав що у нього при мінеті не стоїть. Або хвилюється, чи боїться ... Загалом! Сьогодні я все таки вирішила перевірити чи правий він ... Так знаєте що? Він визнав це кращим мінетом в його житті. Боже, я ніколи ще так не пишалася собою)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » А ви робите мінет хлопцеві?
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом