MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Хлопець, весь час говопить про секс! (Чому хлопці так збуджуються?)
Хлопець, весь час говопить про секс!
OlenochkaДата: Субота, 02.09.2017, 18:43 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
Я знаю, що дівчата повинні бути більш зрілими і все таке, але чому хлопці так збуджуються? Вони хочуть все або нічого, я намагаюся з'ясувати, який їх улюблений колір, що їм подобається робити в п'ятницю, а він починає здаватися дурні питання, тому що він весь час думає про пошлі теми!



Підвищений гормональний фон, головний мотиватор в підлітковому віці який є однією з причин того, чому хлопчикам більше хочеться сексуальних речей. Це особливо дратує, коли ти намагаєшся серйозно поговорити з хлопцем, а він все що хоче робити, так це валяти дурня. І чоловіки і жінки
виробляють тестостерон, але у хлопців його багато. Це головний чоловічий статевий гормон, це велика частина, саме тому може здатися що хлопці такі збуджені весь час.

Якщо ви зустрічаєте того з ким хочете познайомитися, щоб пізнати його краще, то дайте йому зрозуміти, що є інші речі, які вас хвилюють. Якщо хлопець дійсно зацікавлений вами як людину, а не просто для того щоб підчепити, то цілком можливо, що він буде говорити з тобою нормально. Якщо він цього не зробить, то це ознака того, що цей хлопчик дозволяє своїм гормонам керювати собою.

Якщо вам дійсно здається, що кожен хлопець одержимий сексом, ви повинні чекати поки він трохи заспокоїться. Як правило,гормональний пік трохи охолоне, як тільки люди стають старші також може виявитись, що з ним буде легше розмовляти пізніше.
Прикріплення: 0368139.jpg (17.2 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Хлопець, весь час говопить про секс! (Чому хлопці так збуджуються?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом