MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » А ви робите мінет хлопцеві?
А ви робите мінет хлопцеві?
OlenochkaДата: Четвер, 28.06.2018, 09:26 | Повідомлення # 76
Повідомлень: 4513
Люди, а як би ви реагували, аби проснулись, а перед носом член твердий і хлопець ним тикає в щоку, в носа, по губам тре... Я не втрималась і схопила губами, коротше відсосала вранці йому. От так розбудили мінєтом
 
OlenochkaДата: Четвер, 02.08.2018, 11:16 | Повідомлення # 77
Повідомлень: 4513
Мій коханий чоловік часто змушує мене робити йому мінет. Любить взяти за волосся, примусити стати навколішки і в процесі обов'язково маю дивитись йому в очі. 
Хлопці, поясніть, чого вас так збуджує цей погляд дівчини при мінеті?


І погляд цей має бути грайливим, як раз це твоя влада над чоловіком, бо його задоволення залежить тільки від вмілості твого рота, а не погляд побитого цуцика під дощем.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 07.08.2018, 09:13 | Повідомлення # 78
Повідомлень: 4513
Просто терпіти не можу хлопців, які колодою лежать під час мінєта. Я роблю тобі приятно, чого ти не стогнеш? Якось спитала свого, а він мені каже «Я що, дєвка чи що?». Як це відноситься до цього? Я хочу чути і бачити твої емоції. Після такого всяке бажання пропадає.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 27.08.2018, 08:36 | Повідомлення # 79
Повідомлень: 4513
Під час 69 настільки глибоко взяла що хлопець відразу кінчив і все потекло через ніс!
 
OlenochkaДата: Пятниця, 05.10.2018, 13:52 | Повідомлення # 80
Повідомлень: 4513
Мій коханий захворів((Вночі розбудив мене попросив допомогти йому заснути.Я зробила йому мінет і він заснув,зранку прокинувся здоровий!
Лікуйте своїх коханих правильно)
 
OlenochkaДата: Середа, 19.12.2018, 23:47 | Повідомлення # 81
Повідомлень: 4513
Мені 16 років,мій хлопець хоче мінчик,каже всі дівчата с*суть і ти можеш,а я ще маленька для таких думок,боюсь втратити його...
Навіть незнаю,що і думати.Як правильно вчинити в цій ситуації?

Роби що хочеш ти.
 
OlenochkaДата: Середа, 06.02.2019, 22:11 | Повідомлення # 82
Повідомлень: 4513
Я не вмію робити глибокий мінєт .
Два товчки в горло і я ригаю
Дайте пораду, шо дєлать, їм же грубокий мінєт, шо борщ на м’ясі зварний, без нього нікуда


А якщо серйозно,то цьому вчитися не один місяць треба. Погугли ,відео подивись. Все ж є в неті зараз. І багато тренуйся.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 12.02.2019, 22:58 | Повідомлення # 83
Повідомлень: 4513
Коли мені було 16 навчалася на хлопчику робити мінет, щоб стати богинею в ліжку, дивний б план. Він здається відчував себе альфа самцем, а я сприймала його як цікавий механізм з яким можна грати в гру "добуду сперму". Він потім закохався ... все зустрічатися пропонував-наївна тупа простата)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 17.06.2019, 09:57 | Повідомлення # 84
Повідомлень: 4513
Хочу зробити хлопцеві мінет (до цього ніколи не робила), але боюся наступного: 1. Не витримаю присмаку і запаху його секреції. 2. Раптом в екстазі він мені його в саму глотку засадить. Що порадите?Хочу зробити йому добре, але як зробити щоб все нормально пройшло?

1) Хлопець, повинен бути після душу.

2) Деякі чоловіки люблять подовбити і в рот, але головна суть мінету, що саме ти контролюєш те, наскільки глибоко і як ти його "береш". Буде довбати в глотку просто скажи: милий, розслабся і отримуй задоволення.

3) Ковтати або не ковтати - особиста справа кожного. Моя наприклад не те, що ковтати, вона від запаху сперми на грудях, практично може вирвати. Тому, що дуже чутлива до багатьох запахів.

4) Хороший мінет начиться робити - займає час. І це зрозуміло, тому що поки ти зрозумієш що, де, як і з якою швидкістю доставляє йому задоволення - пройде час. А так само ще й не всі чоловіки однакові. Хто любить по одному, а хто то по іншому, хоча сама концепція однакова.

5) Від себе особисто додам: коли робиш Мінет-не забувай, що у тебе є і рука. Робота рукою по стовбуру поряд з посмоктуванням ( особисто мені ) доставляє офігенне задоволення. Так само не забувай що є ще й яйця. Одним словом не бійся бути бл... в ліжку, бійся бути бл...в житті.
 
OlenochkaДата: Четвер, 25.07.2019, 10:18 | Повідомлення # 85
Повідомлень: 4513
Цитата
Мужчини!!! Що ви відчуваєте під час хорошого мінєту? Я не говорю про невмілі облизування сухим язиком і подрочування рукою наотєбісь, а про дійсно пристрасне і якісне відсмоктування з густою слюною заковтуючи максимально в горло з яйцями. Якщо це робить профі! 
Як ви можете описати свої відчуття?
 
 
OlenochkaДата: Вівторок, 06.08.2019, 22:46 | Повідомлення # 86
Повідомлень: 4513
Цитата
Член у роті повинен рухатися з тим же темпом і ритмом що і в піхві
 
OlenochkaДата: Середа, 25.09.2019, 21:48 | Повідомлення # 87
Повідомлень: 4513
Комусь одне подобається а комусь інше.
 
OlenochkaДата: Четвер, 07.11.2019, 00:21 | Повідомлення # 88
Повідомлень: 4513
Цитата
Сейчас сложно встретить девушку, которая не любит чтобы её взяли за волосы и шлепнули по попе. Думаю так происходит потому что полно парней, которые ссут/не умеют так делать.
 
OlenochkaДата: Субота, 09.11.2019, 14:48 | Повідомлення # 89
Повідомлень: 4513
Цитата
Презерватив, у мене менше відчуттів презервативі тому потрібно багато часу що б кінчити, а взагалі я думаю це від того що на презерватив починаєш відволікатися, так як думаєш порвався не порвався, з'їхав не з'їхав, і т. д. то відразу помітити важко
 
OlenochkaДата: Пятниця, 15.11.2019, 11:58 | Повідомлення # 90
Повідомлень: 4513
Прикріплення: 3169559.jpg (57.5 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » А ви робите мінет хлопцеві?
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом