MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Спроба стати другом. Як почати дружити з дівчиною.
Спроба стати другом. Як почати дружити з дівчиною.
knopaДата: Понеділок, 14.12.2015, 00:57 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
То є жесть...особливо без привички. Як знати коли ти зла або не хочеш чи не маєш як спілкуватися. Як мені це відчувати? Щоб не перепитувати. Можливо це прийде з часом але я не хочу занадто навязуватись і порушувати твій навчальний процес та щасливе життя) В якому тобі добре ...і немає місця для мене
 
knopaДата: Понеділок, 14.12.2015, 00:59 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
Я не претендую на якусь важливу роль у твоєму житті..звісно я не хочу кожного дня щоб ти мені писала. По мірі можливості....
Я знаю як для тебе важливо залишатися на самоті
Це твій стиль життя. І я його поважатиму...
 
knopaДата: Понеділок, 14.12.2015, 00:59 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 763
Це ти побачиш з часом. З чого ти взяла що не постійний? Чи ти вважаєш що ще є хтось де я спілкуюсь та навязую свою дружбу. Ну якщо ти такої думки про мене то без коментарів.
Я справді хочу з тобою бути друзями...(принаймі спробувати)....Свою постійність я надіюсь покажу з часом. Звісно якщо ми будемо ще спілкуватися до цього часу
 
knopaДата: Понеділок, 14.12.2015, 01:01 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 763
Я надто вже дорослий щоб на таке ображатись.

Не знаю, як тобі доказати показати заскрінити але можу тобі дати пароль від вк. Щоб ти побачила що нізким я не спілкуюсь та не пишу.
Так минуле знаю...але я тоді до тебе не ставився надто серйозно скажу чесно. Вважав (помилково) ще не дорослою...чи як це пояснити.

Я претендую на найкращого друга...найкращі знають все

Дай мені останній шанс заслужити свою стабільність та довіру.

Якщо не хочеш подальшого спілкування можеш сказати про це зараз. Я не хочу бути лишнім у твоєму житті
 
knopaДата: Понеділок, 14.12.2015, 01:02 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 763
"Просто спілкувати" ...я хочу в майбутньому: просто допомагати...просто бачитися...просто насолоджуватись твоїй присутності...мати змогу кудись ходити та проводити разом час.
Для цього потрібно багато часу. Обіцяти нічого не буду,бо це по дитячомк. Просто спостерігай...час покаже.

А зараз може змінимо тему бо я зробив проблему там де її нема.

Ти з ранку на першу пару? Чи пар немає а модулі?
 
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » Спроба стати другом. Як почати дружити з дівчиною.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом