MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » 10 порад як познайомитися в інтернеті
10 порад як познайомитися в інтернеті
OlenkaДата: Середа, 04.01.2017, 01:56 | Пост # 1
Постів: 3286
10 порад як познайомитися в інтернетіРобота забирає весь вільний час? Спробуйте знайомитися через інтернет. Сподіваємося що вам допоможе ця невеличка підбірка корисних порад.

Оберіть сайт знайомств. Їх в інтернеті зараз багато, але всі вони пропонують приблизно той самий спектр послуг. Слід звертати увагу на два найважливіших параметри: кількість користувачів і зручність самого сайта. Особисто мені, більше подобається сайт lovefire.org.ua. Цей сайт є лідером за кількістю анкет, дуже зручний у використанні і має добре продуману структуру.

Для того щоб було легше визначитися з метою знайомства поставте собі таке питання: «Навіщо мені знайомитися через інтернет?» Для дружби і спілкування? Знайти секс партнера? Або для серйозних стосунків, і можливо навіть шлюбу?
Сподіваюсь що після цього ваше бажання знайомитися через інтернет не зникне smile
Обов’язково додайте фотографію до анкети. Без фото вам буде важко з кимось познайомитися.
Заведіть собі відкритий щоденник (блог) і записуйте в нього кумедні або цікаві події з вашого життя.
Беріть участь в подіях, рейтингах і голосуваннях що проводяться на сайті.
Часто користувачі сайту продивляються тільки ті анкети що були додані нещодавно. Якщо ви будете час від часу піднімати анкету, то завжди буде залишатися в центрі уваги.
Зформулюйте свій девіз, звернення до відвідувача. Така фраза виводиться в результатах пошуку поруч з фотографією. Якщо фраза буде влучна, то вашу анкету відвідає набагато більше людей.
Пишіть анкету так щоб вона не здавалася шаблонною. Ви ж хочете виділитися з натовпу? Описуйте ті свої риси які вас відрізняють від інших. Люди люблять знайомитися з цікавими людьми. Можна навіть трохи прикрасити реальність :). Але й не слід повідомляти цілком вигадану інформацію про себе (під час зустрічі в реальному житті може виникнути не зовсім зручна ситуація :)).
Не відкладайте заповнення анкети на потім. Зареєструйтесь просто зараз. Інакше ваш ідеальник супутник/супутниця познайомиться з кимось іншим!
Платні сервіси можуть бути дуже корисними. За невеликі гроші можна підняти свою анкету в пошуку, відправити симпатичній дівчині приємний сюрприз, або підключити якусь додаткову послугу… Таким чином ви швидко притягнете до себе увагу і ви зможете просто вибрати найбільш цікаві варіанти.
Прикрепления: 8767499.jpg(23.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 19.11.2017, 15:33 | Пост # 2
Постів: 2338
Як потрібно продовжувати, знайомство в інтернеті.
 


Нічого не треба думати, візьми її телефон, запропонуй скласти тобі компанію за чашкою кави. А там вже буде видно. На компліменти не звертай швидко уваги. Найважливіше-її витягнути на побачення, ось там і починай працювати та калібрувати. Заведи звичку відразу не відповідати. Ти не повинен показувати, що вона тебе зачепила. Швидше заінтригувала, але не більше. 

ЗАПАМ'ЯТАЙ

1. НЕ СПІЛКУЙСЯ З НЕЮ ЧАСТО В СОЦ. МЕРЕЖІ, ІНАКШЕ ЗАПИШЕ В ТОРМОЗИ
2. ВАШЕ СПІЛКУВАННЯ МАЄ БУТИ РЕАЛЬНИМ
3. НЕ ЗАВИЩУЙ ЇЇ ЗНАЧИМСОТЬ.
4. ТИ В СОБІ ВПЕВНЕНИЙ І ЗВИК ДО УВАГИ З БОКУ КРАСИВИХ І РОЗУМНИХ ДІВЧАТ


Призначай зустріч. Проводь перше побачення. Інакше ваше спілкування зійде нанівець і ти станеш одним із сотні тисяч хлопців у вк.
Прикрепления: 4897133.jpg(29.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 25.03.2018, 13:40 | Пост # 3
Постів: 2338
Про що говорити з хлопцем у FacebookПеревірте наші пропозиції тем для спілкування в соціальних мережах.

Насамперед, якщо ви не знаєте, як почати розмову, то можете зачепити  його. Це хороша можливість, аби переконати себе, що він хоче підтримувати з Вами контакт. Якщо він відповість на Твою зачепку, сміливо можна почати розмову, хоча б зі звичайного , ,як справи?

Попросіть, щоб Вам щось порадив. Ви можете запитати, про якийсь класний фільм який він дивився в останній раз, або що в даний момент слухає. Не досить того, що ви покажете йому, що ви цікавитеся, а він відчує себе героєм в тому, що сприймаєш його як експерта в цій області, а ще дізнаєшся, до речі, його смак.

Спитай його про інтереси. Може виявиться, що у вас є якісь спільні хобі, і ви могли б випадково поділитися досвідом та цінними порадами.

Здивуйте його! Задайте йому несподіване питання, якого він не очікував, наприклад, якщо б ти виграв 100 тисяч, то на що їх витратив , або як він бачить себе через 5 10 років. Сприйме Тебе за позитивну дівчину.

Запитай його, чи має він якісь смішні історії з дитинства. А в реванші, звичайно, розкажи йому про свої пригоди. Звичайно, буде смішно.

Говоріть про речі, які Вас об'єднують. Так ти даси йому підсвідомо знати, що ви одне одному підходите. Якщо знайомі зі школи, то відмінною темою будуть предмети, вчителі і т. д. Якщо ж ви з будь-якого іншого місця шукати якісь спільні риси, це може бути, наприклад, думка,про вище згадані інтереси.

Умов його на зустріч у реальному житті. Це найкращий спосіб, щоб познайомитися і подивитися, як Вам спілкуватися. Якщо на зустрічі буде радий, то звичайно, не забракне Вам уже загальних тем, коли ви будете писати на Facebook.


Прикрепления: 5521121.jpg(53.7 Kb) · 1037325.jpg(54.3 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 09.05.2018, 15:12 | Пост # 4
Постів: 2338
Не бачу нічого поганого в знайомстві через Інтернет) 
Це дає змогу спочатку поспілкуватися, а потім вже вирішити, потрібно тобі продовжувати це знайомство в житті, чи ні
 
OlenochkaДата: Пятниця, 29.06.2018, 14:05 | Пост # 5
Постів: 2338
Було це близько 2 тижнів назад. Познайомилась через інтернет з одним хлопцем. Він із Туреччини. Спочатку, ми з ним мило спілкувались, а вже через тиждень він попросив прислати йому декілька своїх фото. Я прислала. У відповідь отримала багато його фотографій. Пізніше він зажадав більш відвертіших фото. Я дівчина порядна і сказала, що не пришлю їх. А він почав надсилати мені безліч фото свого "друга". А ще попросив приїхати в туреччину до нього в гості. Мовляв, проїзд він оплатить. Я взяла, і видалила цього уйобка! Ще й в чорний список занесла. Скажіть, чому там всі думають, що якщо ти українкa, то одразу - проститутка? Мені 18.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 08.10.2018, 08:53 | Пост # 6
Постів: 2338
Дівчата, не знайомтесь в інтернеті ніколи!!
Домовилась погуляти з хлопцем, так він прийшов не один а 3 їх було, + на фото красавчік, а вреал лисий був
 
Поради для Підлітків » Форум » Дружба яка вона є ? » 10 порад як познайомитися в інтернеті
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::