MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » 10 порад як познайомитися в інтернеті
10 порад як познайомитися в інтернеті
OlenkaДата: Середа, 04.01.2017, 01:56 | Пост # 1
Постів: 3303
10 порад як познайомитися в інтернеті

Робота забирає весь вільний час? Спробуйте знайомитися через інтернет. Сподіваємося що вам допоможе ця невеличка підбірка корисних порад.

Оберіть сайт знайомств. Їх в інтернеті зараз багато, але всі вони пропонують приблизно той самий спектр послуг. Слід звертати увагу на два найважливіших параметри: кількість користувачів і зручність самого сайта. Особисто мені, більше подобається сайт lovefire.org.ua. Цей сайт є лідером за кількістю анкет, дуже зручний у використанні і має добре продуману структуру.

Для того щоб було легше визначитися з метою знайомства поставте собі таке питання: «Навіщо мені знайомитися через інтернет?» Для дружби і спілкування? Знайти секс партнера? Або для серйозних стосунків, і можливо навіть шлюбу?
Сподіваюсь що після цього ваше бажання знайомитися через інтернет не зникне smile
Обов’язково додайте фотографію до анкети. Без фото вам буде важко з кимось познайомитися.
Заведіть собі відкритий щоденник (блог) і записуйте в нього кумедні або цікаві події з вашого життя.
Беріть участь в подіях, рейтингах і голосуваннях що проводяться на сайті.
Часто користувачі сайту продивляються тільки ті анкети що були додані нещодавно. Якщо ви будете час від часу піднімати анкету, то завжди буде залишатися в центрі уваги.
Зформулюйте свій девіз, звернення до відвідувача. Така фраза виводиться в результатах пошуку поруч з фотографією. Якщо фраза буде влучна, то вашу анкету відвідає набагато більше людей.
Пишіть анкету так щоб вона не здавалася шаблонною. Ви ж хочете виділитися з натовпу? Описуйте ті свої риси які вас відрізняють від інших. Люди люблять знайомитися з цікавими людьми. Можна навіть трохи прикрасити реальність :). Але й не слід повідомляти цілком вигадану інформацію про себе (під час зустрічі в реальному житті може виникнути не зовсім зручна ситуація :)).
Не відкладайте заповнення анкети на потім. Зареєструйтесь просто зараз. Інакше ваш ідеальник супутник/супутниця познайомиться з кимось іншим!
Платні сервіси можуть бути дуже корисними. За невеликі гроші можна підняти свою анкету в пошуку, відправити симпатичній дівчині приємний сюрприз, або підключити якусь додаткову послугу… Таким чином ви швидко притягнете до себе увагу і ви зможете просто вибрати найбільш цікаві варіанти.
Прикрепления: 8767499.jpg(24Kb)

OlenochkaДата: Неділя, 19.11.2017, 15:33 | Пост # 2
Постів: 868
Як потрібно продовжувати, знайомство в інтернеті.

Нічого не треба думати, візьми її телефон, запропонуй скласти тобі компанію за чашкою кави. А там вже буде видно. На компліменти не звертай швидко уваги. Найважливіше-її витягнути на побачення, ось там і починай працювати та калібрувати. Заведи звичку відразу не відповідати. Ти не повинен показувати, що вона тебе зачепила. Швидше заінтригувала, але не більше. 

ЗАПАМ'ЯТАЙ

1. НЕ СПІЛКУЙСЯ З НЕЮ ЧАСТО В СОЦ. МЕРЕЖІ, ІНАКШЕ ЗАПИШЕ В ТОРМОЗИ
2. ВАШЕ СПІЛКУВАННЯ МАЄ БУТИ РЕАЛЬНИМ
3. НЕ ЗАВИЩУЙ ЇЇ ЗНАЧИМСОТЬ.
4. ТИ В СОБІ ВПЕВНЕНИЙ І ЗВИК ДО УВАГИ З БОКУ КРАСИВИХ І РОЗУМНИХ ДІВЧАТ

Призначай зустріч. Проводь перше побачення. Інакше ваше спілкування зійде нанівець і ти станеш одним із сотні тисяч хлопців у вк.
Прикрепления: 4897133.jpg(30Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » 10 порад як познайомитися в інтернеті
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::