MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Дівчина не відчуває вагінального оргазму
Дівчина не відчуває вагінального оргазму
OlenochkaДата: Середа, 24.01.2018, 21:58 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Проблема така: кліторіальний відчуває завжди, а вагінального не було ніразу. Через це починаю комплексувати, злитися. У чому  проблема? Чим її можна довести до такого оргазму? Каже що з усіма колишніми партнерами теж не було. Деякі дівчата за певних фізіологічних причин взагалі не відчувають вагінального оргазму. Деякі дівчата, навпаки, не дуже дружать з клітором, хоча зовсім відмороженим клітор не буває. А є подруги у яких клітор і піхва однаково чутливі. Але точка G є у всіх - про це не забувай. Роби їй куні розігрій, але не доводь до оргазму, потім входить в неї і вперед по наростаючій. Просто не потрібно поспішати.

Твою подругу просто треба трахати правильно. Чи зверху масажуючи під час сексу клітор нижньою частиною живота або наминати їй клітор в той час як  ззаду. + інші варіанти. Увімкни мозок Це не причина для нервів. Поговори з нею і скажи, щоб вона не парилася, і що раз немає вагінального, знайдеться тисяча інших способів отримувати задоволення від сексу. Постав себе на її місце. Якщо б у тебе не вставав ти б теж нервував. Поговори з нею заспокой і все у вас буде добре.

Ось, що кажуть досвідчені: 

У мене була така ж проблема - відчувала оргазм тільки від стимуляції клітора, а на решту було пофіг. Через п'ять-шість років після початку статевого життя я в один прекрасний момент відчула і вагінальний та навіть анальний оргазм. у дівчат оргазм досягається не так просто, як у чоловіків. зазвичай дівчата починають отримувати задоволення в сексі з досвідом, або після пологів. рідко коли буває так, що з самого початку статевого життя дівчина відчуває мультиоргазми. У моїх знайомих така ж фігня - почали відчувати оргазм тільки після багатьох років сексуального життя.
Прикрепления: 7528950.jpg(13.0 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Дівчина не відчуває вагінального оргазму
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом