MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Як навчитися мастурбувати (для дівчат) (Мастурбувати це нормально? для дівчини?)
Як навчитися мастурбувати (для дівчат)
OlenkaДата: Четвер, 05.01.2017, 19:07 | Повідомлення # 31
Повідомлень: 3285
Хлопця немає, живу одна, як наслідок, єдиний вихід - мастурбація. Але ніколи вона мені, на жаль, не доставляла задоволення. 
А сьогодні, приймаючи ванну, трахнула себе в попу ручкою від жіночого бритвеного верстата (такою силіконовою, ребристою, знаєте?) При цьому під водою струменем душа масажувала клітор. 
кінчила миттєво !!
 
OlenkaДата: Четвер, 16.02.2017, 19:25 | Повідомлення # 32
Повідомлень: 3285
Я дівчина. І мені ніхто не вірить, коли я кажу, що не мастурбую в душі. У мене немає проблем із збудливістю або напором води, але максимум, чого я можу домогтися душем - легке збудження. Просто я люблю члени. Тверді, гарячі, справжні. Коли в мене входять, я кінчаю майже миттєво.
 
ДівчинкОДата: Вівторок, 28.03.2017, 15:51 | Повідомлення # 33





а каким пальцем лучше мастурбирувать и надо плевать на киску??

Повідомлення відредагував Olenka - Середа, 26.04.2017, 09:21
 
OlenkaДата: Середа, 26.04.2017, 09:19 | Повідомлення # 34
Повідомлень: 3285
Привильно, якщо ти сама не знаєш свого тіла, не знаєш як, куди і коли треба, як твій партнер знатиме?Буде менше постів:"вона не знає чи отримує оргазм"
 
OlenochkaДата: Пятниця, 15.09.2017, 19:07 | Повідомлення # 35
Повідомлень: 4513
Читаючи тут пости, можна помітити, що кожна друга або чи не кожна перша дівчина собі дрочить. А я не можу. Мені якось незручно. Я багато разів
пробувала це робити, а ще мої подруги мені на день народження подарували
вібратор .. Мені начебто приємно небагато, але для мене секс набагато
краще, ну, або коли хлопець мені дрочить. Сама собі ніяк не можу, а так
хотілося б саму себе задовольняти, коли захочеться, коли хлопця поруч
немає ..

Прикріплення: 1598541.jpg (20.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 17.10.2017, 19:40 | Повідомлення # 36
Повідомлень: 4513
Я дуже дивно мастурбую ... у віці 6-7 років я просікли таку цікаву для себе фішку, брала якийсь предмет, припустимо, маленький рушник, скручувала його, клала між ніг, сідала на стілець і починала соватися туди-сюди .. вперед-назад ... найжахливіше, що це бачили батьки, лаяли мене, і говорили, що не можна так робити, тепер я виросла, але все так само продовжую отримувати від цього нереальний кайф! А мастурбувати пальцями не вмію.
 
OlenochkaДата: Субота, 07.04.2018, 19:33 | Повідомлення # 37
Повідомлень: 4513
Сьогодні мій улюблений задовольнив мене по повній, 3 оргазма поспіль .. ммм)) У мене аж в очах на якийсь час потемніло) Ніхто не вміє пестити мене так, як це робить він. Спасибі тобі, душ, я люблю тебя))
 
OlenochkaДата: Пятниця, 25.05.2018, 09:30 | Повідомлення # 38
Повідомлень: 4513
Нещодавно поїхав чоловік мій у відрядження на довгий термін. Я в цей час щоб не зраджувати, придбала собі резинового вспомогатєля. З ним я зрозуміла що таке вагінальний оргазм, коли судомить все тіло і мозок перестає працювати.. Як би сумно це не звучало, але не дотягує член чоловіка якихось 5 см до потрібного розміру. Бо коли приїхав чоловік, я перестала відчувати навіть те що відчувала до цього. Так і живемо втрьох, тільки коханий мій не в курсі про резинового друга. Боюсь, як би не образився..
 
АнонімноСвітлана КабановаДата: Понеділок, 11.06.2018, 13:54 | Повідомлення # 39





Я маструбую 12 разів на день,це заспокоює

Повідомлення відредагував Olenochka - Понеділок, 11.06.2018, 14:03
 
OlenochkaДата: Понеділок, 11.06.2018, 14:08 | Повідомлення # 40
Повідомлень: 4513
Світлана Кабанова , не бачу нічого поганого в цьому. Якщо , тебе заспокоює то все добре)

Як Мастурбувати З Кубиками Льоду
Корисні Поради, Як Мастурбувати, Коли В Тебе Місячні
 
OlenochkaДата: Субота, 04.08.2018, 13:42 | Повідомлення # 41
Повідомлень: 4513
Короче, вкусив комар біля клітора, чухається просто ужас, стою на кухні в шортах, зачухалось, тай я давай чухати, і тут мама видає, Аліна не при мені ж, і, фіг що поясниш)
 
OlenochkaДата: Субота, 29.09.2018, 17:42 | Повідомлення # 42
Повідомлень: 4513
Працюю в банку, робота жахливо нервова і противна. Постійно хочеться кричати на цих тупих людей. Тому, щоб мої нервові клітини все не вмерли і щоб мене не звільнили, ходжу в туалет і мастурбую. Виходжу в зал задоволена, з хорошим настроєм і посмішкою до вух
 
OlenochkaДата: Понеділок, 14.01.2019, 23:52 | Повідомлення # 43
Повідомлень: 4513
Як мені перестати мастурбувати?) Ну вот деколи такий настрій нападає, що хочу і всьо, мушу йти в ванну, і поки знімаю трусики я вся мокра
Що зі мною?
 
OlenochkaДата: Вівторок, 16.04.2019, 08:55 | Повідомлення # 44
Повідомлень: 4513
дівчина мені 13 років .вчора маструбірувала і розчоску пхала в вагіну після того пройшло десь 1 год . і в мене кров почала йти місячних в мене ще немає . це місячні ? чи це може щось від того?( і кров сильно йде ціла прокладка в крові ,мама думає що це місячні )

в 13 років розчоску пхала? розум хоть трохи є?
може пліву пробила, може місячні, незнаю що це таке
 
МаринаДата: Вівторок, 20.08.2019, 20:09 | Повідомлення # 45





А я тільки почала. Мені 13. Кажу, що йду в душ і ніхто не знає, що це моє щоденне задоволення.

Повідомлення відредагував Olenochka - Вівторок, 20.08.2019, 21:10
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Як навчитися мастурбувати (для дівчат) (Мастурбувати це нормально? для дівчини?)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом